Garanti Kredi Başvurusu | Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023 - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Kredi Başvurusu | Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Garanti Bankası, 103 ortakla 1946’da faaliyetlerine başlayan ve günümüzde de en çok tercih edilen bankalardan biri olmayı başardı. Bugün 456 milyar Türk lirası vadesi uzatılan borç büyüklüğü onu Türkiye’nin en büyük ikinci bankası statüsüne taşımaktadır.

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Kredi Başvurusu | Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023
10 Şubat 2020
1.148 okunma
Garanti Kredi Başvurusu | Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Garanti Bankası, 103 ortakla 1946’da faaliyetlerine başlayan ve günümüzde de en çok tercih edilen bankalardan biri olmayı başardı. Bugün 456 milyar Türk lirası vadesi uzatılan borç büyüklüğü onu Türkiye’nin en büyük ikinci bankası statüsüne taşımaktadır. Günümüzde yaklaşık 16,7 milyon müşterisi bulunmaktadır.

Birçok nedenlerle insanlar bankaların kredi hizmetlerine başvurmaktadır. Bu başvuruları yaparken en uygun faizli kredi seçeneğini bulmak ve buna başvurmak banka müşterilerinin önemsediği ilk kriterlerden biridir. Bankanın güvenirliliği, uygun faiz, uygun vadelendirme gibi etmenler tüketicinin karar vermesinde etkili olmaktadır.

Garanti Bankası da müşterileri için ihtiyaçlara yönelik ve uygun faizli kredi seçenekleri sunmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarından ev, araba gibi ihtiyaçlara kadar birçok alanda kredi uygulaması bulunmaktadır. 3 aydan 60 aya kadar farklı vaade seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca birçok banka gibi Garanti Bankası da internet üzerinden Garanti İnternet üzerinden başvurları kabul etmektedir. Bunun dışında bankanın akıllı cep telefonu uygulaması olan Garanti Cep’den de başvuru gerçekleştirilmektedir. Uygulamayı kullanan müşterilerine zaman zaman para akışlarına uygun çözüm olabilecek kredi seçenekleri sunmaktadır.

Garanti Bankasının;

  • İhtiyaç Kredisi
  • Konut Kredisi
  • Taşıt Kredisi
  • Esnaf Kredisi
  • Kredi Kartı

İle ilgili detaylı bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredileri

Türkiye özel bankamız olan Garanti Bankası müşterilerine uygun faizli kredi imkanı sunuyor. Garanti Bankası’nın siz müşterilerine dört çeşit kredi imkanı sunmaktadır. Bunlar; Bireysel İhtiyaç Kredisi,  Taşıt Kredisi, Avans Hesap ve konut Kredisi’dir.

Tüm kredi çeşitleri şartları içerisinde siz müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına en çok ihtiyacınız olan durumlara göre uygun faizli kredi imkanı gösteriyorlar. Bahsi geçen bankamız bizlere sunduğu krediyi hemen alıp 3 ay sonra ödeme imkanı sunuyor. Düşük faizli kredi, 60 ay Vade ve 3 ay erteleme imkanı ile Garanti Bankası’nda. 5 dakikada başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

Garanti Bankası ihtiyacımız olan her ne ise kişiye özel faiz oranı ile ödeme imkanı sunuyor ve müşterilerinin memnuniyetine önem veriyor.  Nelere dikkat etmenizin gerektiğini hangi kredinin sizin için daha uygun olacağına karar vermenizde engin bilgileri ile sizlere yardımcı olmaktan çekinmiyorlar ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Ayrıca kredi başvurusu için artık bankaya gitmenize gerek yok. Garanti Bankası internet üzerinden de müşterilerine başvuru imkanı sağlıyor.

Garanti Bankası Kredi Çeşitleri

Günlük yaşamın telaşı içinde nakdin önemi kadar kaynakları kullanabilmek ve doğru kanalları tespit etmek, zamandan tasarruf sağlamak da önemli bir konu haline gelmiştir. Tavsiye ve reklam kanallarına ihtiyaç duymadan kafanızdaki sorulara yanıt alıp sadece karar verme aşamasının sizde olduğu bir banka, müşterilerin beklentisi kadar hizmet sektörünün de bir gereğidir.

Garanti Bankası Uygun Faizli Kredileri

İhtiyaca yerinde ve zamanında cevap veren bir banka olarak, müşterilere sunulan avantajlar arasında yer alan kredi seçenekleri, siz müşterilerin talep ettiği miktar ve ödeme kolaylığı göz önünde tutularak uygun faizli kredi kampanyasıyla, beklentinizi karşılamak ve hızlı yanıt sistemiyle ihtiyacınızı zaman kaybetmeden çözmek için Garanti’li bir sürece sizi davet ediyor.  Garanti Bankası ister ev kredisi ister konut ya da taşıt kredisi olsun açıklayıcı bir danışmanlık hizmetiyle karmaşık hesaplardan sizi kurtarır.

Garanti Bankası Mobil Başvuru

Ev konforunda şubeye bile uğramanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan uygun faizli krediyi hangi amaçla kullanmak istiyorsanız mobil veya internet gibi pratik başvuru yollarıyla da hizmetinize sunar. Kredi seçeneklerinden bütçenize en uygun faizli krediyi, faiz oranlarına, ödeme tablosuna bakarak kolayca hesaplayabilirsiniz. Yoğun prosedür gerektirmeyecek şekilde başvurunuz değerlendirmeye alınır. Böylelikle kahvenizi yudumlarken doğru bir karar vermiş olmanın haklı keyfini çıkarmak ise size kalır.

