Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Kefilsiz Kredi Veren 6 Banka, Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

05.11.2018
266
Kefilsiz Kredi Veren 6 Banka, Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

Çalışmayana kredi veren banka arayışınız için bakabileceğiniz çoğu yer maaş bordrosuz, hızlı ve pratik kredi işlemlerine sahiptir. Bankalar online olarak verdiği bu kredilerin miktarını da genelde düşük tutmaktadır. 10 bin TL gelir belgesiz, maaş bordrosuz kredi almak istediğiniz zaman çok sayıda banka seçeneğiniz olacaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu kredi puanınızdır. Kredi puanınız düşükse anında kredilerde bile sizden kefil, maaş bordrosu ve benzeri teminatlar istenebilecektir.

Gelir belgesiz kredinin anlamı aslında SGK hizmet dökümü olmadan kredi alabilmeniz demektir. Yani belge koşulu olmadan size kredi verecek olan bankalar, sadece TC kimlik numaranız ya da kısa sürede doldurabileceğiniz bir online başvuru formu ile dakikalar içerisinde ihtiyacınız olan tutarı hesabınıza yatırmaktadır. Böylece bankaya gitmenize gerek kalmadan, ATM üzerinden nakit ihtiyacınıza çözüm getirebilirsiniz.

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi veren bankalar içerisinde sayabileceğimiz kurumlar genelde 30 bin TL’ye kadar kredi verme imkanına sahiptir. Faiz oranları ve taksitlendirme süresi gibi seçenekler bankaya göre değişkenlik gösterecektir. Sayabileceğimiz 6 banka şudur:

 • N kolay kredi: Aktif banka ait olduğunu söyleyebileceğimiz bu kredi türü için belge ve kefil istenmiyor. Maksimum 35 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz.
 • Enpara: QNB Finansbank hizmeti olduğunu söyleyebileceğimiz Enpara da kolay kredi alabileceğiniz bankalardan biri. Kefilsiz ve evraksız 30 bin TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz.
 • CEPTETEB: Bir TEB ürünü olan bu kredi için imzaya ve gelir belgesine ya da kefile ihtiyaç duyulmaz. Maksimum 35 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.
 • Odeobank: Odeobank belge istese de kefil istemeyen bankalardan biridir. Bunun nedeni maksimum kredi limitinin 50 bin TL olmasıdır.
 • ING Bank: Aynı Odeobank gibi ING Bank’ta kefilsiz ancak evrak talep edebilen kurumlardan biridir. Çünkü maksimum kredi limiti 50 bin TL olarak belirlenmiştir.
 • Fibabanka: Kefilsiz kredi alabileceğiniz Fibabanka müşteri odaklı olduğu için kredi notunuza göre verebileceği maksimum kredi oranını belirleyecektir.
Benzer İçerik  Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar, Borç Transferi Kredisi

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi İçin Findeks Notu Kaç Olmalıdır?

Bankadan kredi çekmeniz için findeks kredi notunuz belirleyici etmendir. Bu nedenle kredi notu riskli olan kişiler çekeceği kredi tutarı ne kadar düşük olursa olsun kredi alamayabilir. Eğer kredi notunuz 1100 üzerinde ise bankalardan rahatlıkla 10 bin TL kredi talebinde bulunabilir ve evraksız kredi çekebilirsiniz.

Kefilsiz kredi veren bankalar 2019 senesinde de müşterileri Findeks kredi notuna göre değerlendirmektedir. Eğer kredi notunuz 1099 ile 800 puan arasındaysa risk teşkil eden gruba giriyorsunuz demektir. Eğer 799 altı bir puanınız varsa bankalar için siz çok riskli sınıfına girersiniz. Bu da bankalardan kredi ya da kredi kartı alamayacağınız anlamına gelmektedir. Hatta gelir belgesi ve kefil gösterseniz bile her banka size kredi vermeyebilir.

Kredi çekmek ya da kredi kartı çıkarmak için yapmanız gereken kredi puanınızı yükseltmek olacaktır. Ancak yine de çok riskli grubuna dahil olan kişilere, kefil ve maaş bordrosu, bir ev teminatının gösterilmesi gibi evraklarla kredi çıkarabilecek bankalar da vardır. Bu nedenle banka prosedürlerinin iyi araştırılması ve doğru banka seçilmesi önem teşkil edecektir diyebiliriz. Bunun için banka şubesine giderek detaylı görüşmeniz gerekebilir.

Hızlı Kredi Veren Bankalar Nelerdir?

 • QNB Finansbank: Şubesiz ve evraksız başvuru yaptığınız QNB içerisinde internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden talep gönderebiliyorsunuz.
 • Akbank: Şubesiz ve evraksız 5 dakikada kredi alabiliyorsunuz.
 • Yapı Kredi Bankası: İnternet bankacılığını kullanarak ya da telefon bankacılığını kullanarak anında kredi isteyebiliyorsunuz.
 • Bank Pozitif: Banka Pozitif müşterisi olun ya da olmayın kredi başvurunuzu internet üzerinden birkaç tıklamayla yapabiliyorsunuz.
 • İş Bankası: Kefilsiz, belgesiz anında kredi çekim talebi verebiliyorsunuz.
 • Garanti Bankası: Online kredi çıkaran ve cepbankacılığı sistemi de olan hızlı bankalardan biri.
 • Vakıfbank: Hem müşteri hizmetlerinden hem de online alandan başvurarak kredi isteyebiliyorsunuz.
Benzer İçerik  Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar, Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (GÜNCEL)

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 senesinde de yukarıda saydıklarımızla sınırlı değildi. Bunun dışında Ziraat Bankası, TEB, Katılım Bankası ve daha sayabileceğimiz pek çok banka vardır. Ancak yukarıda saydıklarımız müşterilerin hızlı kredi çekmek için en çok tercih ettiği ve memnun kaldığı bankalardır diyebiliriz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM