Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2022-2023 -

Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Bireysel, ticari ve kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için kısa vadede kredi kartı ve kredi başvurunuza geri dönüş sağlanmaktadır. İşletme sahipleri ve bireysel olarak kredi desteğine ihtiyaç duyan herkes için Finans bankacılığın, uygun faizli kredi seçenekleri mevcuttur.

Anasayfa > QNB Finansbank > Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2022-2023
05 Şubat 2020
1.569 okunma
Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Günümüzde kredi çekmeden neredeyse bir yatırım yapmak, iş kurmak ya da ev almak imkansız hale geldi. Doğru bankadan uygun faizli kredi almak, ileride ödemelerde sıkıntı çekmemek için çok önemli. Bu yüzden sizin için en doğru krediyi veren bankayı bulup, ona kredi başvurusunda bulunmalısınız. Sürekli çalıştığınız, maaşınızın yattığı bankadan kredi çekmek ilk etapta en mantıklısı gibi görünse de, bütçenize göre en uygun faizli kredi veren bankayla çalışmanız gerek. Bu karar ödemelerinizde size kolaylık sağlayacaktır. QNB Finans Bank, uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek isteyen müşterilerine oldukça yardımcı oluyor. “Finansçı” finanstan anlar mottosuyla çıktıkları yolda, yanınızda olacağının garantisini veriyor. Kredi çekmenizde herhangi bir sakınca olup olmadığına bakıldıktan sonra, belirledikleri seçeneklerle uygun faizli kredinizi çekmeniz oldukça kolay.

QNB Finans Bank Kredi Kolaylıkları

 • İlk taksitinizi üç aya kadar erteleme imkanı.
 • Elli bin Tl’ye kadar şubelere gelmeden, çağrı merkezinden ve internetten kredi başvurusu imkanı.
 • Krediniz onaylandıktan sonra, herhangi bir engel yoksa anında hesabınız paranın geçmesi imkanı.
 • Acelesi olanlar için 5030 nolu numaraya sms atarak, hızlıca kredi başvurusu imkanı.

Finansbank Kredileri Nasıl

Finansbank müşterilerine gereken her özeni sağlamakla ünlü bir banka olmanın yanı sıra, önce kendilerine duydukları güven sayesinde bunu başarır. Ticari hizmet anlayışı güden Finansbank çalışanları, sadece müşterilerine hizmet etmenin zorunluluğunu değil, aynı zamanda verdikleri hizmetin bir ağırlığı olduğunu bilmekte ve buna göre hareket etmektedirler. Verilen hizmet ve güven ile Finansbank markasının büyümesini paralel olarak görmekte ve yaptıkları işin bilincini almak üzere eğitimden geçmektedirler. Bu anlayışla yola çıkan ve yoluna istikrarlı bir şekilde devam eden Finansbank, aynı zamanda verdiği uygun faizli kredi anlayışıyla ile de müşterilerinin gönlünü fethetmektedir ve görünüyor ki fethetmeye de devam edecektir. Finansbank’ın faizi oldukça uygun ve geri ödeme planını esnek, üstelik kolay tutan kredisi ile halihazırda Türkiye’nin en çok müşterilerine sahip olmasına karşın, verdikleri ve her defasında verdikleri hizmeti daha da ileriye taşımak vizyonunu da sahiplenmiştir. Bu ve bunun gibi daha birçok fırsat sunmaya devam eden Finansbank, müşterilerini sevindirmeye, onların rahatını düşünmeye ve onlar için çalışmaya da devam etmektedir.

Finansbank Kredi Çeşitleri

Bireysel, ticari ve kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için kısa vadede kredi kartı ve kredi başvurunuza geri dönüş sağlanmaktadır. İşletme sahipleri ve bireysel olarak kredi desteğine ihtiyaç duyan herkes için Finans bankacılığın, uygun faizli kredi seçenekleri mevcuttur. Bireysel krediler için taşıt, konut ve nakit ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Ticari alanda ise Finans bankacılığının siz ve çalışanlarınız için KGF (Kredi Garanti Fonu) Bulunmaktadır. Komi ve Tarım kredisi ile işyeri sahibi olabilir, ipotekli sözleşme üzerine yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Düşük faiz oranlarıyla yatırım kredileri, Finansbank kredi başvurunuz onaylandıktan sonra kısa ve orta vadeli seçeneklerle anında nakit ve kredi olarak hesabınıza yatırılmaktadır.

