Akbank Telefon Numarası Değiştirme, Akbank Telefon Numarası Güncelleme - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

 Akbank Telefon Numarası Değiştirme, Akbank Telefon Numarası Güncelleme

Akbank Telefon Numarası güncelleme nasıl yapılır, Akbank telefon numarası yenileme, Akbank telefon noyu değiştirme için tıkla!

Anasayfa > Akbank >  Akbank Telefon Numarası Değiştirme, Akbank Telefon Numarası Güncelleme
31 Mayıs 2018
1.622 okunma
 Akbank Telefon Numarası Değiştirme, Akbank Telefon Numarası Güncelleme

Akbank telefon bankacılığı ile hizmet eden bankalardan biri.  Gerekli kampanyalardan haberdar olmak, kartınıza ait borç ödeme tarihi hatırlatması olmak üzere telefon numarası oldukça önemli.  Bankaya kayıtlı olan numaranızı değiştirme ya da güncelleme işlemleri adına en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra müşteri hizmetlerinden de destek alabilirsiniz. Akbank telefon bankacılığı sistemi ile kredi kartı borç ödemesi dışında finansal işlemlerde bulunmak adına kişilerin öncelikle bireysel bankacılık hizmetlerine ati sözleşmeyi imzalamaları gerekiyor.

Telefon Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

 Akbank Banka Kartı ya da kredi kartı olanlar Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayarak Akbank Telefon Şubesi’nden yararlanabilir.

  • 0850 222 25 25 ve 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini aradığınızda Akbank müşteri numaranızı, banka kartı şifresini kullanarak Akbank telefon numarasına para gönderme gibi işlemlerde bulunmanız mümkün olacak.
  • Bunun yanı sıra Akbank telefon numarasına havale işlemleri adına da müşteri numaranız, banka kartı şifreniz ve parolanızı girerek gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
  • Akbank telefon numarası ile para çekme işlemlerinde de bulunmak adına öncelikle müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Ancak bunun için de parola belirleme işlemlerinde bulunmanız şart.
  • Sesli yanıt sisteminden de yararlanarak döviz, kredi kartı ödeme ve fon gibi birtakım işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün.

 Parola Belirlemek:   Bireysel Telefon Bankacılığından yararlanmak, EFT ve havale gibi işlemleri yapmak adına parolanızı belirlemeniz gerekiyor. En yakın Akbank şubesine giderek parola talep formunu talep edebilir ve formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra müşteri hizmetlerine teslim ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankadan cep telefonuna gelecek olan parola belirleme mesajının ardından 3 gün içinde 05322442525 numarasına göndermelisiniz. Akbank telefon numaramı değiştirmek istiyorum diyenler ise en yakın banka şubesine gitmeli.

Benzer İçerik  Akbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Faiz Hesaplama | Mevduat Faiz Hesaplama

Akbank Telefon Numarası Güncelleme İşlemleri

 Telefon numarasını değiştirmek ve Akbank telefon numarası güncelleme işlemlerinde bulunmak adına kişiler müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilir. Müşteri hizmetleri sizi belge imzalamak için şubeye davet eder. Güvenlik nedenleri dolayısıyla en yakın Akbank şubesine giderek telefon numarası güncelleme işlemleri adına banka personelleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Akbank ATM’den telefon numarasını güncelleme işlemleri yapılmıyor.

Bloke Kaldırma İşlemleri;

Akbank telefon numarası bloke kaldırma işlemleri adına ise 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri sizden T.C. Kimlik numaranız, annenizin kızlık soyadı ve doğum tarihi olmak üzere birtakım sorular yöneltecektir. Bu soruları yanıtladıktan sonra işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.