Garanti Bankası Para Yatırma Ücreti, 2022-2023 Atm kartlı kartsız para yatırma işlem masrafları - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Para Yatırma Ücreti, 2022-2023 Atm kartlı kartsız para yatırma işlem masrafları

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Para Yatırma Ücreti, 2022-2023 Atm kartlı kartsız para yatırma işlem masrafları
11 Ekim 2018
1.250 okunma
Garanti Bankası Para Yatırma Ücreti, 2022-2023 Atm kartlı kartsız para yatırma işlem masrafları

Garanti bankası para yatırma işlemleri, tüm süreçler hakkında bilgi sahibi olan müşteriler açısından kısa sürede tamamlanır. Atm’den, online şube üzerinden ya da bankalardan farklı hesaplara para yatırmak mümkündür. Güvenilir hizmet sunan Garanti bankası, tüm müşterilerin hesap bilgilerini korur.

Garanti Bankası Eft Ve Havale Ücretleri

Garanti bankası içerisinde problemsiz bir şekilde Eft ve havale işlemleri gerçekleştirmek mümkündür. Aynı banka içerisinde havale yapacakların günün istedikleri saatinde işlem yapmalarına izin verilir. Bankanın eft saatleri ise 09.00 ve 17.15 olarak belirlenmiştir. Hem havale hem de eft işlemlerinde aktarım ücreti ise 5.50 TL şeklinde hesaplanmıştır. Garanti bankası eft ücreti 2022-2023 yılında güncellenmiştir. İletişim servisleri güncel ücretler konusunda bilgilendirme sağlar.


Atm’den Kartsız Para Yatırma

Atm’den kartsız para yatırma işlemi yapacaklar da Garanti bankası şubelerinden bilgi alabilirler. Atm’den kartsız para yatırma aşamasında herhangi bir ücret talep edilmez. Geç eft yapacakların ise ödemeleri gereken tutar, 7.25 TL olarak belirlenmiştir. Garanti eft ücreti ödememek mümkün olmadığı için güncel fiyatlar hakkında müşteri hizmetlerinden bilgi almak faydalıdır.

Her Yıl Ücretler Yenilenir

Bankanın müşterileri için oluşturduğu para aktarım ücretleri her yıl güncellenir. Düzenli bir şekilde para akışı sağlayan bireyler ya da firmalar, iletişim servislerini kullanarak güncel ücretler hakkında fikir edinebilirler. Garantiden başka bankaya havale yapmak isteyenlerin de bu noktada hesap bilgilerini doğru aktarmaları gerekir.

  • Para yatırma ücretleri düşük tutularak müşteri memnuniyeti amaçlanır.
  • Yapılan işlem sırasında belirlenen aktarım ücreti hesaptan otomatik olarak çekilir.
  • Para yatırma ücreti düşük olduğu için Garanti bankasında işlem yapmak son derece kolaydır.

Yalnızca şubeler değil, mobil uygulama üzerinden de sıra beklemeden para akışı sağlama fırsatı vardır.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Trafik Cezası Ödeme, Trafik Cezası Ödeme | Kredi Kartı ile Öde | Garanti Bankası