Garanti Bankası Kredi İçin Aralanacak Numara

“Hayatın normal akışında, herkes günün birinde ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabilmektedir. Geçmişten gelen tecrübesi ile bankamız, desteğe ihtiyacınız olduğu bu zor zamanlarda hedeflerinize ulaşabilmeniz için uygun faizli kredi çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Biliyoruz ki ertelenen ve zamanında giderilemeyen her türlü ihtiyaç, ilerleyen zamanlarda çözümü daha da zor olan bir problem haline gelebilmektedir. Sizlerin ihtiyaçlarınızı ertelenmemeniz gerektiği inanmakta ve bunu önemsemekteyiz. Geliştirdiğimiz teknolojik altyapımız sayesinde uygun nakit desteğini sağlamak, sanıldığı kadar zor değildir. Bu işlemler için artık şubelerimize gitmemeyi de tercih edebilirsiniz. Bu nedenle web sitemizde size yardımcı olabilecek birçok seçenek mevcuttur. Ayrıca 7/24 hizmet veren 444 0 333 nolu çağrı merkezimizi aramanız durumunda sizinle ilgilenecek alanında uzman arkadaşlarımızı da hazır bulacaksınız. Dilerseniz web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurmanız durumunda uzman ekibimiz, sizin belirlediğiniz saatlerde iletişime geçip, detaylı görüşmeyi gerçekleştirecektir. Bütün bunlara ek olarak ‘’ben yüz yüze görüşmek istiyorum’’ diyorsanız samimi, güler yüzlü ve çözüm odaklı müşteri temsilcilerimiz arzunuza göre şubemizde veya sizin belirlediğinin gün ve saatte ayağınıza gelerek gerekli işlemleri tamamlayacaktır. “

Garanti Bankası Uygun Kredileri

Garanti Bankası’nda en uygun faizli kredileri bulabileceksiniz. Her ihtiyaca yönelik faizli krediler ile gereksinim duyduğunuz her şey artık yanınızda. Paraya mı ihtiyacınız var? İhtiyaçlar Garanti Bankası’nın sağladığı kredilerle sizin ihtiyacınızı karşılayacak. İstediğiniz seçeneklerden birini seçerek uygun faizli krediler elde edebilirsiniz. Kredi almak Garanti Bankası’yla çok kolay. Kredinizi Garanti’den bir kahve içmek rahatlığında sağlayabilirsiniz. Size sağladığımız kolaylıklar ile krediniz anında cebinizde. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız başvurabilirsiniz. İstediğiniz oranda yararlanabileceğiniz kredilerimiz Garanti Bankası’nda. Sizi bekliyoruz. Kahve içme rahatlığında elde edebileceğiniz krediler ile Garanti Bankası sizi bekliyor. Bankamız adeta sizinle taçlanıyor. Garanti Bankası’na gelin kredinizi onaylayalım.

Garanti Bankası çok uzak değil. Hemen bir Garanti Bankası şubesine gelin. Kredinizi anında cebinizde bilin. Garanti Bankası kredilerinde en uygun seçenekler arasından size uygun olanını seçin, dilediğiniz gibi kullanın. Garanti Bankası uygun faizli kredileri ile size bir tık kadar yakın. Sizi en yakın Garanti Bankası şubemize bekliyoruz. Garanti Bankası size en uygun kolaylıkları sunacaktır. Kredi seçenekleri diğer bankalardan daha uygundur. Size en uygun faizli krediyi sunuyoruz. Kredilerimiz sizin ihtiyaç duyduğunuz kadar bizim de size hava kadar su kadar ihtiyacımız var. Size en uygun faizli krediyi sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizin ödeme rahatlığınız bizim için çok önemli. Size en uygun krediyi sunmaktan başka hedefimiz yok. En büyük arzumuz sizi memnun etmek.

Kredi seçeneklerimiz tam size göre. Kredilerimiz sizin gereksinim duyduğunuz gibi seçeneklere sahip. İhtiyaç, konut, taşıt ve esnaf kredileriyle bankamız size yardımcı olmaktan gurur duyuyor. Siz yeter ki memnun olun. Sizi gülümserken görmek bizleri memnun ediyor. İster ihtiyaç, ister taşıt, isterse konut olsun, sizin aradığınız kredi Garanti’de!

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası ihtiyaç kredilerinde 3-60 ay vade uygulamaktadır. Banka düşük faizli ihtiyaç kredisi uygulamasıyla dikkat çekmektedir. Faiz oranları %2,09 ile %2,79 arasında değişkenlik göstermektedir. Faiz oranların gösterdiği değişkenliği belirleyen ise kredi tutarına ve vadesidir.

Örnek ihtiyaç kredileri hesaplaması ise;

20.000 TL’lik kredi için 60 aylık vadede %2,24 faiz uygulanmaktadır. Buna göre ödenecek aylık taksit tutarı ise 675,05 TL olmaktadır. Toplamda ödenecek miktar ise 40.503,69 TL’dir.

20.000 TL’lik kredi için 12 aylık vadede %2,35 faiz uygulanmaktadır. Buna göre ödenecek aylık taksit tutarı ise 1.987,71 TL olmaktadır. Toplamda ödenecek miktar ise 23.852,56 TL’dir.

Üst sınır olan 100.000 TL üst vade sınırı olan 60 ay vadeden çekildiğinde faiz oranı %2,09’a düşmektedir. Aylık taksit tutarı 3.241,24 TL olmaktadır. Toplamda ödenecek miktar 194.474,26 TL’dir.

Kredi miktarı ve vade seçeneğini belirleyerek faiz ve ödeme bilgilerine Garanti Bankasının internet sayfasından ve Garanti Cep uygulamasından hesaplama yapılabilmektedir. Başvurular da Garanti internet ve Garanti Cep’ten yapılabilmektedir.

Maaşlarının ödemelerini farklı bankalardan alan kişiler için ihtiyaç kredilerinin üst limitler bireysel müşteriler için 25.000 TL, esnaflar için 60.000 TL’dir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi İçin Ne Diyor!

“En düşük faizli ihtiyaç kredisi Garanti Bankası’nda. Tam ihtiyaç duyduğunuz gibi. Gelin konuşalım. Size en uygun krediyi bulalım. Kolay ödeme seçenekleriyle size yardımcı olalım. Garanti Bankası size en uygun kolaylıkları sunuyor. Bankamız bunu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyor. Garanti Bankası en kolay ödeme seçenekleriyle size en uygun krediyi sunmaktan memnuniyetle kıvanç hissediyor .Siz yeter ki uğrayın biz size en kolay seçenekleri sunacağız.

