QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı -

QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı
18 Ekim 2018
1.603 okunma
QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı

QNB finans vadeli hesabı birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz yatırım araçlarından bir tanesidir. QNB Finansbank’ın sunduğu Vadeli TL hesabının bu kadar çok tercih edilmesinin ana nedeni diğer yatırım araçlarına göre risksiz olmasıdır. QNB finans bakın size sunduğu vadeli TL hesabı sayesinde paranızın yüksek faiz oranlarıyla birlikte değerlenmesine yardımcı olabilirsiniz. QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu vadeli TL hesabı faiz oranları piyasanın gidişatına göre dönem dönem farklılık gösterebilmektedir. Ancak QNB bank hesabında bulunan birikiminiz bu piyasa dalgalanmasından vadeniz dolana kadar etkilenmez.

QNB Finansbank Hesap Açma

QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu yeniliklerden yararlanmak ve QNB Finansbank müşterisi olmak için en yakın QNB Finansbank şubesine uğrayarak hesap açma işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Finansbank vadeli hesap açma işlemleriniz için mutlaka şubeye gitmeniz gerekir çünkü QNB Finansbank diğer bankalarda olduğu gibi internet üzerinden üye olamazsınız. Üyelik işlemleriniz için gereken tek evrak nüfus cüzdanınızdır. Nüfus cüzdanınız yanınızda yoksa fotokopisi ya da ehliyetiniz ile de QNB Finansbank Vadeli TL hesabına üye olabilirsiniz.

Finansbank Mevduat Hesaplama Aracı

QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu yeniliklerden bir tanesi de sitesinde yer alan Mevduat hesaplama aracıdır. QNB Finansbank’ın resmi internet sitesinde yer alan bu araç sayesinde mevduat hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. bu araç vadeli hesap faiz hesaplama işlemlerinizi de gerçekleştirebilir.  Örnek vermek gerekirse 68.000 TL’nin mevduat tutarı 68.000,00 TL olarak belirlenmiştir.  120 gün vade seçeneği ile aldığınız kredinin yıllık faiz oranı %4,5’tir. Yıllık net faiz oranı ise %4,25’tir. Kredinizin vergi ve fon tutarı QNB Finansbank tarafından 50,30 TL olarak belirlenmiştir.  Kredinizin vade sonundaki tutarı ise 68.955,73 TL olacaktır.


Benzer İçerik  QNB Finansbank IBAN Sorgulama, Finansbank – IBAN Hesaplama

QNB Finansbank E Mevduat

E vadeli hesap sayesinde birikimlerinizi risksiz bir şekilde değerlendirme imkanına sahip olursunuz. E vadeli hesaba sahip olmanız için mevduatınızın en az 1000 TL, 500 Dolar ya da 500 Euro olması gerekir. Eğer mevduatınız bu miktarda paraları içeriyorsa E vadeli hesabınıza dilediğiniz zaman para yatırabilirsiniz. Ancak para yatırma işlemini gerçekleştirirken bilmeniz gerekir ki yatırım işlemi sırasında vadeniz bozulduğu için faiz getirisinden yararlanamazsınız. Bu durum para çekme işlemi sırasında da geçerlidir. Ayrıca Finansbank e vadeli faiz hesaplama aracı sayesinde mevduat hesabınızda neler olup bittiğini görebilirsiniz. E mevduat hesabınızı dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2020

QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2020, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti

QNB Finans Bank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Dönüşümlü Mevduat Hesabı – QNB Finansbank

QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank

QNB Finansbank IBAN Sorgulama, Finansbank – IBAN Hesaplama