Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar, Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar, Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri

Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar, kredi notuna bakmadan kredi kartı veren bankalar, kredi notuna bakmadan kredi veren yerler ve hangi banka kredi notuna bakmadan kredi veriyor. Hepsi yazımızda

Anasayfa > Banka Haberleri > Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar, Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri
21 Mayıs 2018
1.071 okunma
Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar, Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri

Kredi notuna bakmadan sicili düşük olan kişilere kredi veren bankalar sayesinde nakit ihtiyaçlar temin edilebilir. Bunun için T.C. Kimlik numaranız ve bankaların istediği diğer bilgiler ile beraber kredi başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Fibabank, Burgan Bank, Türkiye Ziraat Bankası, ICBC Turkey Bank, Aktif Bank gibi bankaları faiz oranları bakımından inceleyerek en düşük faiz oranlarına sahip olan banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banka AdıEn Az Kredi TutarıEn Çok Kredi TutarıKredi Notuna Bakıyor Mu?Dosya Masrafıİletişim
Burgan Bank2.00050.000HayırVar0 850 222 8 222
N Kolay Kredi2.00010.000HayırVar0 850 724 30 50
Fibabank5.00020.000HayırVar444 88 88
ICBC Turkey5.00050.000HayırVar444 00 50
Denizbank5.00050.000BakabilirVar0 850 222 0 800

Türkiye Ziraat Bankası

İhtiyacınız olan krediyi çekebilmek adına Ziraat Bankası şubesine başvuruda bulunmanız gerekiyor. İsterseniz ziraatbankası.com.tr internet adresi üzerinden isterseniz de SMS ile başvuruda bulunmanız mümkün.

Kredi Başvurusu
SMS ile başvuruda bulunacak olan kişiler cep telefonları üzerinden mesaj kısmına girdikten sonra T.C kimlik numaralarını yazmalı. Ancak dana önce TUKETİCİ yazarak boşluk bırakmanız gerekiyor.
 • Daha sonra aynı şekilde boşluk bırakarak kimlik numaranızın yanına çekmek istediğiniz kredi tutarını, kaç taksit ile ödemek istediğinizi yani vade sayısını ve net gelirinizi yazarak 4747’ ye göndermeniz gerekiyor.
 • Banka değerlendirmesinin ardından kısa süre içerisinde size geri dönüş yine sms üzerinden sağlanacaktır.
 • Banka SMS ile başvurudan hiçbir ücret kazanmaz. Ancak sizden operatörünüz 1 sms ücreti kesecektir.

Ziraat Bankası üzerinden en az 3 en fazla 48 aya kadar vade seçenekleri ile kredi imkanından yararlanmanız mümkün olacak.  Dilerseniz internet adresi üzerinden kredi hesaplama aracını da kullanarak aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarını ve toplam ödemeniz gereken miktarı oldukça kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.  Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 yılında da sicili bozuk olan müşterilere hizmet vermeye devam ediyor. Bu bankalardan bir diğeri de Aktif Bank’tır.

Aktif Bank

Aktif Bank düşük kredi notuna sahip olan kişilere ve bireysel kredi çekmek isteyen müşterilere internet üzerinden anında başvuru imkanı sunar. N kolay kredi sayesinde sıra beklemek zorunda kalmadan kredi formunu doldurup onayladıktan sonra 30.000 TL’ye kadar kredi alma şansına sahip olmanız mümkün olacak. Aktif Bank sicili bozuk olana kredi imkanından yararlanmak adına kişiler;

 • Bankanın sunmuş olduğu kısa başvuru formunu doldurmalıdır. Ardından sözleşmeyi onaylamalı.
 • Kurye şirketi gerekli olan evrakları ve imzayı almak adına adresinize banka tarafından yönlendirilecektir.
 • Kredinizi aynı gün içerisinde alma hakkınız olacak. Paranız hesabınıza geçecek. İsterseniz aktifbank.com.tr adresi üzerinden giriş yaparak ücretsiz para transferi ile kredinizi alabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra N Kolay Kart ile Türkiye’de bulunan tüm ATM’ ler üzerinden nakit çekim sayesinde paranızı alabileceksiniz.
 • Aktif Bank PTT ile anlaşmalıdır. Bu nedenle Türkiye’deki PTT şubelerinden de paranızı ek ücret ödemek zorunda kalmadan temin edebileceksiniz.
Benzer İçerik  10 Bin TL Faizsiz Kredi Hesaplama | 10000 TL Kredi 36 Ay Vadeli Banka Faiz Oranları

Nakit ihtiyaçlarını şubeye gitmeden karşılamak isteyen kişiler için Aktif Bank; N Kolay Kredi ihtiyaç ürününü sunar. Bu sayede kişiler www.nkolaykredi.com adresine tıklayarak kredi başvurusu yapabiliyor. Passolig Banka Kartı olmayanlar kredilerine anında kavuşabilmek adına ücretsiz olarak N Kolay Banka kartı alabilir.

İlk Kez Aktif Bank’ı Kullanacak Kişiler:  T.C. Kimlik numarası ve e-posta adresi ile cep telefonu numaralarını yazarak nkolay.com adresi üzerinden kredi başvurularını tamamlayabilirler. Kredi sicili bozuk olana kredi veren banka olan Aktif Bank, başvuru yaptıktan sonra cep telefonunuza SMS ile şifre yollayacak. Gelen şifreyi ilgili alana yazdıktan sonra başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. 0850 724 30 50 numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilir aklınıza takılan her türlü soruyu yöneltebilirsiniz.