Banka deyince insanın aklına yüksek faizli krediler gelir. Ancak Garanti Bankası deyince aklınıza düşük faizli krediler gelsin. Çünkü bizim işimiz sizleri memnun etmek. Yeter ki mutlu olun. Biz sizlere en kolay ödeme seçenekleriyle düşük faizli kredileri sunmaktan gurur duymaya devam edeceğiz. En düşük faizli kredi sunduğumuz için ödemeye korkmanıza gerek yok. Biz size kahve içme rahatlığını sunuyoruz. Siz yeter ki uğrayın. Kahvenizi içerken krediniz almanız zor olmayacak. Ödeme sorununu hiç düşünmeyeceksiniz. Çünkü en düşük faizli kredi seçenekleriyle karşınızda olacağız. Yeter ki, bankamıza uğramadan geçmeyin.”

Benzer İçerik  Garanti Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama, Taşıt Kredisi Hesaplama ve Başvuru

Garanti Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Garanti bankası neye ihtiyacınız var ise düşük faizli ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ev için, araba için, kısa süreli ihtiyaçlar için, tatil için,bayram için,  okul masrafları için ve bir çok konuda hizmet vermeye ve kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar.

Eğer ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken hangi krediye ihtiyacınız olduğuna karar vermek ve Garanti web sitesinden gerekli başvuru şartlarını inceledikten sonra bankayla iletişime geçmek. İnternet üzerinden de hizmet vermeye devam etmekte olan Garanti Bankası, 60 aya varan Vade imkanı da sunmaktadır.

Bireysel ihtiyaç kredilerinin yanında , Kurumsal ihtiyaç kredilerine de yer vermektedirler. Tek istedikleri siz müşterilerini mağdur etmemek ve hayallerinizi gerçekleştirmek. Bunun için yapmanız gereken Garanti Bankası’na başvurmak ve hayallerinizin keyfini çıkarmak.

Şimdi sizde Garantiye gelin ve en uygun düşük faizli kredinizi seçin, 60 aya varan vadelerle 3 ay sonra ödeme imkanı ile kredinize başvurun ve kendinizi Garanti Bankası’nın güvenli hizmetine bırakın.  Siz sadece ihtiyaçlarınıza karar verin, gerisini Garanti Bankası faizlerine bırakın sizin için en uygunu burada olacaktır.

Garanti Bankası Acil İhtiyaç Kredisi

İnsanoğlu dinamik bir varlıktır. Hayatın rutinini değiştiren anlık pek çok durum, evlilik, taşınma, eğitim gibi olgular planlara eklenen masraflara dahil olabilmektedir. Böyle durumlarda kişi aciliyetten ötürü ister istemez kararsız kalabilmektedir. İhtiyaç kredisi, günümüz şartlarında kişinin imkanları ölçüsünde çeşitli ayrıcalıklar sağlar. Müşterilerin acil kredi taleplerini ve hassasiyetini anlayan ve avantaj ve koşulları müşterilerin kolaylığına sunan Garanti Bankası, yine bu amaçla düşük faizli ihtiyaç kredisi seçeneğini sizlerin tercihine sunuyor. İsterseniz 3 ay isterseniz 60 ay vade seçenekleri içinde en iyi kararı belirlemenizde Garanti Bankası yanınızdadır.

Düşük faizli ihtiyaç kredisi ile ihtiyacınız oranında bir faiz oranı, ödeme tablosunda mevcut bulunmaktadır. Müşteri, arzu ettiği tutar onaylandığı takdirde Garanti İnternet menüsü içinden Başvurular yoluyla onanmış krediyi kullanmak üzere işlemini tamamlar. Şube veya cep şube olsun 7/24 yanınızda olan bir banka olarak önceden başvurmuş ve gerekli koşullara sahipseniz kredi kolaylığı için başvuru talebinizi yineleyebilirsiniz. Düşük faizli ihtiyaç kredisine başvurmak siz de kampanyalı şanslılardan olmak için doğru yerdesiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi İçin Ne Düşünüyor?

“Hayaliniz olan eğitimi tamamlamayı, hayatınızı eşinizle birleştireceğiniz düğün masraflarını, yılın stresini atamayı düşlediğiniz o mükemmel tatili, ödemek zorunda kaldığınız vadesi gelen borç ya da acil nakit ihtiyacınızı dert etmeyin veya ertelemeyin.  İhtiyaçlarınızı erteleyerek zamanınızı stresle yaşamayın gelin beraber üstesinden gelelim. Üstelik bankamızın düşük faizli ihtiyaç kredisi ile size özel tekliflerimize göz atmadan hiç mi ertelemeyin. İhtiyacınız olan nakit desteğini bankamızdan karşılayarak hayalinizdeki eğitimi tamamlayabilir, planladığınız tatile planladığınız şekliyle yapabilir, en mutlu gününüzün olan düğünüzde de gelecek kaygısı olmaksızın eğlenebilir, ödemeniz gereken vadesi gelen borucunuzu kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bankamız toplumun her kesimine gelirine oranla nakit desteğini sağlamaktan memnuniyet duymaktadır. Bankamızın size özel teklifleri ve vade planlarıyla 60 aya kadar seçebileceğiniz 60.000 tutarındaki ihtiyaç kredisine hemen kefilsiz, teferruatsız ulaşmanız mümkün. Başvurunuzu, yüz yüze görüşmek ve diğer detaylar ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek üzere alanında uzman ekibimizle tanışmak için sizi en yakın Garanti Bankası şubemize beklemekteyiz. Unutmayınız ki, her türlü ihtiyaçlarınız bizce ertelenecek kadar önemsiz değildir. “

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası en düşük faizli konut kredisi ve en uygun olanının seçilmesinde Mortgage Uzmanları yardımıyla yapılmasını sağlamaktadır. Özel eğitimler almış ve uzman bu kişiler konut kredisi alacak olan müşterilerin yönlendirilmesinde ve doğru karar verme aşamalarında yol gösterici olmaktadırlar.

Konut kredisinde en uygun faiz oranın yanında 20 yıla varan vade seçeniği de sunulmaktadır.

