Anında Kredi Veren 6 Banka, Kolay Kredi Veren Bankalar -

Anında Kredi Veren 6 Banka, Kolay Kredi Veren Bankalar

Anasayfa > Banka Haberleri > Anında Kredi Veren 6 Banka, Kolay Kredi Veren Bankalar
05 Kasım 2018
969 okunma
Anında Kredi Veren 6 Banka, Kolay Kredi Veren Bankalar

Hızlı kredi veren bankalar kredi notunuz düşükse sizden gelir belgesi ister. Eğer gelir belgenizi gösterebiliyorsanız, kefil bulabiliyorsanız ve ek teminatlar gösterebiliyorsanız maksimum 10 bin TL’ye kadar kredi notunuz düşük olsa bile kredi alabilirsiniz. Kefil bulamazsanız ve teminat da gösteremezseniz hiçbir banka kendisini garantiye almadan kredi veremeyeceği için size de istediğiniz tutarda kredi vermeyecektir. Bu nedenle yapılması gereken kredi notu düşük olanların diğer alanlarda teminat gösterebilmesi ve bankayı geri ödeme konusunda ikna edebilmesidir. Ancak bu şekilde istediği miktarda krediyi istediği geri ödeme seçenekleriyle alabilecektir diyebiliriz.

Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

  • Akbank: Şubeye gitmeden 5 dakikada kredi alabiliyorsunuz.
  • Garanti Bankası: Online kredi veren hızlı bankalardan biri.
  • Yapı Kredi Bankası: İnternet bankacılığından ya da mobilden anında kredi talebinde bulunabiliyorsunuz.
  • QNB Finansbank: Herhangi bir şubeye gitmeden internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden işlem yapabiliyorsunuz.
  • Bank Pozitif: Banka Pozitif müşterisi olmasanız bile kredi başvurunuzu internet üzerinden yapabiliyorsunuz.
  • İş Bankası: Evraksız ve imzasız anında kredi avantajını İş Bankası’nda bulabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar için farklı şartlar talep edilebileceği için her bankanın kendi koşullarına bakmalı ve kredi faizlerini de öğrenmelisiniz. Kimi bankanın kredi faizi düşük olsa bile evrak masrafının daha fazla olabileceğini de hesaba katmalı ve iyi araştırmalarınız sonucunda hangi bankadan kredi çekebileceğinizi bulmalısınız.

Hızlı Kredi Veren Bankaların Şartları ve Bankaların Kredi Faiz Oranları Nedir?

İş Bankası içerisinde anında krediye ihtiyacınız varsa 25 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor ve bunu 48 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Faiz oranlarına baktığımız zaman 1,25 gibi bir faiz oranının uygulandığını görebiliyoruz. İş cep uygulamasından ya da internet bankacılığından başvurunuzu da yapabiliyorsunuz. 48 aya kadar vadelerle kredi veren bir diğer banka olan Bank Pozitif de Bank Pozitif müşterisi olun ya da olmayın anında kredi çekmenize olanak tanıyor. Online başvuru yaptığınız takdirde banka sizinle iletişime geçiyor.

Benzer İçerik  Banka Kredisi Çekemiyorum | Kredi çıkmıyorsa ne yapmalıyım?

QNB Finansbank’a kredi için başvuru yaparsanız faiz oranlarının 1,26’dan başladığını söyleyebiliriz. 30 bin TL’ye kadar kredi veren banka 48 ay taksitle geri ödeme imkanını size sunuyor. Yapı kredi bankasından acil ihtiyaçlarınız için kredi alacaksanız 1,21 faiz oranı ile 10 bin TL’ye kadar hızlı nakit çekebiliyorsunuz. Kredi miktarı arttıkça faiz oranı düştüğü için 1o bin TL çekmeniz daha avantajlı oluyor.


Garanti Bankası’nda da şubeye gitmeden anında kredi çekebiliyorsunuz. 1,29’dan başlayan faiz oranı ile 75 bin TL gibi yüksek bir kredi çekme imkanını size sunan Garanti, 25 bin TL’lik kredilerde ise faiz oranını 1,44’e çıkarıyor. Akbank’ta 48 aya kadar çektiğiniz kredilerin miktarı da maksimum 20 bin TL olarak belirlenmiş. Hiçbir belge ibraz etmeden ve imza atmadan anında kredinizi çekebiliyorsunuz.

Kredi Notu Düşükler Kredi Almak İçin Hangi Bankalara Başvurmalı?

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar içerisinde öne çıkanlar Burgan Bank, Fibabanka, N Kolay kredi ve Aktif Bank oluyor. Piyasada en çok rağbet gören bu dört banka daha düşük kredi notuna sahip olanların nakit ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

  • N Kolay Kredi: Faiz oranına baktığımız zaman % 2,29 gibi yüksek bir oranla karşılaştığımız N Kolay Kredi aynı zamanda müşteriden 50 TL’lik kredi tahsis ödemesi de alıyor. İnternetten başvuru yaptığınız anda anında ATM’den çektiğiniz krediyi kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.
  • Aktif Bank: Aktif Bank ve N Kolay Kredi aslında tek bir çatı altında da verilebilir. Çünkü N Kolay Kredi, Aktif Bank’a ait bir hizmettir. Bu nedenle Aktif Bank içerisinden başvurduğunuzda da aynı faiz oranlarını görebilirsiniz.
  • Burgan Bank: Dijital bir banka olduğunu söyleyebileceğimiz Burgan Bank, işlem ücreti talep etmediği için online hızlı kredi veren bankalar arasındadır.
Benzer İçerik  Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Veren 5 Banka 2022-2023 Listesi

Sicili Bozuk Olanlar Bankadan Anında Kredi Alabilir mi?

Sicilim bozuk hangi banka kredi verir gibi sorularınız varsa kredi notunuzu arttırma yolunda çalışmalar yapmanız çok daha doğru olacaktır. Artık bankalar kredi sicilinizi incelemekte ve KKB dediğimiz puana bakmaktadır. Ancak yine de kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar da bulunabilir. Özellikle TEB, Akbank, Aktif Bank ve ING Bank gibi bankalar ilk akla gelebilecek bankalar arasındadır.

İlginizi Çekebilir;

Hızlı Kredi Veren Bankalar, Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir

Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar, Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar, Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar, Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020