Garanti Bankası Avans Hesap, Avans Hesap Hesaplama ve Başvuru -

Garanti Bankası Avans Hesap, Avans Hesap Hesaplama ve Başvuru

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Avans Hesap, Avans Hesap Hesaplama ve Başvuru
05 Kasım 2018
1.360 okunma
Garanti Bankası Avans Hesap, Avans Hesap Hesaplama ve Başvuru

Garanti Bankası avans hesap, paranız yokken acil para lazım olduğunda nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kredili mevduat hesabıdır. Avans hesap limitinizi kullandığınızda yalnızca kullandığınız gün ve kullandığınız tutar adına faiz ödemesi yaparsınız.  Nakit avans için başka bir komisyon ya da ücret ödemesinde bulunmanıza gerek kalmaz. Avans faiz oranı %2, 25 olarak hesaplanır. 1000 TL’nin 1 günlük kullanım süresince oluşacak masrafları ise 0,90 TL’dir.

Garanti Bankası Avans Hesap Başvurusu

Kişiler acil nakit ihtiyaçlarınızı Garanti Bankası’nda yer alan avans hesapları üzerinden karşılar. Garanti avans hesap nasıl oluyor diye merak edenler banka şubelerinden herhangi birine giderek nakit avans hesabı açtırabilir.  Hesabınızda yeterli para olmadığında açtırmış olduğunuz nakit avans hesabınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Başvuru adına ayrıca www.garanti.com adresi de tercih edilebilir. İnternet bankacılığı sisteminden yararlanarak nakit avans için başvuru oluşturmanız mümkün olacak.

Hemen başvur butonuna tıkladığınızda başvuru formu karşınıza gelir. Sizden istenilen bilgiler; adınız ve soyadınız, T.C kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, kredi bilgileri, çalışma şekliniz ve gelir bilgilerinizdir. Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra devam butonuna tıklayarak işleminizi onaylamanız yeterli olacak. Garanti avans ödeme işlemleri adına hesabınızı kullanabilirsiniz. Geri ödeme işlemlerinde %2, 25 oranlarında faiz uygulanır.

Garanti Taksitli Nakit Avans

Garanti Bankası nakit avans işlemleri adına kredi kartlarına 500 TL’den başlayan tutarda 5-12 ay taksit seçeneği sunarak hizmet veriyor. Garanti avans hesap taksitlendirme işlemlerinde kullanabileceğiniz kanallar ise şöyle; Garanti İnternet, Bonus Flas, Alo Garanti, Garanti Paramatikleri.


  • 1000TL taksitli nakit avans için uygulanan taksit sayısı 5, taksit tutarı 218.38 TL ve toplam ödenecek miktar 1.091.94 TL’dir.
  • TL taksitli nakit avans adına uygulanacak taksit sayısı 12, aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 162.00 TL, toplam ödenecek olan tutar ise 1.194.43 TL olarak belirlenir.
Benzer İçerik  Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) | Garanti Bankası

Nakit paraya ihtiyaç duyarsanız Garanti kredi kartlarınız sayesinde nakit avans çekebilirsiniz. Sabit taksit ve uygun faiz oranları ile geri ödeme kolaylığı sağlayan Garanti Bankası müşterilerine taksitli nakit avans hizmeti sunarak kaliteli hizmetlerine devam eder. Taksitli nakit avans işlemleri adına %15 KKDF ve %5 BSMF uygulanıyor. Bu oranlar ise faiz oranlarına dahil edilmez. Erken kapama ya da kısmi kapama yapılması durumunda anapara üzerindeki günlük nakit avans faizi işletiliyor. Dilerseniz sunulan nakit avans fırsatını taksitsizde değerlendirme hakkına sahipsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme 2021 | Ziraat Taksitli Nakit Avans Para Çekme

Türkiye İş Bankası Avans Hesap, Ek Hesap | Türkiye İş Bankası A.Ş.

Ziraat Bankası Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı

Akbank Avans Hesap Nasıl Açılır? (Nasıl Ödenir?)

Odeabank Avans Hesap, Odeabank Oksijen Hesap