Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu, Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu | Akbank Direkt Kredi Kartı - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu, Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu | Akbank Direkt Kredi Kartı

Akbank Axess kredi kartı limit düşürme, Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu, Akbank Axess kredi kartı şifre alma, Akbank Axess kredi kartı borcu öğrenme, Akbank Axess kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, kaç günde sonuçlanır yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Anasayfa > Akbank > Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu, Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu | Akbank Direkt Kredi Kartı
26 Eylül 2018
1.240 okunma
Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu, Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu | Akbank Direkt Kredi Kartı

Akbank’ın vermiş olduğu Axess kredi kartının başvurusunu birçok farklı yöntem ile yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuruları, son dönemde online ortamdan da gerçekleştirilebilmektedir. Bu durum, müşteriler için çok büyük bir kolaylık anlamına gelir. Banka şubesiyle de kart başvurusunu yapmak mümkündür. Akbank kredi kartı başvuru sonucu çok kısa bir zaman içinde öğrenilebilir.

Web Sitesi Üzerinden Başvuru

Akbank kredi kartları içinde yer alan Axess için başvurunuzu çok kısa bir süre içinde tamamlamanız mümkündür. Kredi kartı başvurusunu internet üzerinden yapabilirsiniz. Axess adına açılmış olan özel web sitesine girdikten sonra şu alanları doldurmalısınız;

  • Sayfada yer alan adınız bölümüne isminizi yazarak işe başlayabilirsiniz.
  • Diğer aşamada ise soyadınız bölümü doldurulmalıdır. İsim ve soyadı yazılırken mutlaka gerçek olan bilgileri vermelisiniz.
  • Cep telefonu ise eklenmesi gereken bir diğer önemli bilgidir.
  • TC kimlik numarası da unutulmamalıdır. Güvenlik kodunu girdikten sonra hemen başvur yazan yere tıklamak yeterli olacaktır. Kredi kartı başvurusu bu şekilde tamamlanır.

AXESS KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Banka Şubesinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Axess kart alabilmek için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise herhangi bir Akbank şubesine gitmektir. Burada yer alan müşteri hizmetleri temsilcisi ile konuşarak, süreci başlatabilirsiniz. Mevcut kredi kartı en hızlı sonuçlanan kartlar arasında yer almaktadır. Ayrıca işinizi zorlaştıracak çeşitli belge ve evraklar ile zamanınızı almaz. Bu açıdan bakıldığı zaman son derece ilgi gören bir kartı olarak dikkat çeker. Başvuru sonrasında süreci takip etmek için Axess müşteri hizmetleri ile hemen bağlantıya geçmeniz mümkündür. Telefon numarası ise 444 00 72 olarak belirlenmiştir.


AXESS KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
Benzer İçerik  Akbank Leasing Hesaplama, Aklease Hesaplama Aracı

Başvuru Ne Zaman Sonuçlanır?

Akbank kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır, cevabı merak edilen soruların başında gelir. Süre her zamana aynı olmaz. Yapılan başvurudan sonra bir takım incelemeler yapılır. Bu çerçevede sahip olduğunuz kredi limitine dikkat edilir. Herkesin sahip olduğu bir kredi limiti söz konusudur. Daha önce yapılmış olan işlemler, borçların olup olmadığı, gecikmeler ve daha birçok değişik kriter göz önünde bulundurulmaktadır. Buna göre de kredi kartı başvurusunun olumlu veya olumsuz bir şekilde sonuçlanacağına hükmedilir. Bazen kart başvurusu sonrasında 10 dakika içinde işlem tamamlanır. Kredi kartının gelme süresi genellikle 1 haftadır. 2 haftayı bulan dönemler de olabilmektedir.

Axess Özellikleri Nelerdir?

Axess kredi kartı ile birçok farklı işlem yapılabilir. Kredi kartına taksit imkanı vardır. Ayrıca elde edeceğiniz chip para kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Kartın alışveriş faiz oranı yüzde 2.02 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra gecikme faizi 2.52 şeklindedir. Nakit avans faizi ise yüzde 2.02’dir. Kart ile network mağazalarında 7 taksit imkanı vardır. Ayrıca üniversite öğrencileri için yüzde 5 gibi bir indirim söz konusudur.

AXESS KREDİ KARTI BAŞVURUSU VİDEOLU ANLATIM