QNB Finansbank Kasko Ücretleri, Taşıt Sigortaları - QNB Finansbank -

QNB Finansbank Kasko Ücretleri, Taşıt Sigortaları – QNB Finansbank

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finansbank Kasko Ücretleri, Taşıt Sigortaları – QNB Finansbank
17 Ekim 2018
833 okunma
QNB Finansbank Kasko Ücretleri, Taşıt Sigortaları – QNB Finansbank

QNB Finans kasko hizmetleri ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmeyi amaç edinmiş bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank müşterilerine Sampo Japan A.Ş ile birlikte kasko hizmeti sunuyor. QNB Finansbank’ın bu hizmetinden yararlanmak için Finansbank şubelerine gerekli evraklarla birlikte gitmeniz gerekir. Kasko fiyatları belirli sınırlar içerisinde her yıl değişiklik göstermektedir. Kasko fiyatlarını sigorta yaptıran kişinin talep ettiği ek hizmetler ve kaskoya dahil olan bazı teminatlar oluşturur. Bu yüzden kasko ücretleri için detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret etmeniz gerekir.  kaskolatmak istediğiniz araç Toyota Corolla ise bu aracın ortalama kasko değeri 120.577 TL olarak belirlenmiştir.

Taşıt Kaskosu

Trafikte başınıza gelebilecek kazalar karşısında aracınızı kaskolatmak her zaman işinize yarayacaktır. QNB Finansbank’ın müşterilerine sağladığı kasko dahilinde aracınız yanma, çarpa, devrileme ve çarpılma gibi trafikte yaşanabilecek olaylar karşısında mağdur durumda olmazsınız. Aynı şekilde deprem, sel, su baskını gibi doğal afetler karşısında da aracınızın kaskosu devreye girer ve QNB bank sizi bir mağduriyetten kurtarır. QNB Finansbank sigorta hizmeti oldukça detaylıdır. Bu hizmetin içerisine hırsızlık ve gelir kaybı da dahil olmaktadır.  Taşıt kaskosu yaparken aracın yaşı da fiyata etkilidir.  Aracınızın model yılı 2015 ise 2018 yılında aracınızın kasko yaşı 4 olur. Aracınızın sigorta şirketlerine göre pert kabul edilmesi için genel olarak aracın tamir masrafının aracın gerçek değerinin %70’ine denk gelmesi gerekir.

Kasko Yaptırmanın Avantajları

QNB Finansbank şubelerinden gerçekleştirebileceğiniz kasko hizmetlerinin aracınıza ve size oldukça fazla faydası vardır. Aracınız kaza, doğal afet ya da hırsızlık gibi durumlar için güvence altına alınır. İşte kasko yaptırmanın size yararları;

Benzer İçerik  QNB Finansbank Swift Kodu, QNB Finansbank Swift/BIC Kodu | Kredi ve Bankacılık İşlemleri

  • Arabanın hareket edemeyeceği durumlarda çekici hizmeti sunulur
  • Kaza ya da arıza durumlarında arabanız tamir edilene kadar size yenisi tahsil edilir.
  • Arabanızda kaza sonucu meydana gelen hasarlar tamamen ya da kısmen karşılanır.

Kasko Çeşitleri

QNB Finansbank kasko teminatları poliçenize göre bütçenize uygun kasko seçeneğinden yararlanmanız mümkün. Sompo Japan Kasko ile 4 ayrı kasko seçeneğinde birini seçerek ondan faydalanmanız mümkün. İşte kasko seçenekleri;

Dar Kasko: bu kasko seçeneği ile birlikte temel kasko teminatında bulunan haklardan bir bölümünü elde ediyorsunuz.

Kasko: bu seçenek ile birlikte genel şart ve teminatlarda bulunan hakların tamamına sahip oluyorsunuz.

Genişletilmiş Kasko: temel kasko haklarınıza ek olarak yurt dışında aracınızın başına gelecek olaylar karşısında kasko sahibi oluyorsunuz.

Tam Kasko: bu kasko çeşidi ile ek sözleşme ve ana teminat grubu dahil olmak üzere tüm haklara sahip oluyorsunuz.

İlginizi Çekebilir;

QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı

Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2020

Odeabank Kasko Ücretleri, Araç Sigortaları | Sigorta ve Bireysel Emeklilik | Odeabank

Halkbank Kasko Ücretleri, Halk Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2020, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti