Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2022-2023 KOBİ Kredi Kampanyası -

Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2022-2023 KOBİ Kredi Kampanyası

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2022-2023 KOBİ Kredi Kampanyası
05 Kasım 2018
972 okunma
Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2022-2023 KOBİ Kredi Kampanyası

Garanti Bankası KOBİ kredisi 36 aya varan vadeler ile ve uygun faiz oranları kapsamında sunulur. Esnaf ve KOBİ’ler nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilmek adına başvuru yapmalı. Başvurular; Garanti İnternet bankacılık sistemi üzerinden ve Garanti cep üzerinden kolay bir şekilde yapılır.

Garanti Bankası KOBİ Kredi Başvurusu

Şahıs işletme sahipleri ve KOBİ’ler Garanti ticari kredi başvurusu adına en yakın banka şubesine giderek ya da internet bankacılığı sistemini kullanarak başvuru oluşturabilir. Bunun için gerekli olan belgelerin de tamamlanması şart. Gelir belgesi, T.C kimlik belgesi,  güncel vergi levhası, yıllık kurumlar vergisi beyannamesi, faiz helir belgesi vb. evrakların tamamlanması gerekiyor.

  • Taksitli şekilde alınan ticari destek kredisi için en az 1 ay ve en fazla 36 ay vade sunulur.
  • Garanti Bankası şubeleri üzerinden yapacağınız taksitli kredi için en az 1.000 TL çekim yapılabilir. Üst limit bulunmaz.
  • Bunun yanı sıra Garanti internet ve cep üzerinden yapılacak olan taksitli destek kredisi adına alt limit 1.000 TL ve üst limit 100.000 TL olarak belirlenmiştir.
  • Krediler genellikle aylık olarak ve eşit taksitler halinde kullanılır. Tarım sektöründeki çiftçiler ve de tüzel müşteriler ticari kredi imkanından yararlanamaz.
  • Garanti kobi kredisi onaylanma işlemleri müşterilerin risklilik durumuna göre değişiklik gösteriyor.

Kredi alabilmeniz için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız, Garanti Bankası müşterisi olmanız ve banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri olmak üzere imzanızın bulunması gerekiyor.  Garanti ticari kredi faiz oranları değişiklik gösteriyor.


Ticari krediler sayesinde kobiler değişen piyasa koşullarında nakit ihtiyaçlarını karşılayabilir. Vadeler sonunda ödenecek olan faizin bilinmesi sayesinde nakit yönetimde de kolaylık sağlanır. Bunun yanı sıra geri ödeme tarihi de belli olduğundan dolayı ratatif kredilere oranlar fiyatları daha düşük olur. Faizlerin yükselmesi ise sabit borçlanma olanağı sunduğundan dolayı KOBİ’leri olumsuz olarak etkilemez. Erken ödeme yapıldığında ise vadesinden önce kredi ödemeleri kapatılır.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, Mevduat Hesabı - Vadeli TL Hesabı | Garanti Bankası

Garanti Bankası Ticari Krediler

Garanti Bankası esnaflara ve KOBİ’lere esnaf destek kredisi ve ticari araç kredisi gibi daha pek çok kredi imkanı sunarak destek olur. Bu destek paketlerinden yararlanmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Ticari işletme sahiplerine yapılan özel indirim fırsatlarından yararlanmak isterseniz hemen Garanti Bankası şubelerinden birine giderek başvuru işlemlerinde bulunun. Size en uygun olan krediyi alarak nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın.

İlginizi Çekebilir;

Odeabank KOBİ Kredisi (Ticari Kredi ), Odeabank Esnaf Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), KOBİ Destek Kredisi

Yapı ve Kredi Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), Taksitli Ticari Krediler | Krediler | Yapı Kredi

HSBC KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), HSBC Esnaf Kredisi Hesaplama

Anadolubank Kobi Kredisi ( Ticari Kredi), Anadolubank Esnaf Kredisi Hesaplama