QNB Finansbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası - Finansbank -

QNB Finansbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Finansbank

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finansbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Finansbank
17 Ekim 2018
990 okunma
QNB Finansbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Finansbank

QNB hayat sigortası hayatını kaybetmeniz durumunda yakınlarınızın ekonomik açıdan korunmasını sağlar. Her hangi bir sebepten dolayı sakatlık yaşarsanız ya da kritik bir hastalığa sahip olursanız ise hem sizin hem de yakınlarınızın yaşam standartlarının korunmasına yardımcı olur. Hayat sigortanıza ek olarak aldığınız maddeler ile birlikte kötü sürprizlerle karşılaşmanız durumunda hem sizi hem de sevdiklerinizi korur. QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu 4 ayrı çeşit hayat sigortası vardır. Bunlar;

  • Benim Seçimim Hayat Sigortası
  • Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası
  • Kredi Hayat Sigortası
  • Uzun Süreli Hayat Sigortası

Benim Seçimim Hayat Sigortası Nedir?

QNB Finansbank’ın özel olarak hazırladığı sigorta çeşitlerinden bir tanesi olan benim seçimim hayat sigortasında hastalıklara, kazalara karşı kendinizi güvence altına almış olursunuz. Eğer vefat teminatı yaptırmışsanız ve sigorta süresi içerisinde vefat ederseniz poliçenizde yer alan tutar varislerinize ödenir. Eğer sigortanız devam ederken herhangi bir tehlikeli hastalığa yakalanırsanız poliçenizde yazılı olan miktar kadar tarafınıza ödeme yapılır. Kaza ve hastalık durumlarında da genel kurallar bu şekildedir. Finansbank hayat sigortası iptali için gereken şartları karşılamanız yeterli olacaktır.  35 yaşında bir erkek banka müşterisinin bu sigortadan yararlandığını farz edersek. Müşterinin ölümü halinde banka 50.000 TL vefat teminatı verecektir.  Bir kaza sonucu oluşan hastane masrafları için ise banka 5.000 TL verecektir.  Bankanın tehlikeli hastalıklar için vereceği teminat ise 25.000 TL’dir. Kaza sonucu verilen gündelik teminatlar ise 50 TL’yi geçmemektedir.


Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası Nedir?

Bu sigorta ile birlikte kendinizi çağın en tehlikeli hastalıklarından bir tanesi olan kanser hastalığına karşı sigortalatmış olursunuz. Bu sigorta işlemini gerçekleştirdikten sonra kanser hastalığına yakalanırsanız poliçenizde yazılı olan miktarda ödeme gerçekleştirilir. Bu hastalık sebebiyle vefat ederseniz sevdiklerinize bu ödeme gerçekleştirerek onların hayatları güvence altına alınmış olur. Kanser sigortasının 3 ayrı paketi vardır. Bu paketlerden bir tanesini seçerek başlayabilirsiniz.  Banka ilk pakette kanser teminatını 50.000 TL, vefat teminatını ise 10.000 TL olarak tutmaktadır.  İkinci pakette ise kanser 100.000 vefat teminatı ise 20.000 TL civarındadır. Bankanın sunduğu 3. Pakette vefat 50.000 kanser ise 250.000 TL civarındadır.  Bu paketlerin primleri ise eğer katılımcı 35 yaşında bir erkek ise ilk paketten 16.5 TL X 2 taksit ile yararlanır. İkinci paket 29 TL X 12 taksit. Üçüncü paket ise 72 TL X 12 taksit.

Benzer İçerik  Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Eğer bu paketlerden yararlanan 35 yaşında kadın ise ilk paket primi 19 TL X 12 taksit, ikinci paket 37 TL X 12 taksit, üçüncü paket ise 91 TL X 12 taksit olarak değişir.

Kredi Hayat Sigortası Nedir?

Finansbank kredi kartı sigortası kaza sonucu daimi maluliyet ve vefat gibi durumlarda sevdiklerinizin ve kendinizin ekonomik durumunu güvence altına almış olursunuz. Bu işlem 1 yıl ya da kredi vadeniz boyunca devam eder.

Uzun Süreli Hayat Sigortası Nedir?

Karşılaşabileceğiniz herhangi bir yaşamsal risk ve devamlı sakatlık durumlarında verdiği teminatlarla sizi güvence altına alan uzun süreli hayat sigortası seçeneğine QNB Finansbanktan ulaşabilirsiniz. Vefat ve devamlı sakatlık durumlarında sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alan bir sigorta çeşidi olarak QNB Finansbankta yer almaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Şekerbank Avans Hesap, Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Hesaplama

 Garanti Bankası Hayat Sigortası, Hayat Sigortaları – Sigorta ve Emeklilik | Garanti Bankası

HSBC Hayat Sigortası, Yıllık Hayat Sigortası | HSBC

Halkbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Halk Emeklilik

Ziraat Bankası Hayat Sigortası, Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hayat Sigortası