Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

QNB Finans Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Dönüşümlü Mevduat Hesabı – QNB Finansbank

13.10.2018
465
QNB Finans Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Dönüşümlü Mevduat Hesabı – QNB Finansbank

QNB Finans Bank vadeli Euro hesabı açmak için en yakın QNB Finansbank şubesine gitmeniz yeterli olacak. 0850 222 09 00 numaralı telefon bankacılığı üzerinden de vadeli mevduat hesabı açma işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak. Euro hesabı için faiz oranı 0,30 olarak belirlenmiştir.

QNB Finans Bank Vadeli Euro Hesabı Nasıl Açılır?

Müşteriler, T.C. kimlik numarası ile beraber en yakın QNB Finansbank şubesine giderek vadeli Euro hesabı açabilir. İnternet üzerinden ise yine T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-mail adresi gibi bilgileri doldurduktan sonra başvuru işlemleri sonlandırılır. Finansbank vadeli faiz oranları 0,30.


Hesap açılısı ise tek bir para birimi ile yapılmakta. Geçiş yapılacak olan para birimleri ise hesap açılısında seçilmelidir.

Finansbank döviz hesabı nasıl açılır diye merak edenler tüm Finansbank şubeleri üzerinden hesap açma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirme hakkına sahiptir.

Euro üzerinden birikim yapmak isteyenler, vadeli Euro hesabı açar. Paranız belirli bir vade boyunca kullanılamaz. Vade bitiminde ise faiz kazancı sağlanır. Finansbank faiz oranı çift sarılı hesap adına 5.000 TL için 32 günde; %9, 75 olarak belirlenmiştir. Brüt faiz tutarı 42, 74 TL’dir. Vade sonu tutar ise 5.040.60 TL.

Benzer İçerik  QNB Finansbank Swift Kodu, QNB Finansbank Swift/BIC Kodu | Kredi ve Bankacılık İşlemleri
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.