Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

QNB Finans Bank İnternet Bankacılığı, İnternet Şubesi’nde Güvenlik – QNB Finansbank

17.10.2018
595
QNB Finans Bank İnternet Bankacılığı, İnternet Şubesi’nde Güvenlik – QNB Finansbank

QNB İnternet bankacılığı sayesinde işlemleriniz halletmek artık daha kolay. Günün her saatinde güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yürütmek için QNB finans bank internet bankacılığını kullanabilirsiniz.  Bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeye gerek duymadan oldukça pratik bir şekilde çözen internet şubesi bankacılığı sayesinde işlemleriniz siz dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla halledilir.

İnternet Şubesi Giriş İşlemleri

QNB finans bank internet şubesine girmek için qnbfinansbank.com’a giriş yaparak burada sağ üst köşede bulunan internet şubesi butonuna tıklayabilirsiniz.  Burada müşteri numaranız ve TC kimlik numaranızı kullanarak internet şubesine giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  QNB finans bank internet şubesine giriş yaptıktan sonra giriş yapan kişinin siz olduğunuzdan emin olmak için cep telefonunuza bir mesaj gönderilir. Siteye tam anlamıyla giriş yapmak için size gönderilen şifreyi ekranda belirtilen yere girmeniz gereklidir. Finans bank bireysel internet şubesi içerisine karekod ile de giriş yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi İşlemleri

QNB finans bank internet şubesi üzerinden dilediğiniz her işlemi gerçekleştirme şansına sahipsiniz.  İnternet şubesi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz işlemler şu şekildedir;


  • Para transferleri
  • E- devlet kapısına giriş
  • Hesap işlemleri
  • Sigorta ve emeklilik işlemleri
  • Kredi kartı işlemleri
  • Ödemeler
  • Kredi işlemleri

QNB finans bank internet bankacılığı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için 0 850 222 0 900 numarasını arayabilirsiniz.

QNB Finans Bank Şifre Alma

İnternet üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için şifre almanız gerekir. dünyanın her yerinden istediğiniz saat diliminde gerçekleştirebileceğiniz bankacılık işlemlerinin kolaylığının tadına varmak için QNB finans bank internet şubesinden yararlanmanız gerekir. QNB finans bank şifresini internet üzerinden ya da ATM’lerden kolaylıkla alabilirsiniz. Eğer kredi kartınız yoksa finans bank internet bankacılığı şifresi almak için 0 850 222 0 900 hatlı numarayı tuşlayarak finans bank şifrenizi almak için yardım isteyebilirsiniz.  ATM üzerinden kredi kartınızla gerçekleştirmek istediğiniz şifre alma işlemleri için ise tüm işlemler- şifre işlemleri- finans şifre al adımlarını takip ederek finans bank internet şubesi şifrenize anında ulaşabilirsiniz.  Aldığınız şifreyi telefon bankacılığı ve cep şubesinde ortak bir şekilde kullanarak şifre unutma derdinden kurtulmuş olursunuz.

Benzer İçerik  Enpara Eft Saatleri 2021 | Enpara Eft İşlem Limitleri
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.