QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti

Finansbank günlük para çekme limiti nasıl arttırılır, finansbank bankamatik günlük çekme limiti, Qnb günlük qr ile para çekme detayları yazımızda.

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti
28 Mayıs 2018
1.576 okunma
QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti

ATM’ler üzerinden kolaylıkla para çekme işlemleri gerçekleştiriliyor. QNB Finansbank müşterilerine 2019 yılında güncellenen para çekme limitleri ile hizmet sağlar. Bu bakımdan kişiler banka tarafından belirlenmiş olan alt ve üst limit tutarına uyum sağlayarak finansal işlemlerini gerçekleştirme hakkına sahiptir. Kişiler para çekme ve para yatırma işlemlerini yapabilmek adına hesaplarına erişim sağlamalıdır. Şifre ile giriş yaptıktan sonra fatura ödeme işlemleri dahil olmak üzere daha pek çok işlemi kolaylıkla ve anında yapmaları mümkün olacak.

QNB Finansbank Para Çekme Limitleri

Bireyler hesaplarından para çekme işlemlerinde bulunmak adına QNB Finansbank para çekme limitlerine uyum sağlamalı. QNB Finansbank günlük para çekme limiti arttırma gibi taleplerde bulunmak için ise müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanabilir. Bunun için 0850 222 0900 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak limit arttırma taleplerinizi iletmeniz mümkün. Müşteri hizmetleri alanında uzman ve profesyonel temsilcilerden oluşmakta olup haftanın 7 günü ve günün her saatinde hizmet eder.


  • QNB Finansbank atm para çekme limiti olarak en az 10 TL uygular. Gün içerisinde ise en fazla 500 TL’ye kadar çekim işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Bunun dışında Havale ve EFT işlemlerinizi de ATM üzerinden yapmanız mümkün. EFT işlemleri adına 24 saat içinde en az 1 TL en çok ise 10 bin TL Finansbank banka kartı ile gerçekleştirilir.
  • Havale işlemleri adına da en az 1 TL en fazla 10 bin TL limit belirlenmiştir.
  • QNB Finansbank karekod (qr kodu) ile para çekme işlemleri adına en fazla 500 TL limit belirlenmiştir.
  • İsterseniz QNB Finansbank atm’den döviz çekme hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Para Yatırma Limitleri

 EFT için QNB Finansbank kartsız para yatırma ücreti en fazla 19.900 TL’dir. Kişiler hesaplarına para yatırma işlemde bulunmak adına şifreleri ile giriş yapmalıdır. Ardından menüde bulunan para yatırma butonuna tıklanması gerekiyor.

  • 2020 yılında QNB Finansbank atm’ den para yatırma limiti en az 5 TL olarak belirlenmiş olup banka kartınız ile gün içinde en fazla 19.900 TL yatırım yapmanıza olanak sağlar.

QNB Finansbank ATM’den kartsız para çekme ve yatırma işlemlerinde bulunmak için kartsız işlemler bölümüne erişip sağlayarak T.C. Kimlik numaranız ile beraber giriş yapmanız gerekiyor. Gün içinde en fazla 19.900 TL kartsız para çekme işlemlerinde bulunmanıza imkan verir. Limit arttırma başvurularınız onaylandığında ise yüksek çekim işlemlerinde bulunmanız mümkün olacaktır.


Benzer İçerik  QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı