Halk Bankası Kredileri -

Halk Bankası Kredileri

Anasayfa > Son Dakika > Halk Bankası Kredileri
20 Mayıs 2020
2.567 okunma
Halk Bankası Kredileri

İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, esnaf kredisi ve kredi kartlar Halk Bankası’nın sunduğu uygun faizli kredilerdir Birçok alanda ihtiyaçlarımız vardır. Bu ihtiyaçlarımız aylık kazancımız veya kısa süreli kazançlarımızdan elde ettiğimiz paralardan daha maliyetli olur. Bu sebeple ihtiyacı olduğumuz durumun maliyetini bize Halk Bankası belli bir vade süresiyle düzenlenen uygun ödeme şekilleri karşılığında bu hizmeti sunar. Geri ödeme şekillerinde ise faiz yüzdelikleri etkili olur. Halk Bankası müşterileri için birçok alanda farklı yüzdelikleri ve önem sıralamalarına göre uygun faizli kredi olanağı sunar.

1.     Halk Bankası İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası’nın sunduğu bir kredi türü olan ihtiyaç kredisi farklı alanlarda kullanılabilen bir kredi türüdür. Yaşantımızda doğal olarak çıkan evlilik, eğitim, eşya, tatil ve benzeri olan ihtiyaçlar için başvurulan kredidir. Bu ihtiyaçlarımızı hem karşılamak hem de düşük faizle geri ödemek için Halk Bankası uygun fırsatlar sunar. Düşük faizli ihtiyaç kredileri %1,05 faiz oranları ile en az 1.000 lira en çok 50.000 lira arasında kullanılır. 60 aya kadar vadesi bulunur. Ayrıca Halk Bankası bu düşük faizli ihtiyaç kredisi için banka şubelerine gelmeden mobil şube ile alınım kolaylığı sunar.

2.     Halk Bankası Konut Kredisi

Halk Bankasının düşük faizli konut kredisi sayesinde kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı var. Satın alınmak istenilen evin teminat altına alınması koşuluyla Halk Bankası düşük faizli konut kredisini size verir. 180 ay vadeye kadar %0,94 faiz oranı ile ev sahibi olunabilir. Düşük faizli konut kredisi Halk Bankası’nın kredi notuna göre müşterilerine bu hizmeti sunar. Halk Bankası’nın konut kredileri en az 5.000 lira en çok 500.000 lira arasındadır. Konut kredisine başvurmak için en yakın Halk Bankası şubesine gidilir.

Benzer İçerik  Coco Cola Fabrikasını Kapatıyor

3.     Halk Bankası Taşıt Kredisi

Halk Bankası istenilen araca uygun ödeme seçenekleri ile satın alınabilmeyi sağlar. Sıfır araç veya ikinci el araçlar için bu kredi imkânı kullanılır. Halk Bankası sıfır araç alımında aracı ipotek edip sizden ayrıca kefil istemez. İkinci el araç alımında ise alınacak düşük faizli taşıt kredisinin ödeme süresi boyunca araç rehin edilip kefil istenir. Halk Bankası’nın 60 aya kadar vadesi ile düşük faizli taşıt kredisinden yararlanılır.  %0,95 faiz oranı ile Halk Bankası’nın taşıt kredisi en az 500 lira en çok 500.000 liraya kadar kullanılır.


4.     Halk Bankası Esnaf Kredisi

Halk Bankası’nın ticari amaçlı işletme sahiplerine sunduğu bir kredi çeşididir, esnaf kredisi. 6 aylık bir ticari geçmişe sahip olan müşteriler düşük faizli esnaf kredisi için başvuruda bulunurlar. Vergi levhaları ve yıllık mali bilançosu ile başvurulabilen esnaf kredisi %1,10 faiz oranı ile 60 aya kadar vadesi vardır. Halk Bankası düşük faizli esnaf kredisi ile işletme sahiplerinin gelişmesine katkı sağlar. En az 500 lira ve en çok 200.000 liraya kadar alınabilen düşük faizli esnaf kredisi için Halk Bankası’na şubelerden başvuruda bulunulur.

5.     Halk Bankası Kredi Kartı

Halk Bankası’nın aylık gelirinize göre farklı limitlere kadar çıkılabilen kredi kartları vardır. Harcadıkça belli ürünler ile kazanılabilen puanlar sayesinde Halk Bankası müşterileri kazanmaya devam eder. Çeşitli kredi kartları olan Halk Bankası’nın kredi kart adı genelinde Paraf’tır. Yıllık 39 lira ücret kesen Halk Bankasının kredi kartı ek kart olarak çıkartılmak istenildiğinde 16 lira ödemesi yapılır. Paraf kredi kartının alışveriş faizi %1,25, gecikme faizi %1,55, nakit faiz avansı ise %1,25 oranındadır. Nakit avans ücreti ise %5+15 lira kesinti yapar. Halk Bankası kredi kartı başvuruları ise online internet üzerinden kimlik bilgileri ve kazanç-gelir bilgisi ile çok hızlı bir şekilde şubeye gitmeye gerek duymadan gerçekleşebilir.

Benzer İçerik  Markalar 5 Yıl Desteklenecek

İlginizi Çekilebilir;


Türkiye İş Bankası Kredileri

Halkbank Kredi Başvurusu | Halkbankası İhtiyaç Kredisi 2020

Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2020

TÜİK Açıkladı Mart Ayında Konut Satışları Artmış

İş Bankası Kredi Başvurusu | T.C İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2020