QNB Finansbank’ın KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 3 Ay Ödemesiz Kobi Kredisi - QNB Finansbank -

QNB Finansbank’ın KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 3 Ay Ödemesiz Kobi Kredisi – QNB Finansbank

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finansbank’ın KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 3 Ay Ödemesiz Kobi Kredisi – QNB Finansbank
17 Ekim 2018
1.018 okunma
QNB Finansbank’ın KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 3 Ay Ödemesiz Kobi Kredisi – QNB Finansbank

QNB Kobi kredisi nakit ihtiyaçlarınızın en kısa sürede halledilmesi amacıyla tasarlanmıştır.  Hızlı başvuru ve ön onay sistemi sayesinde bekleme süreniz oldukça azalır. Ayrıca Finansbank’ın KOBİ kredisi son derece cazip avantajlara sahiptir. 50 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kredinizi aynı gün içerisinde kullanma imkanına sahip olursunuz.

QNB KOBİ Hizmetine Başvurma

QNB Finansbank’ının sunduğu KOBİ kredisinden yararlanmak için TC kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. TC kimlik numaranızı yolladıktan sonra ön onay size yine SMS yoluyla bildirilecektir. Ön onay işlemini aldıktan çok kısa bir süre içerisinde en yakınınızda bulunan QNB Finansbank’ın şubesine başvurarak KOBİ kredisi başvuru işlemlerinizi tamamlamanız gerekir. Peki, KOBİ kredisi nedir? Kobi kredisi esnaf kredisi olarak da bilinir. Bunun sebebi zor zamanlarında olan esnaflara yardımcı olmak üzere hazırlanmış bir kredi türü olmasından kaynaklanmaktadır.

Kobi Para Cepte Özellikleri

Kobi Para Cepte kredisi belirli bir gelir sağlayan şirketler için geçerlidir. Örnek vermek gerekirse bir şirketin Kobi para cepte kredisinden yararlanabilmesi için şirket resmi cirosunun 2 milyon TL’ye kadar olması gerekir. Bu krediyi alabilmek için bazı şartları yerine getirmek gerekir. KOBİ kredisi şartları arasında en önemlisi KOBİ şirketi olunabilmesi için şirket içerisinde 250 kişiden az çalışan olması gerekir.  eğer KOBİ kredinizin aynı gün içerisinde hesabınızda bulunmasını istiyorsanız başvuru evraklarınızın eksiksiz olduğundan ve kredinizin şubeden olumlu sonuç aldığından eminseniz krediniz aynı gün içerisinde hesabınıza geçebilir.


SMS yoluyla telefonunuza gelen mesaj sonrasında mutlaka bir QNB Finansbank’ın şubesine uğramanız gerekir çünkü SMS ile gelen olumlu mesaj yalnızca onaylama mesajı olarak değerlendirilir. Bunun ardından işlemleri tamamlamak için şubeye gitmeniz gerekir.

Benzer İçerik  QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı

Kobi Başvurusu İçin Gerekli Olan Belgeler

QNB Finansbank’ının düzenlemiş olduğu “KOBİ para cepte” başvurusu için gerekli olan bazı evraklar vardır. İşte Kobi kredisi için gerekli olan evraklar;

Şahıs Firmalar: Vergi levhası, kimlik fotokopisi, esnaf sicil beyannamesi ve oda kayıt belgesi, imza beyannamesi

Limited ve Anonim Şirketler: Ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret odasından alınmış güncel faaliyet belgesi, oda kayıt belgesi, yetkili ve ortakların kimlik fotokopisi

Kobi kredi çeşitleri arasında 3 ay ödemesiz kredi de vardır. bu kredi 120 aya kadar vade tanır.

İlginizi Çekebilir;

Cepte TEB Ev Hanımlarına Kredi 2021 | CEPTETEB’den Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi

Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2020 KOBİ Kredi Kampanyası

Odeabank KOBİ Kredisi (Ticari Kredi ), Odeabank Esnaf Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), KOBİ Destek Kredisi

QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı