Akbank Swift Kodu, Akbank BIC Kodu / Swift Kodu AKBKTRIS - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Swift Kodu, Akbank BIC Kodu / Swift Kodu AKBKTRIS

Akbank swift ücreti, Akbank swift bic kodu, Akbank swift numarası, Akbank swift sorgulama ve kaç günde gelir gibi her sorunuzun cevabı sitemizde!

Anasayfa > Akbank > Akbank Swift Kodu, Akbank BIC Kodu / Swift Kodu AKBKTRIS
27 Eylül 2018
1.717 okunma
Akbank Swift Kodu, Akbank BIC Kodu / Swift Kodu AKBKTRIS

Akbank Swift kodu ile tüm uluslararası para birimleriyle transfer işlemi gerçekleştiriliyor. Döviz transferi için dizayn edilen swift bankacılık işlemleri; bireysel bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden sağlanıyor.

Akbank’ın müşterilerine özel geliştirdiği hizmette, yurt içi ve yurt dışı tüm bankalara döviz transferi işlemleri yapılıyor.

Akbank Swift Nasıl Yapılır?

Akbank’ta hesabı olan tüm Türk vatandaşları yurt dışındaki herhangi bir banka hesabına doğrudan döviz gönderisi yapabilir. Ya da yurt dışında bulunan ve Akbank’ta hesabı olan banka müşterileri, döviz gönderimlerini doğrudan yurt içi hesaplarına yapabilirler. Akbank swift kodu: AKBKTRIS olarak tüm döviz transferi işlemlerinde kullanılabilir.

İsim ve soy isim bilgileri girilerek, hesap numarasının iletilmesi yeterlidir. Tüm Akbank şubelerinden yapılan işlem, internet üzerinden de yapılabilir. Hem online hem de mobil bankacılık işlemleriyle Akbank Direkt Swift sekmelerinden işlem yapılıyor.

Akbank Direkt Döviz Transferi

Günün her saati gerçekleştirilen işlem avantajıyla 24 saat döviz transferi sağlanıyor. Akbank döviz gönderimlerinde;

 • IBAN no
 • SWIFT Kodu
 • Ülke Bilgileri

Seçeneklerinden herhangi biriyle swift işlemi sağlanabiliyor. Üstelik sonraki işlemlerde alıcı bilgileri kaydedilerek hızlı transfer sağlanabilir.

Akbank swift işlemlerinde talimatlı hizmet sağlanabiliyor. Alıcı bilgileri kaydedilerek, düzenli talimat ile döviz transferleri 7/24 hızlı ve kolay şekilde sağlanabilir. Döviz transferlerinde SWIFT talimatı banka şubelerinden, telefon bankacılığı üzerinden, mobil ve internet bankacılığı hizmetleri kullanılarak yapılabilir.

Yurtdışı havale ücretleri ve tüm bankacılık işlemlerinin transfer ücretleri Akbank Direkt üzerinde sunuluyor.

Akbank Swift İşlem Ücretleri

www.akbank.com.tr web sayfasından tüm swift ücretleri detaylı olarak incelenebilir. Swift işlemlerinde fiyatlandırma şu şekilde yapılıyor;

 • Gelen swift havalesi
 • Giden swift havalesi
 • Başka bankaya döviz transferi
 • Akbank Direkt Mobil’den Swift Gönderme
 • Western Union Türkiye dışına para gönderim Komisyonu USD
 • Western Union Türkiye dışına Para Gönderim Komisyonu EURO
 • İnternet Şubesi İthalat Transferi
 • Mal Mukabili İthalat Transferi İnternet Şubesi İthalat Transferi
 • Western Union Türkiye dışına para gönderim Komisyonu TL
Benzer İçerik  Akbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Hgs Bakiye Sorgulama Akbank - Akbank Hgs yükleme

Akbank Direkt üzerinden 15 TL ile 10 USD’dan başlayan ve 337,5 USD’a kadar değişen rakamları en güncel ücretlerle değerlendirebilirsiniz.