Örnek konut kredisi hesaplaması ise;

300.000 TL’lik kredi için 240 aylık vadede %2,02 faiz uygulanmaktadır. Aylık ödenecek tutar ise 6.110,30 TL olacaktır.

Yine 300.000 TL’lik kredi için 120 aylık vadede uygulandığında %1,81 faiz uygulanmaktadır. Aylık ödenecek tutar ise 6.143,81 TL olacaktır.

Konut kredisine başvurular Garanti İnternet’te bulunan form doldurularak ve 444 3846 nolu telefon aranarak veya banka şubesinden gerçekleştirilmektedir.

Konut ekspertizinin yapılması ise konusunda uzman olan değerlendirme uzmanı tarafından rapor hazırlanmasıyla yapılmaktadır. Bu süreçte müşterilerin bir başvuruda bulunması gerekmemektedir. Ekspertiz raporunun konut hakkında kredilendirmeye uygun bulduğu yönüde karar verilirse konut kredisi süreci devam eder.

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Ev sahibi mi olmak istiyorsunuz? Peşinatınız mı yok ? O zaman doğru yerdesiniz, sizin için en uygun krediler burada. Çünkü Garanti Bankası ödemelerin altında ezilmeden başınızı sokabileceğiniz sıcak ve mutlu bir yuvanız olsun diye sizlere düşük faizli konut kredisi imkanı sunuyor.

En düşük faiz oranını uygulayan Garanti Bankası , konut kredilerinde sadece %1,91 faiz oranı uyguluyor. Ayrıca krediyi aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlama imkanını da sunuyorlar.

Yapmanız gereken sadece ne kadar krediye ihtiyacınız olduğunu ve kaç ay vadeyle ödeyebileceğinizi belirtmek. Siz bunları yaptıktan sonra ne kadar faizleneceğini , toplam masrafınızı, maliyet oranını, kaç ay vadeli olduğunu, taksit tutarını, toplam geri ödeme tutarını banka size açıklayacaktır. Böylelikle daha krediye başvurmadan ödeme planınızın nasıl olacağını görüp düşünmek için vaktiniz olacaktır. Karar verdiğinizde krediyi almak bir cep telefonu kadar uzağınızda olacaktır. Sizler için, sizlerin hayallerinizi gerçekleştirebilmek için Garanti Bankası online olarak 7/24 hizmet vermektedir. Siz kredinize karar verin daha sonra internet üzerinden kredinize sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi

“Konut almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Garanti Bankası en düşük faizli konut kredisi ile karşınızda. Bankamız düşük faizli kredisiyle size o istediğiniz eşsiz mekanı bulabilmenizi sağlıyor. Bankamız size en düşük faizli konut kredisiyle yardımcı olmaktan kıvanç duyuyor. Gelin, size en uygun konut kredinizi sunalım.

Hayalinizdeki o ideal evi almak en büyük arzunuzsa hiç düşünmeyin Garanti Bankası’na gelin. Sizi o hayalinizdeki eve kavuşturalım. Garanti Bankası size konforlu bir yaşamı sunmaktan gurur duyuyor. Bankamızın size sunmuş olduğu düşük faizli kredi seçeneklerinden birini bularak hayalinizdeki ideal evi bulabilirsiniz. Garanti Bankası en düşük faizli kredilerle sizi bekliyor.

Garanti Bankası’nın sunduğu düşük faizli kredi seçenekleriyle istediğiniz konutu almak hiç de hayal değil. En düşük faizli konut kredisi Garanti Bankası’nda. Sizleri bankamızda görmekten kıvanç duyacağız.

Düşük faizli kredi seçenekleriyle bankamız ideal konuta ulaşmada size yardımcı olacaktır. Bankamız müşterilerine en uygun seçenekler ile karşınızdayız. Bankamız, ihtiyaç duyduğunuz konut kredisi ve güler yüzle sizleri memnun etmekten gurur duyacaktır.”

Garanti Bankası Mortgage Konut Kredisi

Hayalleri süsleyen eve sahip olmak yıllarca çalışarak bir ev satın almayı düşleyenler için Garanti Bankası’nın düşük faizli konut kredisi beklentinize uygun kapıları açmanız için size bir anahtar uzatıyor.  Ev almak kadar, yaşanılacak bölge ve çevrenin tespiti, uygun fırsatlar, yaşanılan stres de kişi için bir külfete dönüşebilmektedir. Sorumluluk bilinciyle, alacağınız hizmetten memnun kalmanız önemlidir. Bütçenizi değerlendirirken ister yatırım ister mesken amaçlı kullanma sebebiyle olsun anahtar sahibi olmak artık uzak bir hayal değil. Garanti Bankası Mortgage’nin yetkinlik sertifikasına sahip uzmanlarını size yönlendirerek, finansal açıdan sizi zorlamayacak uygun seçeneği belirlemenizde ihtiyacınız olan rehberlik desteğini size ulaştıracaktır. Çeşitlendirilmiş ödeme planları çabuk karar vermenizde etkin rol oynayacak, evinize kavuşmadan önce sizin için belirsizlik gibi önemli bir engel ortadan kalkacaktır. Düşük faizli konut kredisi seçeneği ile konut sahibi olmak için şubelerdeki birimler aklınızda oluşan her türlü soruyu makul bir şekilde yanıtlayacaklardır. Vakit kaybetmeden kampanyalı düşük faizli konut kredisi olanağıyla tanışıp hayalinize bir adım daha yaklaşın. Yerinizi yadırgatacak Ev, konut kredileri Garanti’de.

Garanti Bankası Konut Kredisi İçin Neler Diyor!

