Akbank Kredi Başvurusu | Akbankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023 -

Akbank Kredi Başvurusu | Akbankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Akbank Kredileri; İhtiyaç, Taşıt, Esnaf Kredisi; Uygun Faizli Kredi imkânlarıyla; tercihe göre şekillenebilen vade planı ile kolay ödeme imkânı sunmaktadır. 6 Ay erteleme imkânı ve seçilen kredi tipine göre %1 – %1,5 arasında değişen faiz oranı ile alınan uygun faizli kredileri Akbank Şubelerinden, 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığından veya İnternet Bankacılığından anında ulaşılabilmektedir.

Anasayfa > Akbank > Akbank Kredi Başvurusu | Akbankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023
16 Ocak 2020
1.747 okunma
Akbank Kredi Başvurusu | Akbankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Akbank’ta, her ihtiyaca Uygun Faizli Kredi bulunmaktadır. Uygun Faizli Kredi imkânlarıyla; tercihe göre şekillenebilen vade planı ile kolay ödeme imkânı sunmaktadır. 6 Ay erteleme imkânı ve seçilen kredi tipine göre %1 – %1,5 arasında değişen faiz oranı ile alınan uygun faizli kredileri Akbank Şubelerinden, 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığından veya İnternet Bankacılığından anında ulaşılabilmektedir. Akbank İnternet Bankacılığından ve Akbank Telefon Bankacılığından da gerçekleştirilebilen kredi başvuruları TC kimlik numarası ile başvurularak şahsa sunulan maksimum kredi tutarı öğrenilip, işlemler buradan kolaylıkla başlatılabilir.

İstenilen ihtiyaç kredisi türü fark etmeksizin Uygun Faizli; Konut Kredisi, Taşıt Kredisi, Esnaf Kredisi veya İhtiyaç Kredisi için uygulanan faiz oranı %1 – %1,5 arasında olmaktadır. Bu uygun faizli kredi imkânından faydalanmak için Akbank Şubelerinden, Akbank Telefon Bankacılığından veya İnternet Bankacılığından 31 Aralık’a kadar başvuru yapmak gerekmektedir.  Bu tarihten sonra Akbank’tan alacağınız kredinin faiz oranı seçilen ödeme planına göre değişkenlik göstermek koşulu ile %2+ olacaktır. 6 Ay gecikmeli geri ödeme planı da bu tarihten sonra iptal olacak ve seçilen vadeye göre faiz oranı artacaktır.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan çekilecek %1,5 oranında Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi ister Akbank Şubelerinden ister İnternet Bankacılığından anında çekilebilir. Yapılması gereken şey TC kimlik numarası ile Akbank Şubelerine, İnternet Bankacılığına veya Telefon Bankacılığına başvurduktan sonra çekilebilen maksimim kredi miktarı öğrenilip istenilen miktarı onaylamaktır. Akbank’ta uygun faizli ihtiyaç kredisine ulaşmak işte bu kadar kolay! Minimum 500 TL’den başlayan düşük faizli ihtiyaç kredisi başvuruları için, Akbank Şubelerinden, Akbank İnternet Bankacılığından veya 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığından ulaşılabilir.

Yalnızca Akbank müşterileri bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

İhtiyaç Kredisi başvurusunda istenilen belgeler:

Benzer İçerik  Akbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, AKBANK Mevduatlar, Faiz Oranı, Getiri -EUR

Çalışan ise, 2 aydan eski olmayacak Bordro bilgileri,

Emekli ise; Emekli Aylığı Tahsis Belgesi gerekmektedir.

Akbank Konut Kredisi

Ev sahibi olmak Akbank Konut Kredisi ile oldukça kolay! Arzu edilen eve kavuşmak için Akbank müşterileri, Akbank’ın Düşük Faizli Konut Kredisi avantajlarından anında yararlanabilmektedir. Kira öder gibi ev sahibi olmak için Düşük Faizli Konut Kredisi seçeneklerinden en uygun olanı seçilerek Düşük Faizli Konut Kredisine anında ulaşılabilmektedir.

 • Sabit Faizli Konut Kredisi,
 • İndirimli Konut Kredisi,
 • Kentsel Dönüşüm Kredisi,
 • Peşinatsız Konut Kredisi,
 • Ara Ödemeli Konut Kredisi,
 • Yeni Evim Konut Kredisi,
 • Dönemsel Ödemeli Konut Kredisi,
 • Balon Ödemeli Konut Kredisi,
 • Artan Ödemeli Konut Kredisi

Olarak çeşitlendirilmiş kredi seçeneklerinden en uygun kredi formatını seçmek ve detaylı bilgi almak için; Akbank Şubelerinden, Akbank İnternet Bankacılığından veya 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığından ulaşılabilmektir.

Yalnızca Akbank müşterileri bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

Konut Kredisi başvurusunda istenilen belgeler:

Kat Mülkiyeti Tapusu ya da

Kat İrtifakı Tapusu ve Yapı Kullanım İzin Belgesi ya da

Kat İrtifakı Tapusu ve İnşaat Ruhsatının Fotokopileridir.

