Akbank Avans Hesap Nasıl Açılır? (Nasıl Ödenir?) - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Avans Hesap Nasıl Açılır? (Nasıl Ödenir?)

Akbank avans hesaplama, Akbank avans hesap kapatma, Akbank nakit avans faizi ve taksitli artı para hesaplama Akbank avans hesap başvurusu, Akbank neo avans hesap detayları ve Akbank nakit avans çekemiyorum diyorsanız, birçok soru ve sorununuzun cevabını yazımızda bulacaksınız.

Anasayfa > Akbank > Akbank Avans Hesap Nasıl Açılır? (Nasıl Ödenir?)
26 Eylül 2018
2.227 okunma
Akbank Avans Hesap Nasıl Açılır? (Nasıl Ödenir?)

Akbank avans hesabıyla, nakit ve taksitli seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarını çözen sistem sayesinde, Akbank müşterilerine özel program sunuluyor. Üç farklı şekilde hazırlanan nakit para işlemlerinde;

  • Artı Para
  • Taksitli Avans
  • Nakit Avans

Seçenekleriyle acil nakit ihtiyaçları karşılanıyor. Hem kredili mevduat hesaplarından hem de Axess kartlar ile ATM’lerden nakit avans kullanımı sağlanıyor.

Akbank Artı Para Sistemi

Akbank nakit avans sistemi için sunulan ‘’Artı Para’’ programında; kredili mevduat opsiyonu sunuluyor. Artı Para hesabında müşterilerin acil nakit ihtiyaçları için belirlenen ve hazır olan bir kredi miktarı vardır. Hazır olan limit ile herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan ya da faiz demeden, nakit kullanımı sağlanıyor.

Artı Para programında; Akbank şubelerinden ve ATM’lerden nakit olarak anında çekim yapılabiliyor. Yine aynı prosedürde fatura ödemeleri ve NEO kart kullanımları ile alışveriş yapılabiliyor. Nakit avanstan kullanılan opsiyonla, kredi kartlarının ödemesi, kredi ödemeleri yapılabilir. Ayrıca sigorta ödemeleri içinde Artı Para nakit avans sistemi kullanılabilir.

Akbank Axess İle Nakit Avans

Nakit avans faizi hesaplama işlemi için internet şubesinden yararlanabilirsiniz. www.akbank.com.tr internet bankacılığı sisteminden hem tüm kart başvuruları hem de bankacılık işlemleri ve nakit avans başvuruları yapılabilir.

Axess kart sahipleri nakit avans ihtiyaçlarını günün her saati ATM’lerden karşılayabilirler. Üstelik sadece Akbank ATM’lerinden değil, diğer bankaların ATM’lerini kullanarak da acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sağlayabilirler.


Nakit avans limitlerini öğrenmek için; 444 25 25 Akbank Direkt Telefon bankacılığından bilgi alınabilir. Ayrıca Akbank ATM’lerinden ‘’Nakit Avans’’ bölümüne giriş yaparak limit bilgisi edinilebilir. İnternet şubesi ve Akbank şubelerinden de nakit avans limit bilgisi ve para çekim işlemleri yapılabilir.

Benzer İçerik  Akbank Kredi Başvurusu | Akbankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023

SMS İle Nakit Avans

Akbank SMS ile nakit avans seçeneği sunuyor. Cep telefonlarından ‘’NA’’ yazarak, kullanılan Akbank kredi kartının son 6 hanesi ile başvuru yapılabilir. SMS numarası olarak verilen 5990’a başvuru yapan banka müşterilerine nakit avans olanağı sunuluyor. İsteyen kart sahipleri nakit avanslarını, taksitli geri ödeme opsiyonuyla değerlendirebilirler.

Onaylanan nakit avanslar hem Akbank şubelerinden hem de Akbank ve diğer bankaların ATM’lerinden direkt olarak çekilebilir.

Akbank Taksitli Avans

Akbank taksitli avans hesaplama işlemini internet sayfasından direkt olarak yapabilirsiniz. Nakit çekimi esnasında ATM üzerinden ‘’Taksitli Nakit Avans’’ bölümüne girerek aylık geri ödeme ve toplam ödeme miktarını öğrenebilirsiniz. Taksitli nakit avanslar, 12 ay vade seçeneğiyle sunuluyor.

AKBANK TAKSİTLİ AVANS HESAPLAMASI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.