İhtiyaç kredisi için Finans bankacılığına başvurunuzu yapmadan önce, ihtiyacınız olan kredi seçeneklerinden, %0 faizli kısa vadeli ve vadesiz kredi seçeneklerine, avantajlı vade fırsatlarına ve eğitim kredileri ile geleceğinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Finansbank diğer kredi seçenekleri;

 • İşletme kredileri
 • Yatırım kredileri
 • Rotatif nakit kredileri
 • Döviz endeks kredileri
 • Tarım kredileri
 • Maaş kredisi
 • Erasmus krediler
 • Kamu ve Finansmaaş kredisi
 • Kentsel dönüşüm kredileri
 • Peşinatsız krediler.

QNB Bankası İhtiyaç Kredisi

Finansbank’ın müşterilerine verdiği birçok hizmetten biri olan ihtiyaç kredisi, diğer firmalara nazaran o kadar farklı ve kolaylık sağlayan bir anlayışa sahiptir ki, kredi ihtiyacı olan müşterilerine güven, refah sağlama amacıyla, öncelikli hedeflerinin müşteriler olduğunu göstermek adına kendini sürekli yenilemekte ve güncellemektedir. Düşük faizli ihtiyaç kredisi, Finansbank’ın üzerinde durmaya değer gördüğü hizmetlerinden biridir. İhtiyaç sahibi Finansbank müşterileri sadece düşük faizli bir ihtiyaç kredisi almış olmuyor, aynı zamanda evrak işleri gibi zaman harcayan, eskiden beri alışagelmiş birçok gereksiz işlemi de ortadan kaldırarak hizmette doruk noktaya ulaşmayı hedefliyor. Bu ve bunun gibi birçok gereksiz işlem yapmadan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin Finansbank müşterisi olması yeterlidir. Böylece Finansbank sadece ilk başta sisteminde topladığı bilgiler ile müşterilerini gereksiz detaylardan kaçırıyor, kişiye sadece ihtiyaç kredisini almak kalıyor. Her zaman bir üstte olmayı hedefleyen Finansbank, minimum kâr, maksimum hizmet anlayışı ile hareket ediyor ve düşük faizli ihtiyaç kredisiyle insanlara hizmet veriyor. Hızlı çekim ve düşük faiz Finansbank’ı öne çıkaran başlıca konulardan.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Finansbank ihtiyaç kredisi, sizin ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak için 60 aya kadar çıkabilen vade hesaplarını kapsamaktadır. Aylık sadece 440 lira taksit imkanlarıyla, 3-60 ay arası ihtiyacınız olan kredi fırsatları Finansbank tarafından finanse edilmektedir. Düşük faizli ihtiyaç kredisi, aylık %1,74 faiz oranıyla, yılda %28’e varan yıllık maliyet oranı ile hem tasarruflu olmayı hedeflemekte, hem de piyasa ve Finansbank kampanyalarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İhtiyacınız olan her kredi finansmanında yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Yıllık ve aylık gelir endeksiyle faydalanabileceğiniz kredi imkanlarını size sunmaktayız.3 ay erteleme kredisi ile ödeminizi 3 ay sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda standart ihtiyaç kredisiyle, nakit para ihtiyacınızı karşılayabilir, aldığınız kredi kapsamında ödeme planı yapabilirsiniz. Artan taksitli kredi seçenekleriyle, aldığınız krediyi 60 aya kadar çıkartabilir, yıllık olarak %15 oranında faiz kurunda ödeme belirleyebilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuruları için sayfamızı ziyaret edebilir, TC kimlik numarası, telefon ve İsim- soyisimle anında başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda şubelerimize uğrayarak, kredi danışmanlarımızla başvuru ve kredi desteği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerik  QNB Finans Bank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Çekimli Vadeli Hesap, Dönüşümlü Mevduat Hesabı

İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapmak İçin Neler Yapmalısınız?

