Hızlı Kredi Veren Bankalar, Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Hızlı Kredi Veren Bankalar, Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir

Hızlı kredi veren hangi banka, kefilsiz hızlı kredi veren yerler, kredi hızla alma, bankalardan hangisi hızlı kredi veriri öğrenmek için tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > Hızlı Kredi Veren Bankalar, Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir
26 Mayıs 2018
1.011 okunma
Hızlı Kredi Veren Bankalar, Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir

Hızlı bir şekilde sorun çıkartmadan kredi veren bankalar üzerinden nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olacakKefilsiz şartsız kredi çekebilmek adına Burgan Bank, Fibabank, N Kolay Kredi gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.  Kredi notu yüksek olan kişilerin de kredi talepleri anında sonuçlanır ve hızlı bir şekilde kredi çekebilirler. Bunun için başvuruda bulunulması gerekiyor. 18 yaşından küçükler kredi için herhangi bir bankaya başvuruda bulunamaz.

Sicili Bozuk Kişiler Bunu Nasıl Düzeltebilir?

Bankalara ait ödenmemiş bir borcunuz olduğunda banka size 90 günlük bir müddet tanır. Eğer borcunuzu 90 gün içerisinde ödemezseniz yasal takip sonucunda kara listeye girmiş olursunuz. Kara listeden çıkmanız çok kolay değildir. Beş sene boyunca ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmanız gerekir.

 • Kredi sicilinizin bozulmaması adına sahip olduğunuz borçlarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bunun için borç yapılandırmasını tercih edebilirsiniz.
 • Kredi borcu transferi hizmetlerinden de yararlanabilir ya da tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak ödemelerinizi daha rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.
 • Sicilinizin düzeldikten sonra kredi notunuzda yükselir. Tüm borçlarını kapatan kişilerin kredi notu yükselecektir.
 • Ayrıca fatura borçları da sicilinizi etkiliyor. Bu nedenle ödenmemiş fatura bulundurmamaya özen göstermeniz şart.
 • Borçlarını ödeyen kişiler düşük limitli bir kredi kartı edinmeli. Her ay düzenli bir şekilde kredi kartı ödemelerinizi yapmanız durumunda da kredi notunuz yükselir.
 • Ancak bunun için asgari tutarı değil aylık dönem borcunu ödemeniz gerekiyor.
 • Borçlarınızı hesap kesim tarihinden önce ödemeniz durumunda da kredi notunuz yükselecektir.
 • Kredi notunun yükselmesi adına bunun yanı sıra düşük miktarlı bir kredi çekmeniz ve bu kredinizi düzenli olarak ödemeniz olumlu sonuçlar doğurabilir.
 • Bankaya olan tüm borcunuzu tek taksitte bitirmeniz de kredi notunuza yansıyacaktır.

Kredi Alamayanlar Ne Yapmalı?

Sicilim bozuk hangi banka kredi verir diye düşünenler hiçbir bankadan olumlu bir yanıt alamadı ise bankaya hesap açtırarak kredi notunu yükseltebilir. Bunun için maaşınızı aldığınızda açtırmış olduğunuz hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir.  Tüm harcamalarınızı da bu hesap üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kira ödemeleriniz dahil olmak üzere fatura ödemelerinin de bu hesap üzerinden yapılması gerekiyor.  Hesap açtırdığınız bankaya düzenli ödeme yaptıktan sonra düşük limitli bir kredi kartı alabilirsiniz. Daha sonra kredi kartınızı kullanarak asgari tutar üstünde mümkünse dönem borcunuzun tamamını birden ödeyerek limitinizi yükseltmeniz mümkün olacak. Bu sayede de kredi notunuz yükselecektir.

Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi notlarını yükselten kişilere kefilsiz hızlı kredi veren bankalar 2019 yılında da hizmet etmektedir. Bu bankalara isterseniz internet siteleri üzerinden isterseniz SMS ile isterseniz de müşteri hizmetleri telefonundan ulaşarak başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak.

N Kolay Kredi

Kolay bir şekilde kredi almak isteyenler en hızlı kredi veren banka olan N Kolay Kredi üzerinden nakit ihtiyaçlarını giderebilmek adına kredi alabilir. Bunun için yapılması gereken ise oldukça basit.  Eğer 18 yaşından büyükseniz nkolaykredi.com adresine tıklamalıdır.  Aktif Bank’ın internet şubesi olan N Kolay Kredi müşterilerine en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunar.

Benzer İçerik  Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar, Telefon Kredisi Veren Bankalar 2022-2023

 Kredi Başvurusu:  N Kolay Kredi üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin öncelikle banka tarafından sunulan formu doldurması gerekiyor. Ardından sözleşmeyi imzalayarak kredi alması mümkün olacak.

 • İlk kez Aktif Bank’ı tercih eden kişilerin öncelikle adrese erişim sağlaması daha sonra kredi başvurusu adına T.C. Kimlik numarası ve cep telefonu numarası olmak üzere e-posta adresini de doldurması gerekiyor.
 • Bilgilerini doğru bir şekilde dolduran kişiler çekmek istedikleri kredi miktarını ve taksit sayısını da girerek başvurularını tamamlayabilir.
 • Bunun için cep telefonunuza bir şifre yollanır. Gelen şifreyi ilgili alana yazmanız gerekir.

0850 724 30 50 müşteri hizmetleri numarasından banka personelleri ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.  Müşteri hizmetleri sizlere 7 / 24 hizmet vermektedir. İstediğiniz her gün hafta sonu da dahil olmak üzere görüşmeniz mümkün olacaktır. N Kolay Kredi çabuk kredi veren bankalar arasında bulunup en az 2.000 TL krediyi herkesin hizmetine sunar. En fazla ise 30.000 TL kredi çekilebilir.

 Faiz Oranları:  Kredi çekmek isteyen kişiler eğer 10.000 TL kredi talebini 12 ay vade seçeneğinde bulunur ise aylık olarak 386.19 TL taksit tutarını ödemek ile yükümlüdür. Faiz oranı ise % 2, 39 TL olarak belirlenmiştir.

Fibabank

Kredi çekmek isteyen ve nakit ihtiyacı olan kişiler anında kredi veren bankalar üzerinde bir araştırma yapmalı. Bu bankalardan biri de Fibabank olacaktır. Kredi çekme başvurusunda bulunduktan sonra 36 aya kadar vade seçeneğinden yararlanmanız mümkündür. Bunun için sunulan kredi imkanı ise SMS ile başvuran kişiler için 20.000 TL olarak değerlendirilir.

 Kredi Başvurusu:  Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler SMS ile başvuruda bulunmak adına 3422’ ye Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralarını yazmalıdır. Banka kısa bir değerlendirme yaptıktan sonra size geri dönüş sağlar.

 • İnternet üzerinden de oldukça kolay bir şekilde kredi için başvuruda bulunulması mümkün olacak.
 • Bunun için kişilerin öncelikle Fibabanka.com.tr adresine erişim sağlaması gerekiyor. Ardından T.C. Kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu numaraları başta olmak üzere talep ettikleri kredi miktarını ve vade sayısını da belirterek kredi başvurularını tamamlayabilirler.

444 88 88 müşteri hizmetleri arayarak kredi ile ilgili ya da banka işlemleriniz ile ilgili aklınıza takılan soruları Fibabank müşteri hizmetlerine iletmeniz mümkün olacaktır. Müşteri hizmetleri alanında uzman personellerden oluşur. Haftanın tüm günü ve günün her saati hizmet sağlar.

Benzer İçerik  Katılım Bankaları İhtiyaç Finansmanları Nelerdir?, Katılım bankaları ihtiyaç kredisi veriyor mu?

 Faiz Oranları:  Fibabank üzerinden 30.000 TL’ye kadar standart kredi çekilmesi mümkündür. Bunun üzerindeki kredi ihtiyaçlarınız için banka sizden ipotek isteyebilir ya da kefil göstermenizi talep edebilir. Kefil göstereceğiniz kişinin kredi notunun yüksek olması gerekiyor.  En az 1.000 TL kredi imkanı sunan Fibabank müşterilerine en az 3 ay vade imkanı da sunar.

 • 10000 TL kredi için 24 ay taksit sayısı ile aylık 531.83 TL ödeme yapılması istenir. Bunun yanı sıra faiz oranı da %1, 71 olarak belirlenmiştir.
 • 36 ay vade seçeneğini tercih eden kişiler 20.000 TL kredi için aylık olarak 791.22 TL ödeme yapar. Kredi tahsis ücreti ise 105.00 TL’dir. Faiz oranı %1, 71 olarak belirlenmiştir.

Emeklilere Kredi Sunan Bankalar

Emekli olan kişilere 48 aya kadar vade seçeneği ile emekliye hızlı kredi veren bankalar arasında; Ziraat Bankası, Garanti Bankası, ve ING Bank vb. bankalar. Öncelikle bankalar arasında tercih yapmak adına faiz oranlarını ve emeklilere özel olarak sunulan kampanyaları araştırmanız gerekiyor. Daha sonra kredi başvurusunda bulunmak adına internet adreslerine erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye Ziraat Bankası

Emekliler için Ziraat Bankası tarafından sunulan kredinin faiz oranı %1,32 olarak hesaplanmıştır. 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanmanız mümkündür. Bunun için gerekli olan evraklar ile beraber en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

 Gerekli Olan Evraklar:   Kredi çekecek olan emekliye ait Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı ve gelir belgesi talep edilir. Bunun yanı sıra emekliler için aylık döküm ya da emekli kartı da gerekli olan evraklar arasında. Son dönem elektrik, su ya da doğal gaz faturasının yanında ikametgah adresini de hazırlayarak evraklarınızı tamamlayın.