“Hepimiz kendi ailesi ile mutlu olacağı, çocuklarıyla evde zaman geçirmekten hoşnut olacağı bir konut sahip olmayı ister. Bazılarımızda tercihini karlı bir yatırım ve gelecek güvencesi olarak, konut satın almayı isteyebilir. Gayeniz her ne olursa olsun aklınızda bulunan konutun satın alınması için bankamız sizin yanınızdadır. Siz geleceğini düşünen müşterilerimize düşük faizli konut kredisi ile sağlayacağımız finans desteği ile artık hayallerinize daha da yakınsınız. Vade olarak sizlere özel planladığımız 120 ve daha fazla süreli geri ödemeler ile düşlediğiniz evi satın alma imkânı sunuyoruz. Gereksiz dosya masraflarından arındırılmış olan bu hizmetimizde konutunuz için belirlenen ekspertiz inceleme ücretini de taksitli ödeme imkanına sahipsiniz.  Ayrıca hizmetlerimiz bununla bitmeyip vade sonuna kadar zorunlu deprem sigortanızı ücretsiz yapmaktayız. Buna ek olarak vade sonunda da uygun fiyatlardan bu hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Aileniz ile birlikte mutlu bir yaşam için ideal evinizi seçtikten sonra, gerekli işlemler için siz müşterilerimizi banka şubelerimize beklemekteyiz.  Bizimle tanıştıktan sonra tek kaygınız yeni evinize taşınmak olacaktır.  “

Benzer İçerik  Garanti Bankası Qr İle Para Çekme Limiti, KOBİ Paramatik - Günlük İşlem Limitleri | Garanti Bankası

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası taşıt kredisinde marka ve model durumuna göre düşük faizli taşıt kredisi imkânı sunmaktadır. Vadelendirme ise aracın değerine göre değişiklik göstermektedir. Vadelendirme şu şekilde yapılmaktadır;

  1. 000 TL ve altında değeri olan araçlarda en uzun vade 60 ay,
  2. 000 TL’nin üzerinde olan araçlar için ise belirlenen en uzun vade 48 ay,
  3. İkinci el araçlarda ise vadelendirme ise kredinin vadesi ve aracın yaşının toplamı en fazla 9 yıl olarak belirlenmiştir.

Taşıt kredisi için Garanti Bankasında bir kredi üst limiti bulunmaktadır. Banka bireysel veya KOBİ başvurularında araç bedeli 120.000 TL’ye kadar olduğunda %70, 120.000 TL üzeri için %50 oranında kredi kullanılmasına olanak sağlıyor.

Taşıt kredine başvurmak isteyenler; banka şubesinden, bankanın anlaşmalı olduğu otomobil bayilerinden, 444 6866 nolu telefonu arayıp ve Garanti İnternet sayfasından başvurabilmektedir. Başvuru için gerekli olan koşullar ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşını geçmiş olmak.

Taşıt kredisi için teminat olarak aracın rehini yeterli görülmektedir.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Hakkında Ne Diyor?

“Size en uygun taşıt kredi Garanti Bankası’nda sizleri bekliyor. Düşük faizli taşıt kredisi Garanti müşterilerini idealinizdeki taşıta ulaşmada yardımcı olacaktır. Garanti Bankası size en kolay ödeme seçeneklerini sunmakta. En düşük faizli taşıt kredileri ile bankamızdan mutlu ayrılın.

Kredi alırken ödemeyi hiç düşünmeyin. En kolay ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Düşük faizli kredi bizim işimiz. Bankamıza gelin, konuşalım. Size en uygun faizli kredi seçeneğini bulalım. Bankamız size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

Garanti Bankası’nın size sunduğu kolaylıkları dinlerken kahvenizi yudumlayabileceksiniz. Bankamızın size yardımcı olmaktan onur duyacak. Düşük faizli kredi ile idealinizdeki taşıt bir tık kadar uzağınızda. “

Garanti Bankası Araç Araba Kredisi

Her bireyin hayalidir araç sahibi olmak. Eğer sizde araç satın almak istiyorsanız; hangi marka, hangi renk olduğu hiç önemli değildir. Önemli olan tek şey karar vermeniz ve karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Garanti Bankası hayallerinizi gerçekleştirmeye devam ediyor.  Düşük faizli taşıt kredisi ile araç sahibi olma hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Söz konusu bankamız illaki sıfır araç alma şartı koymuyor. Bütçeniz neye uygun ise siz sadece aracınızı seçin ve Garantiye gelin, onlar sizin için bireyse taşıt kredisini hesaplayacaklardır. Size ödeme konusunda da kolay sizi zor duruma düşürmeyecek imkanlar sağlayacaklardır. Taşıt kredisi kullanımında da sizi bilgilendireceklerdir.

Bireysel taşıt kredisinde alacağınız araç 120.000 TL altında ise banka size 60 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Eğer ki 120.000 TL üzeri ise 48 aya varan vadelerle kredinizi rahatça kullanabilirsiniz. Taşıt kredisi için uygulayacakları faiz oranı sadece %2.25 ‘tir. Siz aracınızın hangi renk, hangi model, hangi özelliklerde olmasını istediğinize karar verin , Garanti Bankası’na gelin ve hayallerinizdeki araca sahip olun.

Garanti Bankası Kobi İçin Taşıt Kredileri 

Taşıt kredilerinden uygun seçenekler hali hazırda taşıt alımı konusunda emin olmayanlara ışık tutuyor.  Ödeme planını oluşturmak adına nasıl bir yol haritası izleyeceğinize geçmeden önce ödeme planınıza en uygun koşulu sağlayan seçeneği belirlemenizde hesap işlemini yapmak artık çok kolay. Bireysel veya ticari amaçlı kullanımlara uygun tahsis edilmiş olan vadeler ve oranları görüp düşük faizli taşıt kredisi avantajına yakından bir bakın. Sahip olmak istediğiniz aracın markası, modeli belirlenmişse buna uygun bir modülü takip edebilirsiniz. Şubeye uğradığınızda bu konuya dair detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Kampanya için uygun şartları taşıyıp taşımadığınızı öğrenmek için bir 30 dakikanızı ayırın.

KOBİ’ler için Garanti Bankası KOBİ başvuru kısmından ekranınızdan izleyebilir, başvuru tamamlamak için bir danışmana ihtiyaç duymazsınız. Şirketinize yapacağınız katkı için ciddi risklere girmeden düşük faizli taşıt kredisi ile zamana karşı sürat yapmanız için başlangıç çizgisini Garanti Bankası sizler için sağlamaktadır. NOT: 60 aya kadar uzanan vade seçeneği yalnızca değeri 120.000 ve altında olan araçlar için geçerlidir.

