QNB Finansbank Telefon Numarası Değiştirme, QNB Finansbank Tel No Yenileme - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

QNB Finansbank Telefon Numarası Değiştirme, QNB Finansbank Tel No Yenileme

QNB Finansbank telefon numarası yenileme nasıl yapılır, QNB Finansbank telefon no güncelleme ve qnb finansbank insan kaynakları telefon numarası makalemizde!

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finansbank Telefon Numarası Değiştirme, QNB Finansbank Tel No Yenileme
02 Haziran 2018
1.958 okunma
QNB Finansbank Telefon Numarası Değiştirme, QNB Finansbank Tel No Yenileme

QNB Finansbank müşterileri telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak hesap işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirme hakkına sahip. Telefon numarası değiştirme işlemlerinde bulunmak adına ise kişiler 7/24 ulaşım sağlayabilecekleri müşteri hizmetlerini arayabilir. Müşteri hizmetleri alanında uzman personellerden oluşur. Telefon numarası değiştirme ya da güncelleme işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra en yakın QNB Finansbank şubesi üzerinden de numara değiştirme ve güncelleme işlemlerinizi yapmanız mümkün olacak.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı

 Kişiler telefon bankacılığı sistemi ile kredi kartı işlemlerini gerçekleştirebilir. Kredi kartı borç sorgulama, kredi kartı borç ödeme, son hesap kesim tarihini değiştirme, şifre belirleme gibi daha pek çok işlem yapılabiliyor. Bunun yanı sıra QNB Finansbank telefon numarasına havale ve EFT işlemlerini de yapabilirler. Hesap açma, hesap kapatma olmak üzere döviz ve fon işlemleri de telefon bankacılığı sisteminden yararlanılarak gerçekleştirilebilir.

  • Öncelikle şifre edinmeniz gerekiyor. Şifre alabilmek adına da müşteri hizmetlerini aramanız gerekecek. Banka üzerinden de şifre almak işlemlerinde bulunulması mümkündür.
  • Daha sonra QNB Finansbank telefon numarası ile para çekme işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Müşteriler dilerler ise QNB Finansbank telefon numarasına para gönderme işlemlerini telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak kısa sürede gerçekleştirebilir.

QNB Finansbank Telefon Numarası Değiştirme İşlemleri

 Telefon numaranızı bankaya bildirmek ve QNB Finansbank telefon numarası güncelleme işlemlerine bulunmak adına yapmanız gereken öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamak olacak.

  • QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0900 üzerinden iletişime geçerek güncelleme işlemlerinde bulunmanız mümkün.
  • Banka güncelleme işlemleri adına hesap güvenliğiniz için sizi şubeye davet edebilir. QNB Finansbank telefon numaramı değiştirmek istiyorum diyerek numara değiştirme formunu doldurmanız gerekecek.
  • Formu dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra banka personellerine teslim edebilirsiniz.

Telefon numarası değiştirmek için QNB Finansbank ATM’den telefon numarasını güncelleme işlemi yapılmamakta. En yakın Finansbank şubesi üzerinden işlemlerinizi oldukça kısa bir sürede yapabileceksiniz.

Telefon Numarası Bloke Kaldırma İşlemleri;

 Banka müşterileri bloke kaldırma işlemleri adına sizden birtakım bilgiler isteyebilir. QNB Finansbank telefon numarası bloke kaldırma için müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri haftanın her günü ve günün her saati hizmet vermektedir.  İstediğiniz zaman diliminde arayarak bloke kaldırma işlemlerinde bulunabilirsiniz. Banka yetkilileri sizden anne kızlık soyadınız ile ilgili bilgileri ve T.C. Kimlik numaranız ile ilgili bilgileri isteyebilir. Müşteri hizmetleri dışında QNB Finansbank şubesi üzerinde de telefon numarası bloke kaldırma işlemleri yapılabiliyor.


Benzer İçerik  QNB Finansbank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa - QNB Finansbank