Akbank Taşıt Kredisi

KOBİ Taşıt Kredisi, 0 Km Taşıt Kredisi ve 2. El Taşıt Kredisi olarak ayrılmış olan kredi çeşitlerinden uygun olan seçilerek %1,5’tan başlayan Düşük Faizli Taşıt Kredisi avantajlarından 31 Aralık 2022-2023 tarihine kadar faydalanılabilir. Akbank Şubelerine başvurularak Düşük Faizli Taşıt Kredisi hemen alınabilir.

KOBİ Taşıt Kredisi finansmanı, firma için gerekli olan taşıta sahip olmanın en kolay yolu! Yapılması gereken tek şey firma için en uygun araca karar vermektir.


0 Km Taşıt Kredisi için uygulanan faiz miktarı yalnızca %1,5; 2. El Taşıt Kredisi için uygulanan faiz miktarı ise %1,1’dir. Düşük Faizli Taşıt Kredisi avantajlarından faydalanmak ve detaylı bilgi için Akbank Şubelerinden, Akbank İnternet Bankacılığından veya 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığından ulaşılabilir.

Benzer İçerik  Akbank Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme 2022-2023 | Kart Harcamasını Taksitlendirme

Yalnızca Akbank müşterileri bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

Taşıt Kredisi başvurusunda istenilen belgeler:

 • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
 • Gelir Belgesi – Maaş bordrosudur.

Akbank Esnaf Kredisi

Axess KOBİ, Esnafa Altından Kredi ve Esnaf Destek Paketi kampanyalarıyla Akbank, esnafın yanında! Düşük Faizli Esnaf Kredisi seçenekleri ile en uygun kredi yöntemi seçilerek krediye anında sahip olunabilir.

Axess KOBİ kampanyasıyla şirket gelir ve giderleri tek bir kartta toplanarak ihtiyaç olan krediye de bu karttan anında ulaşılabilir. Esnafa Altından Kredi kampanyası, yastık altında duran altınlardan finansman sağlanarak kefilsiz, koşulsuz en uygun kredi yöntemi oluşturulmaktadır. Birikimi değerlendiren bu yöntem ile %1’in altında düşebilen kredi seçenekleri bulunmaktadır. Esnaf Destek Paketi ise özel faiz, komisyon ve fiyat avantajı ile sunulan fırsatların yanında EFT ve Havale İşlemlerinin ücretsiz gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Düşük Faizli Esnaf Kredisi avantajlarından faydalanmak ve detaylı bilgi için Akbank Şubelerinden, Akbank İnternet Bankacılığından veya 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığından ulaşılabilir.

Yalnızca Akbank müşterileri bu kampanyadan faydalanabilmektedir..

Esnaf Kredisi başvurusunda istenilen belgeler:

 • İşletme sahibinin Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • İşletme adına kayıtlı vergi levhası fotokopisi,
 • Oda kayıt belgesi,
 • Esnaf sicil kayıt belgesi,
 • Esnaf sicil günlük tasdiknamesi,
 • İkametgâh belgesi,

Vergi dairesi mükellefiyet belgesidir.

Akbank Kredi Kartı

Akbank’ta Kredi Kartına Başvurusu yapmak bir tık uzakta! Akbank Kredi Kartı, cepten veya İnternetten oluşturulan talep doğrultusunda adrese teslim edilmektedir.

Axess ve Wings kredi kartı sahiplerine özel birçok avantaj ve kampanya tanımlıdır. Axess ve Wings kredi kartı sahipleri, akaryakıt ve market alışverişlerinde yapılacak her 200 TL ve üzeri alışverişlere %20 chip-para, giyim sektöründen yapılacak her 500 TL ve üzeri alışverişe %30 chip-para hediye! Ayrıca Akbank Kredi Kartı, yapacağınız her kozmetik, ofis malzemeleri ve yurtdışı alışverişlerine toplam harcamanın %1,4’ü kadar chip-para kazandırıyor!

Benzer İçerik  Akbank Kasko Ücretleri, Kırmızı Kasko - Akbank

Kazanılan chip-paralar, 3 gün içinde karta yüklenecektir.

Kazanılan chip-paraların kullanım süresi 10 gündür.

Çeşitli taksit avantajları ve en uygun ödeme imkânları sunan Akbank Kredi Kartına sahip olmak ve Akbank Kredi Kartının sunduğu avantajlardan, kampanyalardan yararlanmak için Akbank Kredi Kartı Başvurusu yapmak yeterlidir.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu yapmak ve detaylı bilgi için; Akbank Şubelerinden, Akbank İnternet Bankacılığından veya 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığından ulaşılabilir.

Tüm kampanyalar Akbank müşterileri, Axess Kart ve Wings Kart sahiplerine özeldir. Akbank müşterisi olmayanların, kredi başvuruları Akbank Şubelerinden yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

İş Bankası Kredi Başvurusu | T.C İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2020

Akbank EFT Saatleri 2021 | Akbank EFT Saatleri ve Ücretleri

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu, Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu | Akbank Direkt Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası Kredileri

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu | Ziraatbank İhtiyaç Kredisi 2020