Garanti Bankası Ticari Taşıt Kredisi İçin Ne Diyor

“Gerek şirketiniz, gerekse kendi şahsi ihtiyaçlarınız için, çağımızda adeta bir zorunluluk haline gelen otomobil ya da ticari taşıt almaya karar verdiğinizde finans ihtiyacınız dert etmeyin. Bankamız düşük faizli taşıt kredisi ile yardıma hazır. Artık sizin tek düşünmeniz gereken alacağınız yeni taşıt ile gezeceğiniz yollar ya da büyüteceğiniz işleriniz olacaktır. Bankamız ‘’0’’ km olarak tercih edeceğiniz araçlarda, otomobil piyasasında lider konumdaki bi çok araç firması ile antlaşmalı olarak finans hizmeti vermektedir. Bu firmalardan kullanacağınız taşıt kredilerimizde vade sonuna kadar tarafımızda kasko hizmeti alınması zorunludur. Bankamızın kendi satışa sunduğu araçlardan satın almak istemeniz durumunda web sitemizde bulunan 2.el araç satışı linkindeki ilanları incelemenizi tavsiye ederiz. Bu ilanlarda her araca karşılık temin edilecek finans değerleri ile örnek ödeme tablolarını gözden geçirme şansınız olacaktır. Ayrıca gerek 0 km araç, gerekse 2. el araç alımlarınızda bankamızdan taşıt kredisi kullanmanız durumunda anlaşmalı servislerden %5 bakım indirimi hizmeti sunmaktayız. Düşlediğiniz aracınızı sevgiyle kat edeceğiniz bütün yollarda en büyük destekçiniz olmaya talibiz.”

Garanti Bankası Esnaf Kredisi

Garanti Bankası 24 aya varan vadeleriyle düşük faizli esnaf kredisi fırsatını müşterilerine sunmaktadır. Bunun yanı sıra faiz indirimi imkanı da sağlamaktadır. Şirket kredi kartı kullanan, POS ve çek karnesi gibi ürünleri kullanan esnaflar bu indirimlerden yararlanabilmektedir. Faiz indirimi sayesinde esnaf daha uygun şartlarda kredi kullanabilmektedir.

Garanti Bankası taşıt kredilerinde de esnafa özel fırsatlar sunmaktadır. Uzun vade uygulaması, bankanın anlaşmalı olduğu araç satıcılarından özel indirimler ve düşük faiz oranları taşıt alımında fırsat sağlamaktadır.

-Turizm Destek Paketi

Turizm sektöründe bulunan esnaflara ise kredilendirme uygulanmaktadır. Bu sektörde bulunan esnaflar için TL veya döviz cinsinden krediler 36 ay kadar vadelendirilmektedir. İş yeri kredilerinde ise 96 aya varan vadelendirme uygulanmaktadır. Garanti Bankası, geri ödemelerin ise turizm sektörünün canlı olduğu 6 aylık dönemde yaygın olarak yapılabilmesi, diğer 6 aylık dönemde ise ödemenin ertelenmesini de sağlamaktadır.

-Tarım Sektörüne Destek

Garanti Bankası sadece tarım sektöründeki esnafa kredi sağlamayı değil tarımın sektörünün gelişimini destekleyen bir politika yürütmektedir. Bu kapsamda düşük faizli esnaf kredisi ve 12 ila 60 ay arası vade uygulaması sunmaktadır.

Bitki üretimi, hayvan üretimi ve hibe programlarına yönelik kredi destekleri bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra tarım sektöründeki esnaflara özel Ekin Kart kullanılmaktadır. Bu kartı kullanan esnaflar anlaşmalı yerlerden yaptıkları alışverişlerde faizsiz vade imkanından yararlanabilmektedirler. Ayrıca Paracard ile yapılan tüm işlemler Ekin Kart’la da yapılmaktadır.

Garanti Bankasının Esnaf Kredisi İçin Düşünceleri

“Garanti Bankası esnaf kredisi ile ihtiyacınız olan krediyi anında sunuyor. Düşük faizli esnaf kredisi ile bankamız sizin ihtiyacınıza en uygun seçenekleri sunuyor. Esnaf kredisi Garanti’den alınır. Garanti Bankası size en kolay ödeme seçeneklerini sunmaktan memnun olacaktır. Bankamıza gelin, siz kahvenizi içerken nasıl ödeyeceğinizi düşünmeyin. Çünkü, en düşük faizli kredi seçenekleri bankamızda.

Garanti Bankası size en uygun kolaylar ile yardımcı olacaktır. Bankamız müşterilerine en düşük faiz oranlarını sunuyoruz. Nasıl ödeyeceğim diye düşünmeyin. Faiz oranlarını dert etmeyin. Çünkü Garanti Bankası size en uygun ödeme seçenekleri ile size kolaylıklar sunacak.

Esnaf için en uygun krediyi sunmak bizim işimiz. Esnafın yüzünü güldüren kredi Garanti Bankası’nda Garanti Bankası size en uygun seçenekleri sunmaktan memnun olmaktadır. Ödeme zorluğuyla karşılaşmadan ihtiyacınız olan krediyi size sunuyoruz. İhtiyacınız olan kredi Garanti Bankası’nda sizi bekliyor. Hem de hiçbir ödeme zorluğu yaşamadan.  En düşük faizli kredi ile Garanti Bankası sizin yüzünüze gülümseme getirmekten memnun.”

Garanti Bankası Düşük Faizli Esnaf Kredisi

Kendi işinizi kurup, kendi işinizin patronu mu olmak istiyorsunuz? Ama ödeneğiniz mi yok? Garanti Bankası yine siz değerli müşterilerinin yanında. Düşük faizli esnaf kredisi ile hayallerinizi gerçekleştirmeye geliyor. İndirimli kredileri sayesinde finansman ödemelerinizi, iş ile ilgili yatırımlarınızı, ödeneklerinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Ayrıca pek çok hizmet ve avantajlarıyla sizlere destek olmaya devam ediyorlar.