QNB Finansbank müşterilerine düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusunda oldukça yardımcı olmaktadır. Web sitesine girdiğinizde bir hesap ekranı ile karşılaşacaksınız. Bu ekran sayesinde ödeyeceğiniz faizi ve aylık taksitlerinizi detaylıca görebilir, sizin için en uygun planı seçebilirsiniz.  Bu ekranın altında TC Kimlik numaranız gireceğiniz bir alan göreceksiniz, telefon bilgilerinizi ve doğum tarihinizi girdikten sonra, hemen başvur butonuna basarak online olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

48 aya kadar vade seçenekleri olan QNB Finansbank, ödeme seçenekleri ve kolaylıklarıyla, ihtiyaç kredisi işlemlerinde müşterilerine tam destek sunuyor. İnternet sitesinde tıkladığınızda açılan yan ekran ile ihtiyaç kredisi faiz oranları bilgisine ulaşabilir, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kredi hesaplaması yapmak için, ihtiyaç kredisi butonuna tıklamalı ardından, ihtiyacınız olan kredinin tutarını ve vade bilgisini girmelisiniz. Bu bilgiler sayesinde faiz hesaplama detayları ekranda belirir. Aklınıza takılan her türlü soru için, 7-24 çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Cazip geri ödeme planları ile, ihtiyaç kredinize kolayca ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Konut Kredisi

Hayalinizdeki gibi bir ev sahibi olmak kuşkusuz sizin de hakkınız. Bütçenize uygun, geri ödemelerde sıkıntı yaşamayacağınız düşük faizli konut kredisi çekmek için QNB Finansbank, müşterilerine son derece yardımcı olmakta. Aradığınız evi buldunuz ve hemen satın almak istiyorsunuz; birden çok konut kredisi seçenekleriyle bu dönemde QNB Finansbank, yanınızda ve yardımcınız olacaktır. Faiz oranı değişmeden, bütçenize en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank’ın anlaşmalı olduğu konut projelerinden bir ev almaya karar verirseniz, ödemelerinizde kolaylık sağlayacak özel fırsatlarla karşılaşacaksınız.

QNB Finansbank’ın konut kredisi çekmek isteyen müşterileri için, birden çok seçeneği bulunuyor. Standart konut kredisi seçeneğinde; TL cinsinden alacağınız kredinizi 180 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Sabit faiz oranı sayesinde ödemelerinizi rahatça planlayabilirsiniz. Alacağınız konutun eksper tutarının yüzde seksenine kadar kredi çekebilirsiniz. Eski evinizi değiştirmek istiyorsunuz ancak onu satıp, istediğiniz gibi bir ev almak uzun bir iş gibi geliyor. Bu sorun için de QNB Finans Bank’ın uygun bir konut kredisi yöntemi var; evini değiştiren kredi. Yeni eviniz için yüksek peşinat ödeme derdiyle karşılaşmadan ve almak istediğiniz yeni evin, ekspertiz değerinin yüzde yüzüne kadar kredi imkanı sizinle. Kredi ödeme planınıza göre, eski evinizi ne zaman uygun görürseniz satabilirsiniz.

Finansbank Konut Kredisi Türleri

Konut sahibi olmak isteyen müşterilerine diğer hizmetlerde olduğu gibi yine en iyisini sadece ticari değil, psikolojik olarak da en iyisini vermek isteyen Finansbank, sunduğu düşük faizli konut kredisi ile bunu sağlamaktadır. Finansbank’ın düşük faizli konut kredisi sadece konut kredisi çekmek isteyen müşteriler için değil, aynı zamanda konut sahibi olmak isteyen fakat konut kredisini ödeyemeyeceğini düşündüğü müşterileri için de faaliyet göstermektedir. Genel algıda konut kredisinin zorluğunu kabullenen ve bu sebeple konut kredisini çekmeyi bile düşünmeyen Finansbank müşterileri yahut Finansbank müşterisi olmak isteyenleri çok şaşırtan bir hizmet vermektedir. Düşük faizinin yanı sıra oldukça esnek bir ödeme planı sağlayan Finansbank, bu sayede hem müşteri sayısını artırmakta hem de verdiği hizmet ile müşterilerini zora sokmadan konut sahibi yapmayı planlamaktadır. Standart Konut Kredisi, Evini Değiştiren Konut Kredisi, Artan Taksitli Konut kredisi gibi birden fazla konut kredisi ürünü olan Finansbank, çeşitliliği de sağlayarak her kesime hitap etmektedir. Sadece Finansbank müşterileri bu hizmetten faydalanabilmekte olup, isteyen herkes Finansbank müşterisi olabilmektedir.

Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Finansbank ev sahibi olmak için tam size göre bir adres. Türkiye’de yeni dönem, yeni kredi imkanlarından siz de faydalanabilirsiniz. Standart konut kredisi ile, yeni ve size ait bir eve adım atabilir, ailenizin ve sizin geleceğinizi yeniden planlayabilirsiniz. 180 aya varan kredi seçenekleriyle düşük faizli konut kredisi, artık ev sahibi olmak isteyenlerin yolunu açıyor.

Finansbank için sadece evinizi seçmeniz yeterli, vade farksız ödeme imkanlarıyla istediğiniz konut kredisiyle destek sağlanmaktadır. Sadece konut almak için değil, yuvanızı yenilemek için de kredi seçeneklerimiz mevcuttur. Bankamızla ödeme planınızı seçin, anında evinizi yenileyelim. Aynı zamanda satışa çıkartmak istediğiniz daire, dükkan ve konutlar için  istediğiniz kredi seçeneklerimiz Finasbank ile anında cebinizde.

Kentsel dönüşüm, artan ve azalan kredi imkanları, peşinatsız %100 konut kredisi başvurunuz onaylandıktan hemen sonra yenilenmeye hazır.

Artan faizli konut kredisi 1 ile 120 ay arası %1,84 ve anapara ödeme kredisi aynı zamanda çiftçiye özel kredi seçenekleriyle %2,21’e varan faiz oranlarıyla Finansbank istediğiniz her an yanınızda.


QNB Finansbank Taşıt Kredisi

Aracınızı değiştirmeye karar verdiniz ya da istediğiniz gibi bir araç kullanmak istiyorsunuz ama ücretleri el yakıyor. Kredi çekmeden almak imkansız, bunun için de düşük faizli araç kredisi arayışındasınız. QNB Finansbank uygun ve düşük faizli kredi seçenekleriyle, sizi hayalinizdeki arabaya ulaştırıyor. Yaşı 0 ila 5 yıl arasında olan araçlarda 48 aya kadar, yaşı 6 ila 8 yıl olan araçlarda ise vade toplamı 10 yılı geçmeyecek şekilde ödeme planı oluşturulmaktadır. Üstelik taşıt kredisini sadece binek için değil hafif ticari araçlar için de kullanabilirsiniz. 0 km almak istediğiniz aracın fiyatı yüz bin TL’ye olan kısmının yüzde 70’i yüz bin TL üzerinde bir taşıt için ise, tutarın yüzde 50’si kadar taşıt kredisi alabilirisiniz. QNB Finansbank’da düşük faizli araç kredisi kullanacağınız için ödemelerinizde sıkıntı hiç yaşamayacaksınız. Ayrıca müşteri temsilcileriyle devamlı irtibatta olup, ödeme planınızı kendi şartlarınıza göre belirlemeniz de mümkün. Bu koşullarsa sabit, esnek ve anapara ertelemeli kredi seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Benzer İçerik  QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank

Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Finansbank’ın en çok hizmet veren ürünlerinden biri olan Klasik Taşıt Kredisi isteyen herkesi araç sahibi yapıyor. Finansbank düşük faizli taşıt kredisi, %1 gibi çok düşük bir faiz, 3 kez vade uzatma hakkı ve 48 ay gibi yüksek vadeli en esnek kredi fırsatını birleştiriyor. Taşıt sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Zamanınızın değerini bilen ve işlemlerinizi çok kısa sürede yapmanızı isteyen Finansbank, gelişen insan hayatının sürekli bir yerlere ulaşma çabasında olduğunu, zamanın en önemli kavramlardan biri haline geldiğini biliyor ve bu yüzden hayattaki zamanınıza da değer veriyor! Finansbank işlerinizin kolaylığı için isteyen her müşterisine uygun faizli taşıt kredisi vermeyi amaçlıyor.

