Garanti Bankası Kasko Ücretleri, Kazançlı Kasko Başvurusu | Garanti Bankası -

Garanti Bankası Kasko Ücretleri, Kazançlı Kasko Başvurusu | Garanti Bankası

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Kasko Ücretleri, Kazançlı Kasko Başvurusu | Garanti Bankası
05 Kasım 2018
953 okunma
Garanti Bankası Kasko Ücretleri, Kazançlı Kasko Başvurusu | Garanti Bankası

Garanti Bankası kasko ücretleri, araçların markasına, üretim yılına ve modeline göre hazırlanmakta olan araç kaskosu değer listesine bakılarak tespit ediliyor. Kasko; aracınızı çalınma, yanma ve kaza gibi durumlarda oluşacak hasarlara karşı güvence altına alıyor. Kasko yaptırarak aracınızda oluşabilecek hasarların maliyetini kasko yaptırmış olduğunuz sigorta şirketine devretmiş olacaksınız.

Garanti Bankası Kazançlı Kasko Başvuru

Araçlarına kasko yaptırmak isteyenler www.garanti.com adresine erişim sağlayarak internet bankacılığı üzerinden kazançlı kasko hizmeti adına başvuru yapabilir. Bunun için ana sayfada yer alan bireysel menüsü üzerinden ürün hizmetler butonuna tıklamanız yeterli olacak.

  • Kazançlı kaskoda istediğiniz özelliği ekleyerek çıkartma hakkınız bulunuyor.
  • Aracınızın kasko kapsamını bu sayede kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Seçmiş olduğunuz teminat ve ek hizmetler tutarınca kasko fiyatınız belirlenir. Bu işlem sadece 1 dakikanınız alacak.
  • Aracın plakası, T. C kimlik numaranız, doğum tarihiniz gerekli olan bilgiler arasında yer alıyor.
  • Daha sonra kasko teklifi adına fiyatlar belirlenir. Ödeme bilgilerinizi de girdikten sonra devam butonuna tıklayarak işleminizi onaylamanız yeterli olacak.

Ödeme işlemlerinde Garanti Bankası bonus kartı olanlara %10 bonus fırdatı sunar. Bunun yanı sıra %20 anlaşmalı servis indirimi ve tek çekim yapılması durumunda %5 indirim avantajı da müşterilere sunulan fırsatlar arasında yer alır. EUREKO Sigorta Garanti kasko anlaşmalı servisler arasında bulunur.

Garanti Bankası Kazançlı Kasko Hizmeti

Aracınız ile yaptığınız kaza sonucunda ferdi kaza teminatları uygulanır. Garanti kazançlı kasko yaptıranlara ölüm halinde 10.000 TL, sürekli sakatlık olması durumunda da 10.000 TL ve kişi başı 500 TL verilir. Kaza durumunda karşı tarafa verilen hasar için 5.000 TL ile teminat sağlanır. Kazançlı kasko ek hizmetleri; sınırsız yedek araç ve mini onarımdır.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı, Garanti'li Otomatik Fatura Ödeme | Garanti Bankası

Kasko tarafından verilen teminatlar ise; çarpışma, hırsızlık ve beklenmeyen olaylar paketi olarak sınıflandırılır. Aracın yanması, doğal afetler sonucunda araçta meydana gelebilecek hasarlar, halk hareketi durumlarında oluşan maddi zararlar ve terör eylemlerini önleyici müdahaleler sonucunda ortaya çıkan hasar beklenmeyen olaylar kapsamında değerlendiriliyor.

Aracınız ile yapacağınız her türlü trafik kazasında aracınızın onarımı süresince banka tarafından sizlere yedek araç veriliyor. Bunun yanı sıra aracınızda olan lekelenme, çizik, sıyrık ve ufak hasalarda poliçede belirtilen limitler halinde karşılanır.

Peşin Hasarsızlık İndirimi: Garanti Bankası kazançlı sigorta kapsamında peşin hasarsızlık indirimi sunar. Poliçe dönemi boyunca hasar yapılması durumunda bu indirimden yararlanılır. Garanti kasko müşteri hizmetleri 444 0 333 ile görüşme yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Fibabanka Leasing Hesaplama, Hesaplama Araçları ile Hızlı Kredi Hesaplama

Odeabank Kasko Ücretleri, Araç Sigortaları | Sigorta ve Bireysel Emeklilik | Odeabank

Kanatlı Sektörü İkiye Katladı

TEB Kasko Ücretleri, Kasko Değer Listesi ve Araç Kasko Değeri

HSBC Kasko Ücretleri, Kasko Sigorta Poliçesi | HSBC