Garanti Bankası ‘’Esnafından halinden anlayan’’ kampanyası ile 0 faizle, 40 aya varan vade seçenekleri ile sizlere olanak sağlıyor. Çek karnesi, Şirket kredi kartı ve POS cihazı kullanıyorsanız faiz indiriminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası ticari araç alımlarında da farklı kredi ve ödeme imkanları da sunuyorlar.

Ay içerisinde kullandığınız gün kadar kredinizin faizi bir sonraki ay hesabından düşecektir. Ve borcunuzu kapatmak istediğinizde toplu bir şekilde borcunuzu bir anda otomatik olarak kapatabilirsiniz. Esnaflara özel olarak uygulamaya geçtiğimiz POS ON özel ürünlerinden de yararlanabilirsiniz.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme, Garanti Bankası 0850lili Nosu

Geleceğinizi ertelemeyin, Garanti Bankası ile artık geleceğiniz elinizde. Siz hayallerinize, mesleğinize karar verin Garanti Bankası siz değerli esnaflarımıza tüm olanaklarını sağlasın.

Garanti Bankası Herkese Uygun Esnaf Kredisi

Bir iş planınız mı var? Bir işyerine, dükkana sahipsiniz fakat finansal kredi desteğine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Gelir ve giderinizi uygun koşullarda dengelemek, hatta kar yapmak istiyor, personel çalıştırmak istiyorsunuz.  Esnaflar için artık zamanın değişen dinamiklerine uyum sağlamak için sermaye emek kadar yatırıma uygun seçenekler de önemli bir konudur. Garanti Bankası Esnaf kredisiyle başvuru ekranından takiple hızlı başvuru yoluyla talebinizin değerlendirmeye alınması mümkün. Başvurunuz onaylandığında sizden istenecek belgelerin temini ile krediniz kullanıma açılacaktır. Yaptığınız işin niteliği, fizibilite değerlendirmelerinizi de dikkate alarak düşük faizli esnaf kredisi almanız için izleyebileyeceğiniz yolları, başvuru koşullarını rahatlıkla görebilirsiniz. Kazancınıza uygun vadeleri, faiz tutarlarını inceleyerek düşük faizli esnaf kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, başvuru formlarından sizlere ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Garanti şubelerinden size en yakın noktasına bizzat gelerek alacağınız sonuçla ilgili bir değerlendirme yapabilirsiniz. İş kurmanın dezavantajlı yanlarını minimuma indirmek için uygun alternatifin oluşturulmasında banka müşterisi olsanız da olmasanız da kendinizi garanti ailesinin bir ferdi gibi hissetmeniz öncelikler arasındadır. Düşük faizli Esnaf kredisi kampanyası Garanti Bankası’nın sizden aldığı güvenin bir sonucudur.

Garanti Bankası Kobi Esnaf Kredisi

İş yerinizi büyütmek istiyorsunuz ya da daralan işlerden bir çıkış yolu arıyor ancak nakit sıkıntınızdan dolayı bulamayan KOBİ’ ler üzülmeyiniz. İş hayatında ve serbest piyasa koşullarında her zaman beklenen karlar ve arzu edilen büyümeler gerçekleşmeyebilir. Ülkemizin ekonomisinde mihenk taşlarından biri olan siz KOBİ’ lere ihtiyacınız doğrultusunda adeta bir dost eli uzatmak için alanında uzman ekibimizle hazırız. Sizlere özel değişik vadeler ve düşük faizli esnaf kredisi ile ihtiyacınız olan finans desteğini sağlamak artık şubeye gelmeden de mümkün. Çağrı merkezimizden ya da web sitemizden oluşturacağınız form ile sizin belirlediğiniz saatlerde sizi ziyaret edelim. İş yerinizi geleceğe hep birlikte taşıyalım. Bizden kullanacağız kredi ile birlikte firmanızı ile ilgili uzman danışman ekibimiz size ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermeye hazırız. Böylece piyasa koşullarında daha uzun vadede var olma, sektörünüzde söz sahibi olma şansını yakalayın. Esnaflarımızı geçmişten gelen birikimini bankamız tecrübesiyle harmanlayarak geleceğe emin adımlar ile ilerleyin. Siz KOBİ’ lerin sadece zor zamanlarında değil piyasanın değişken şartlarında da yanınızda olmak isteriz.

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası kredi kartı çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır. Bonus Ailesi, Shop&Fly, Miles&Smiles, American Express Card kredi kartı kategorilerinden kendi içinde en çok çeşidi olan Bonus Ailesidir. Bonus Ailesi; Bonus, Bonus Gold, Bonus Platinum, taraftar kartları gibi birçok çeşidi sunuyor. Müşterinin kendisine en uygun kartı seçerek para harcarken bonus kazanması sağlanmaya çalışılıyor.

Garanti Bankası kredi kartları avantajları;

Bonus Ailesi, kart dünyanın her yerinde geçerlidir ve harcadıkça hediye bonus kazandırmaktadır.

Shop&Fly kredi kartı, her 1 TL’lik alışverişte en az1 mil kazanma imkanı sunmaktadır. Platinum American Express kartla ise kazanılan mil 1,5 mil olmaktadır.

Miles&Smiles kredi kartı ise Türk Hava Yollarının resmi kredi kartıdır ve her alışverişte sektöre göre farklı oranlarda mil kazandırmaktadır.

American Express Card, ile anlaşmalı otel, restoran, araç kiralama firmaları gibi birçok yerde %10 ila 20 oranında indirim imkanı sağlamaktadır.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için Garanti İnternet’te bulunan formu doldurmak ve 444 0 333 telefon numarasını arayıp başvuru yapılabilmektedir. İnternet üzerinden gerçekleştirlen başvuruda telefon numarası, T.C. kimlik numarası ve işlem doğrulama kutucuğunun doldurulması yeterli olmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartı İçin Bilgilendirme!

“Garanti kredi kartı ile alışverişlerinizde harcamalarınızda ödeme kolaylığı Garanti’de. Bankamız kredi kartı ile büyük fırsatlardan yararlanın. Garanti Bankası kredi kartı ile alışverişte harcamalarınızda yararlanabileceğiniz büyük fırsatları kaçırmayın.  En büyük fırsatlar Garanti Bankası’nda.