Hizmetin üstünlüğüne inanan Finansbank’ın bu kampanyasından faydalanmak isteyen Finansbank müşterilerinin tek yapması gereken şey 0850 222 0 900 Telefon bankacılığını aramak ya da internet bankacılığından başvuru yapmaktır.

Taşıt kredisi almak için istenen belgeler oldukça az!

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi,

Geliri gösteren bir belge veya maaş bordrosu ile gelen sadece Finansbank müşterileri bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Finansbank Otomobil Motosiklet Kredisi

Esnek ve sabit ödeme seçenekleriyle Finansbank hayalini kurduğunuz aracın sahibi olmanız için yeni kampanyalarla yanınızda. 48 aya varan ödeme planıyla, düşük faizli taşıt kredisi artık sadece kredi başvurunuzla gerçekleşebilir. Kredi masrafları ve faiz oranları üzerinden ödeme planı gerçekleştirebileceğiniz taşıt kredisi, araba ve motorsiklet ihtiyacınızı karşılamak için aylık %2, 37 faiz oranlarıyla taksitlendirilmektedir. Son dönem taşıt kredisi ödeme planları aracın fatura bilgisine göre taksitlendirilmektedir.

0 kilometre araçlarda 1 ile 48 ay, araç yaşına göre ödeme planı gerçekleşebilmektedir. Aynı zamanda 120.000 TL’lik fatura tutarını Finansbank kredi seçenekleriyle %50 ile %70’ini karşılayabilirsiniz. Almak istediğiniz taşıt faturasına göre kredi seçenekleri belirlenmekte ve 2. el araçlarda yine aracın kasko ücreti üzerinden hesaplama yapılmaktadır.

Finansbank taşıt kredisi başvuru için aracın performans faturası, kimlik belgesi, maaş bordosu, güncel ikametgah belgesi aynı zamanda 2. el araçlar için ruhsat fotokopisi ve noter satış senedi gerekmektedir. Hayallerinize Finansbank taşıt kredisi seçenekleriyle kavuşabilir, yeni ödeme planlarıyla istediğiniz aracın anahtarına sahip olabilirsiniz.

QNB Finansbank Esnaf Kredisi

QNB Finansbank, kobileri de düşünerek düşük faizli esnaf kredisi seçenekleri sunmaktadır. Bunun için şubeye bile gitmeden internet bankacılığı yöntemiyle ya da telefon ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı gün içerisinde 50 bin TL’ye kadar esnaf kredinize kavuşmuş olursunuz. Daha hızlı başvuruda bulunmak isteyen esnaflar için ise, sadece bir sms imdatlarına yetişmekte. Kobi Para Cepte ve TC kimlik numarası yazarak, 7646’ya SMS göndermeleri, esnafların kredi başvurusu yapmaları için yeterlidir. Kredi çekebilme durumunuz gözden geçirildikten sonra, QNB Finansbank’a davet edileceksiniz. Gerekli belgeleri hazırlayıp geldikten sonra kredi başvuru işleminiz tamamlanmaktadır. Ve çok kısa bir süre içinde esnaf krediniz, hesabınızda yerini alır.

Üç ay ödemesiz kobi kredisi seçeneği sayesinde, kobiler aldıkları kredi için ilk üç ay herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan, işlerini yoluna sokmaya konsantre olabilirler. QNB Finansbank, kobiler için hem düşük faizli kredi imkanı sunmakta hem de ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. COSME programı adı altınca, mevcut işletmesini büyütmek ve geliştirmek isteyen kobilerin de yanında olan QNB Finansbank, en fazla 10 çalışanı olan, en az 6 en çok 5 yıldır faaliyet gösteren işletmeler için kredi vermektedir. Başvuru işlemleri oldukça kolay olup, en yakın banka şubesine gelinmesi yeterlidir.

Finansbank Esnaf Kredisi Almak İçin Yapılacaklar

Müşterilerinin daima yanında olan Finansbank, esnafların da yanında!

