En Kolay Kredi Veren 10 Banka, Kolay kredi veren bankalar hangileri? -

En Kolay Kredi Veren 10 Banka, Kolay kredi veren bankalar hangileri?

Anasayfa > Banka Haberleri > En Kolay Kredi Veren 10 Banka, Kolay kredi veren bankalar hangileri?
05 Kasım 2018
1.324 okunma
En Kolay Kredi Veren 10 Banka, Kolay kredi veren bankalar hangileri?

Kolay kredi veren bankalar artık teknolojinin de gelişmesiyle birlikte işlemleri çok daha hızlı ve online olarak yapmaya başlamıştır. Şubeye gitmeden, gelir belgesi göstermeden anında kredi talebinde bulunabileceğiniz bankalar sayesinde nakit ihtiyaçları çok daha kolay çözüme kavuştu diyebiliriz. Sayfalarca kredi sözleşmeleri imzalamak, evrak toplamak, form doldurmak ve benzeri işler hem vaktinizi çaldığı hem de uğraştırdığı için bankalar için de büyük bir yüktü. Ancak 3 dakikada bile kredinizi hesabınıza yatıran online sistemlerin gelişmesi süreci oldukça hızlandırdı.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalara Nasıl Başvuru Yapılır?

Kredi veren bankalar kefilsiz işlem yaptığı için şubeye gitmenize ve sayfalarca imza atmanıza da gerek yoktur. Online kredi başvuru işlemlerini bilirseniz hızlı bir şekilde paranın hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Online işlem yapmak için önemli olan kredi çekeceğiniz bankada bir hesabınızın olması gerektiğidir. Fakat bankada hesabı olmayan kişiler de online başvuru yapabilir. Bu gibi durumlarda banka kredi vereceği kişi için hemen bir yeni hesap açar ve kredi miktarını da bu hesaba yatırır. Böylece para yattığı an ATM’ye gitmek hızlı kredi almanızı sağlayacaktır.

Online kredi başvuruları hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli bilgi miktar olarak bu başvurularda kabul edilen miktarların daha az olmasıdır. Kimi banka sadece 10 bin TL’ye kadar online kredi başvurusuna açık olurken kimi banka 25 bin TL’ye kadar açık olur. Ancak daha yüksek miktarlarda kredi çekmek için bankaya gitmek şarttır. Çünkü yüksek kredi tutarları için uygulanan adımlar ve işlenen prosedürler daha farklı olacaktır. Online başvuru dışında cepbank bankacılığını kullanarak da başvuru yapabilirsiniz. Günümüzde mobil şubeden de kredi talebinde bulunan pek çok müşteri olduğunu söyleyebiliriz.

Hızlı Kredi Çekebileceğiniz Güvenilir Bankalar Hangileridir?

En kolay kredi veren bankalar arasında sayabileceğimiz bankaların genel olarak hem online hem de cepbank üzerinden kredi işlemi açıktır. Böylece dilerseniz telefonla, dilerseniz de online olarak başvurunuzu yapabilir, anında kredinizi ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Hızlı kredi çekebileceğiniz 10 banka şunlardır:

Benzer İçerik  KKB Puan Yükseltme | Az Riskliye kredi çıkar mı?

  • Garanti Bankası: Online alabileceğiniz banka cepbank sistemine de sahiptir.
  • QNB Finansbank: Hiçbir şubeye uğramadan internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden kredi talep edebilirsiniz.
  • Yapı Kredi Bankası: İnternet bankacılığını kullanarak ya da mobil bankacılıktan anında kredi isteyebiliyorsunuz.
  • Bank Pozitif: Banka Pozitif müşterisi değilseniz bile kredi talebine açık olan banka talepleri online olarak değerlendiriyor.
  • Akbank: Şubeye gitmenize gerek kalmadan 5 dakika içerisinde kredi alabiliyorsunuz.
  • İş Bankası: Belgesiz ve imzasız kısa sürede kredi avantajını yakalayabiliyorsunuz.
  • Ziraat Bankası: İnternet sitesindeki başvuru formunu doldurarak anında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.
  • Vakıfbank: İnternet hızında kredi sloganını kullanan bankadan anında kredi çekebilirsiniz.
  • CEPTETEB: İnternet sitesinden form doldurarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak anında kredi talebinde bulunabiliyorsunuz.
  • ING Bank: İnternet bankacılığı ya da mobil uygulamadan kredi talep edebiliyorsunuz.

Kredi Notu Düşük Olanlar Nasıl Kredi Alabilir?

Bankaların çoğu kredi notu dediğimiz puanlama sistemine göre müşterilerine kredi verip vermemeye karar vermektedir. Kredi kartını geç ödemek, kredilerinde düzenli ödeme yapmamak ve sayabileceğimiz benzeri geri dönüşler kredi puanını düşüren etkiler olduğu için, kredi puanı düşük olan müşteriler de bankalar tarafından kategorilendirilmektedir. Az riskli grubundan çok riskli grubuna doğru kredi puanına göre sınıflara ayrılan müşterilere bankalar kredi verip vermeyeceğini belirler.

Kimi banka orta riskli grubuna kredi verirken, kimi bankalar sadece risksiz ya da az riskli grubuna kredi çıkarır. Bu nedenle kolay kredi alabileceğiniz bankaları öğrenmek ve kredi puanınızı yükseltmek için uğraşmak önemlidir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında sayabileceğimiz en önemli iki banka Burgan bank ve Aktif Bank olmaktadır. N Kolay Kredi olarak da bilinen Aktif Bank kredisi kredi notu düşük olan pek çok kişinin nakit ihtiyacını karşılamaktadır.

Benzer İçerik  Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Veren 5 Banka 2022-2023 Listesi

Kredi notunuz düşükse ancak kredi almak istiyorsanız yapabileceğiniz işlemlerden biri de kefil göstermek ya da bankaya bir teminat belirtmektir. Banka sizin parayı geri ödeyeceğinizden emin olmak ister ve bunun için kefil, maaş bordrosu ya da teminat istediğiniz kredi tutarını çekmek için işe yarayacaktır. Aksi durumda düşük kredi notu ile kredi çekmeniz zordur.

İlginizi Çekebilir;

En Kolay Kredi Veren Bankalar, Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020

En Kısa Zamanda Kredi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

Kuveyt Türk Hesap Açma Başvurusu 2021 | Kuveyt Türk Hesap Açma İçin Talep Edilen Belgeler Nelerdir

Anında Hesaba Yatan Kredi Veren Bankalar, Şubesiz Kredi Veren Bankalar İle Paran Anında Hesabında

Anında Kredi Veren 6 Banka, Kolay Kredi Veren Bankalar