Kredi kartı, alışverişlerin vazgeçilmezidir. Kredi kartı olmadan alışveriş yapılmaz. Ancak kredi kartı başvurusu yapmak hiç de zor değildir. Kredi kartına web sitemizden rahatlıkla başvurabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız işiniz daha kolaydır.

Web sitemizden başvurunuzu yapın, sizi arayalım. Garanti Bankası ile kredi kartı başvuruları artık daha kolay. Web sitemizden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Garanti kredi kartı ile alışverişleriniz daha keyifli. En uygun taksit seçenekleri Garanti kredi kartında. Yararlanabileceğiniz en uygun fırsatları yakalamak elinizde. Garanti kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde muhteşem fırsatlar sizleri bekliyor. Aradığınız kredi kartı Garanti Bankası’nda. Garanti Bankası kredi kartı ile alışverişleriniz sizi mutlu etsin. İhtiyacınız olan taksit seçenekleri ile kredi kartınız cüzdanınızdan kalbinize doğru tüm vücudunuza mutluluk yaysın. Garanti kredi kartı ile mutlu alışverişler.”

Garanti Bankası Kredi Kartı İçin Başvurularınıza Dönüyor!

“Çağımızın gelişen ticaret hacmine paralel olarak kredi kartı kullanma payı da artmaktadır. Birçok kredi kartının olduğu bu dönemde bankamızın size özel faiz oranlı ile tanışmak için henüz geç kalmadınız. Öyle bir kart düşünün ki limitini kendiniz beliyorsunuz ve yapabileceğiniz peşin alımlarınızı sonradan taksitlendirebileceğiniz gibi mevcut taksitlerinizi erteleme imkânı sunmaktayız. Kredi kartınız ticari işleminin yanında artık size özel alışveriş objesi oluyor. Şu ana kadar hiçbir bankada sunulmayan netlikte kişiye özel kredi kartı uygulamamız ile kredi kartınızın üzerinize sizin veya sevdiklerinizin resminizi basıyoruz.  Yıl sonuna kadar kullanmadığınız bonuslar silinmemekte, biriken bir sonraki yıla devretmektedir. Aracınız ile yolda kaldığınızda yol yardımı sağlayabilmekte ve kazandığınız bonus ile ücretsiz uçak bileti veya havaalanında araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Tatil döneminizi bildirmeniz durumunda ekstra bonus imkanı sağlamaktayız. Yurt dışında bile yurt içindeki gibi kullanabileceğiniz Garanti kredi kartının ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılmak için Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Uzman arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. “

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Müşteri sayısı her defasında katlanarak artan Bonus kart ailesi, katılmak isteyenlere avantajları, para puanlarını, ödeme noktalarındaki huzuru müşterilerine sağlamakta yine öncü. Taksitli nakit avans ihtiyacında müşterisini koruyan ve ücretsiz taksitlere böldürülerek nakit avans veren bir uygulaması ayrıca tercih edilme sebeplerinden biri olmuştur. Her ay 300’den fazla kampanya ile fırsatları müşterileriyle paylaşan Garanti Bankası kredi kartı başvurunuz için yorucu işlemlere gerek kalmadan mobil ve internet sistemi üzerinden başvuruyu gerçekleştirmeniz sağlanır.

Kullanım avantajının zaman içinde çok daha fark edildiği, yenilendiği ve kazandıran kampanyalarını kullanıcılarına aktaran Bonus Cart 2011 yılından bu yana müşteri ilgisine hitap etmeyi sürdürmektedir. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu ile herhangi bir kredi kartı değil Bonus kart a başvuru yaparsınız. Limitinizi belirlemenizde şube çalışanları ve müşteri hizmetleriyle de iletişiminiz kolaylık elde etmenizi sağlayacaktır.

Güncel takip modülü, ödeme günü ve taksitlerinin belirlenmesinde hızlı yanıt alabileceğiniz imkanlar bu kapsamdadır. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu uygun faiz oranlarıyla limit artışına uygun paralellik gösterir. Ülke çapında 15 milyondan fazla kullanıcısı olan Garanti bankası Bonus Kredi Kartının sürekli yenilenen avantajlarının ritmini siz de yakalayın…

Garanti Bankası Kredi Kartı ve Diğer İmkanları

Garanti Bankası’nın sizler için hazırladığı eşsiz kredi imkanlarından yararlanma zamanı geldi.

Garanti Bankası Kredi Kartı başvurusu artık çok kolay. Online sitelerinden TC kimlik ve telefon numaranızı girdiğiniz taktirde onayınızı alın ve kart limitinizi öğrenin. Kartınızı almak için bankaya kadar yorulmanıza da gerek yok, onlar sizin belirtmiş olduğunuz adrese kredi kartınızı teslim edeceklerdir.

Ayrıca size bir çok avantaj sağlayan Garanti Bankası bu sene de yaz tatili için sizleri unutmadı. Etstur ve ucuzabilet.com da siz değerli müşterileri rahatça tatil yapsın diye 12 taksit imkanı sunuyor. Eğer yok biz evimizde serinlemek istiyoruz derseniz Aırfel ve Baymak markalarından yapacağınız soğutucu alışverişlerinizde de 10 taksit imkanı sağlayacaklardır.

Garanti Bankası Bonus Özel kampanyasında aklınıza gelebilecek her alanda size kolaylık sağlıyor. Alışverişte, gezmede, okul ihtiyaçlarında her konuda destek göstermeye devam ediyor. Siz bütçenizi belirleyin, ihtiyaçlarınızı düşünmeyi bırakın. Garanti Bankası’na başvurun ve yüzlerce kredi kartı imkanından size en uygununu seçin ve size sağlanan kolaylıklarla ihtiyaçlarınızı karşılamanın keyfini çıkarın.

İlginizi Çekebilir;

İş Bankası Kredi Başvurusu | T.C İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2020

Türkiye İş Bankası Kredileri

Yapı Kredi Başvurusu | Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi 2020

TEB Kredi Başvurusu | Türkiye Ekonomi Bankası İhtiyaç Kredisi 2020

Halk Bankası Kredileri