%1,2 gibi oldukça düşün bir faiz ile iş kurmak isteyen, işini büyütmek isteyen ya da işine her zamankinden daha iyi bir şekilde devam etmek isteyen esnaflara Finansbank düşük faizli esnaf kredisi fırsatını sunuyor!

Düşük faizin yanında diğer ürünlerinde olduğu gibi Finansbank geri ödeme planını esnek tutuyor ve esnaf kredisi vadesini 60 aya kadar çıkarıyor!

Kefile gerek duymadan, EFT ve havale gibi kolay ödeme seçeneklerinden de yararlanabileceğiniz Finansbank’ın düşük faizli esnaf kredisi kampanyasına sadece Finansbank’ın müşterileri katılım sağlayabilirler.

Esnaf kredisinin Spot Kredi, Rotatif Kredi, Taksitli Ticari Krediler, İskonto Kredileri, Yatırım Kredileri, İşyeri Kredileri gibi birden fazla kredi türü ürünü bulunmakta olup, kredinin türüne göre vade ve üst limit kullandırımı gibi özellikler değişkenlik gösterebilmektedir.

Benzer İçerik  QNB Finans Bank İnternet Bankacılığı, İnternet Şubesi'nde Güvenlik - QNB Finansbank

İşletme sahibinin Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Vergi dairesi mükellefiyet belgesi,

İşletme adına kayıtlı vergi levhası fotokopisi,

İkametgâh belgesi,

Oda kayıt belgesi ve Esnaf sicil kayıt belgesi sağlanarak Finansbank şubesine başvuru yapılabilmektedir.

Finansbank Esnaf-Kobi Kredisi Faiz Oranları

Finansbank esnafın dostu, işi yeri sahibi olmak isteyenlerinde her zaman destekçisi olmaya devam ediyor. 3 ay ödemesiz düşük faizli esnaf kredisi, 120 aya varan taksitlendirme seçenekleriyle esnafın yüzünü güldürmeye devam ediyor. İpotek teminatsız,120 aya kadar taksitlendirme imkanlarıyla esnaf ve kobi kredileri ihtiyacınız olduğu anda, TL nakit seçenekleriyle hesabınızda.

Kredi desteğinde, sahip olmak istediğiniz iş yeri ya da yeni proje ödenekleri için %75 oranında kredi alma hakkına sahipsiniz. Aldığınız kredi tutarı kadar, bankamız masraf komisyon bedeli almaktadır. Aynı zamanda  iş yeri kredileri içi KKDF almamaktadır. BSMV oranı ise %5 olarak hesaplanmıştır.

Uygun faiz oranlarıyla Finansbank kobi ve esnaf kredisinden, ipotekli 120 vadesiz seçeneklerinden sadece cirosu 20 milyon TL olan şirket ve kuruluşlar faydalanabilmektedir. Teminat gösterilen konut ve iş yerleri içi sigorta zorunluluğu olmakla birlikte, küçük esnaf için 3 aylık bayram kredisi seçenekleri mevcuttur. İhtiyacınız olan kredi başvurusunu, internet üzerinden yapabilir, anında esnaf ve kobi kredisiyle yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

QNB Kredi Kartı

Kredi kartı neredeyse kimlik kadar yanımızdan ayırmadığımız ve onsuz dışarı çıkamadığımız bir materyal halinde. Nakit para taşımadığımızın olduğu ama mutlaka kredi kartımızın yanımızda olduğu bu dönemde, doğru bankadan kredi kartı çıkartmak çok önemli. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu için yapmanız gereken, QNB Finans bank internet sitesinden Card Finans sayfasına tıklayarak, başvuru formunu doldurmaktır. Formunuzu eksiksiz doldurduğunuzda, başvurunuz değerlendirilip, yetkililerce en kısa zamanda aranırsınız. Bu işlemle uğraşmak istemiyorsanız, en yakın QNB Finans bank şubesine gidip işlemi direk şubeden gerçekleştirebilirsiniz. CardFinans ile, yapacağınız alışverişlerden para puan kazanabilir, alış verişlerinizi taksitlendirebilir ve anlaşmalı olduğu mağazalardan indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca acil para ihtiyacınızda, hemen ve çok uygun taksitlerle kredi kullanabilirsiniz. CardFinans, para çekmenin kabus olduğu kredi kartlarından değil, aksine sizin zor anlarınızı kolaylaştırmak hedefinde. Taksit imkanı olmayan mağaza alışverişlerinizde ise CardFinans, taksitkolay seçeneği ile kendisi taksit yapmakta ve ödemelerinizi sizi sıkmadan kolaylaştırmaktadır. QNB Finans bank kredi kartınız Card Finans’ın size kazandırdığı para puanlar, sadece indirim sağlamaz sizi uçurur da. Evet, kelimenin tam anlamıyla uçmanızı sağlayan para puanlarınız, dilediğiniz hava yolu şirketinden bedava uçak bileti almanızı sağlamaktadır.