 Kredi Başvurusu:  Başvuruda bulunmak adına ziraatbank.com.tr adresini tercih edebilirsiniz. Ana sayfa ekranında yer alan hemen başvur butonuna tıklayıp tüm bilgilerinizi doldurmanız halinde kredi başvurularınızı tamamlamış olacaksınız.

 Emeklilere Tüketici Kredisi:  Eğer 20.000 TL kredi çekecek olursanız %1, 32 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçeneği doğrultusunda aylık ödeyeceğiniz taksit miktarı 598.09 TL olarak belirlenmektedir. 100 TL tahsis ücreti kesilir.

 Emeklilere Konut Kredisi:  Konut kredisi için 100.000 TL çekecek olan kişiler 120 aya kadar vade seçeneğinden yararlanarak %0, 98 faiz oranı ile aylık olarak 1.420.87 TL ödeme yapmalıdır.

Kampanyalardan ise maaşlarınızı Ziraat Bankası üzerinden alan kişiler yararlanabilir. Emeklilik kredisinden yararlanabilmek adına ise esnaf olmak ya da emeklilik şartına uyum sağlamak yeterlidir.  0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz. Müşteri hizmetleri her gün ve her saat destek sağlar.

Benzer İçerik  En İyi 4 Öğrenci Kredi Kartı, Öğrenciler İçin En Avantajlı Kredi Kartları

ING BANK

 Emeklilere 36 aya kadar vade sunan ING Bank % 1, 44 oranında faiz uygulamaktadır. T.C. Kimlik ve gelirlerini gösteren banka hesap cüzdanlarının fotokopileri kredi için gerekli olan evraklar arasında yer alır.

 Başvuru:  Kredi için başvuruda bulunmak adına ING Bank internet adresine tıklamanız ve hemen başvur butonuna tıklayarak bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır. T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası, çekmek istediği limit ve vade sayısını belirterek kredi başvurularını tamamlayabilirler.  Banka değerlendirme yaptıktan sonra size geri dönüş sağlar.

Eğer emekliler 10.000 TL ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunur ve 36 ay vade seçeneğini tercih eder ise %1, 44 faiz oranı uygulanır. Aylık ödenmesi gereken tutar 375 TL olmakla beraber kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL alınmaktadır. Kredi için toplam taksit tutarı ise 13.500 TL’dir. En hızlı krediyi hangi bankadan alabilirim konusunda ING Bank tercih edilebilir.

Garanti Bankası

Garanti Bankası da emeklilere en az 3 ay en fazla ise 48 aya kadar kredi seçeneği sunarak hizmet etmektedir. Bunun için internet adresine tıklayarak başvuruda bulunulması mümkündür.  Kredi başvuru formunun dikkatli bir şekilde doldurulması gerekiyor.

 Emekliler İçin Gerekli Olan Belgeler:  Emekli tanıtım kartı başta olmak üzere emekli maaşını göstermekte olan banka hesap cüzdanı da gerekli olan belgeler arasında yer almaktadır.

 Kredi Başvuru:   Emekliler kredi çekebilmek adına www.garanti.com.tr adresine erişim sağlamalıdır. Daha sonra ana sayfada yer alan başvurular menüsünden kredi seçeneğine tıklanmalıdır. İhtiyaç kredisi bölümünden kredi başvuruları tamamlanabilir.  Kişisel bilgilerini doğru bir şekilde doldurduktan sonra başvuru işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz.

 • SMS ile başvuruda bulunacak olan kişiler ise T. C. Kimlik numaraları düzgün bir şekilde yazarak 3390’ a göndermelidir.
 • Banka değerlendirme yaptıktan sonra size anında geri dönüş yapar. Daha sonra kredinizi istediğiniz zaman çekme şansına sahip olursunuz.

 Faiz Oranları:  20.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 48 ay vade seçeneğini seçerek aylık olarak 684 TL ödeme yapmalıdır.

Acil kredi alabileceğim banka 2019 yılında hangileridir diye merak edenler ya da emekli kredisi çekmek isteyen kişilerin bankaların mutlaka kampanyalarını takip etmelidir. Bayram kampanyası olmak üzere birçok kampanya sunan bankaların faiz oranlarını da inceledikten sonra en uygun faiz oranına sahip olan banka üzerinden kredi başvurusunda bulunarak nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.