Finansbank Kredi Kartı Kampanyaları

Yaptığı işlerle ve verdiği hizmetlerle müşterilerinin güvenini kazanan Finansbank’ın sağladığı güven ile Finansbank müşterileri Finansbank kredi kartı ile rahatça ve doyasıya alışveriş yapmanın tadını çıkarıyor! Üstelik sunduğu avantajlar saymakla bitmiyor!

Yapacağınız her 100 TL’yi aşan elektronik, gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon alışverişleri için %1,1 hediye para hediye!

Kazanılan hediye paralar hemen kullanıma açılmaktadır.

Ayrıca Finansbank ile anlaşmalı yerlerden yapacağınız alışverişler indirim kazandırıyor! 2000’den fazla işyeri ile anlaşmalı olan Finansbank, neredeyse her alışverişinizde müşterilerini mutlu ediyor!  İndirimler yapılan alışveriş tutarına ve anlaşmalı yere göre değişmektedir.

Vade uzatma ve yapılan alışverişte ödenen nakit tutarını TaksitKolay ile isteğe göre taksitlendirme imkânı bulunmaktadır. 50 TL ve üzeri alışverişlerde devreye giren TaksitKolay sistemi ödemede büyük bir kolaylık sağlıyor. Üstelik Anında Kredi hizmeti ile hızlı bir şekilde zahmetsiz kredi çekebilirsiniz.

Kampanyanın son kullanım tarihi 30 Ağustos

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için internet bankacılığına girip ad, soyad, TC kimlik numarası, telefon numarası gibi basit bilgiler doldurabilir ya da herhangi bir Finansbank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Card Finans Kredi Kartı

Alışverişte ve eğitimde CardFinans yanınızda. İş alanınıza ve ihtiyacınıza göre siz de kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Cardfinans hemşire, emekli ve borç transfer seçenekleriyle bütçenize göre 1500 liraya varan hesap bakiyesine sahip olabilir, 50 liraya varan alışveriş taksitlendirme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Finansbank kredi kartı alışverişte nakit ihtiyacınızdan, eğitim hayatınıza destek kredilerine kadar birçok seçeneğe sahiptir. Yıllık üyelik kart ödeneği almayan kredi kartı ile Türkiye’nin masrafsız kredi kartı öncülerinden olmuştur.

FistCard seçeneği doktors kütüphanelerinden faydalanma, indirimli otel ve araç kiralama olanaklarıyla sizin ve mesleğinizin tam destekçisi. %2 alışveriş faizi ve %1,6 gecikme faizi oranlarıyla Türkiye’nin en düşük faizili kredi kartına hemen başvurun, anında geri dönüş sağlayalım.

Yeni ve güvenilir bir başlangıca değer. QNB Finansbank internet sitesinden, Finansbank Kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay. Hemen CardFinans ile ihtiyacınız olan kredi kartı seçeneklerini tıklayarak ve sadece isim-soyisim, TC ve cep telefonu numarasıyla internet başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Finansbankta kredi kartı sahibi olmak düşündüğünüzden çok daha kolay.

İlginizi Çekebilir;

QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2020, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti

İş Bankası Kredi Başvurusu | T.C İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2020

Türkiye İş Bankası Kredileri

QNB Finansbank Telefon Numarası Değiştirme, QNB Finansbank Tel No Yenileme

QNB Finans Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Dönüşümlü Mevduat Hesabı – QNB Finansbank