N Kolay Faiz Oranları: Örneğin 10.000 TL kredi çekecek olan kişiler 12 aya kadar vade seçeneği ile 996.72 TL aylık olarak ödeme yapar. Kredi tahsis ücreti 50 TL’dir. Bunun yanı sıra faiz oranı ise %2, 39 olarak belirlenmiştir.

 • 10.000 TL kredi çekecek olan kişiler 48 aya kadar vade seçeneğini tercih eder ise aylık olarak 386,19 TL ödeme yapması gerekir. Faiz oranı ise %2, 39’dur.
 • En az 3 ay vade seçeneği ile hizmet eden Aktif Bank en fazla 48 aya kadar vade sunmaktadır. N Kolay Kredi’den en az 2.000 TL ve en fazla 30.000 TL kredi çekilebiliyor.

Fibabank

Eğer sicilim bozuk kredi almak istiyorum diyorsanız Fibabank üzerinden %1, 71 faiz oranları ile kredi alabilmeniz mümkün. Bunun için öncelikle bireysel kredi başvurusunda bulunmanız gerekecek.


Fibabank Kredi Başvurusu: Kredi notu düşük olan ve bireysel kredi imkanlarından yararlanmak isteyen kişiler SMS ile kredi başvurusunda bulunabilir.

 • Bunun için 3422’ ye T.C. kimlik numaranızı yazarak göndermeniz yeterli olacak. Ayrıca Fibabank şubesine giderek de ihtiyaç kredisi adına başvuruda bulunabilirsiniz.
 • İnternet üzerinden ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyenler Fibabanka.com.tr adresine tıklamalıdır. Daha sonra hemen başvur butonuna tıklayıp bilgileri doldurduktan sonra başvurularını tamamlayabilirler.
 • 20000 TL’ye kadar kredi almak isteyenler SMS ile başvurabilir. Çünkü banka SMS ile başvuru yapanları 20 bin TL olarak değerlendirme yapar.
 • 20000 TL ve üzerinde kredi almak isteyen kişilerin ise online olarak ya da şubeye giderek başvuruda bulunması gerekiyor.

Fibabank Faiz Oranları: Standart kredi ihtiyaçları 1.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar banka tarafından sunulmaktadır. Fibabank müşterilere en fazla 36 aya kadar vade seçeneği ile hizmet eder. En az 3 ay vade ile kredi çekme imkanına sahipsiniz.

 • Örneğin kişiler 10.000 TL kredi çekmek için 24 ay vade seçeneğini tercih eder ise aylık olarak 531,83 TL taksit tutarı ile ödeme yaparlar.
 • 20.000 TL kredi için 12 ay vade ile taksit miktarı ise 474,31 TL’dir. Kredi faiz oranı ise %1. 71’ dir.  Kesilecek olan tahsis ücreti 26. 25 TL’dir.
 • 20.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 36 ay vade seçeneği ile aylık olarak 791,22 TL ödeme yapar. Kredi tahsis ücreti ise 105 TL’dir.
Benzer İçerik  48 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, Bankalar Ne Zamana Kadar 48 Ay Vadeli Kredi Verecek

444 88 88 Fibabank müşteri hizmetleri numarası üzerinden aklınıza takılan tüm soruları sorabilir sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Burgan Bank

Düşük kredi notuna sahip olan ve sicili bozuk olan kişiler en kolay kredi veren banka hangisi konusunda tercihini Burgan Bank’tan yana kullanabilir. % 1, 71 faiz oranı ile hizmet eden banka 48 aya kadar vade seçeneği sunar. Burgan Bank üzerinden kredi çekmek isteyenler en fazla 40.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyor. Ancak kişilerin öncelikle başvuruda bulunması şart.

Kredi Başvuru:  Online olarak internet adresi üzerinden kredi için oldukça basit bir şekilde başvuruda bulunmanız mümkün olacak. Kredi çekmek isteyen kişiler;

 • com.tr adresine erişim sağlamalıdır. Daha sonra ihtiyaç kredisi başvuru formunun doldurulması için ana sayfa üzerinde yer alan “dijital kredi” butonuna tıklamanız gerekiyor.
 • Kredi başvurusu için; ihtiyacınız olan kredi tutarını belirtmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra taksit sayısını da talep ederek kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirmeyi okudum sekmesini işaretledikten sonra “hemen başvur” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
 • Kredi başvuru formunun doğru ve eksiksiz olarak doldurulması oldukça önemlidir. Başvurular Burgan Bank tarafından değerlendirildikten sonra size geri dönüş sağlanır.
 • Onaylanan başvurular için banka kurye yönlendirir. Bu sayede gerekli olan evraklar teslim edilir ve imza alınır
 • Talep ettiğiniz krediyi ise 24 saat içerisinde temin edebilirsiniz.

Dijital başvuru adına sadece T.C. Kimlik numaranız yeterli olacak. Başvurularınız için teminat ya da kefil göstermeniz istenmeyecektir. Bunun dışında ise gelir belgesi de talep edilmez. 0850 222 8 222 müşteri hizmetleri sayesinde aklınıza takılan her soruyu iletebileceğiniz banka yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.  40.000 TL’den daha yüksek tutarlara sahip kredi ihtiyaçlarınız adına ise evinizi ya da iş yerinizi teminat olarak göstermeniz gerekecek. Bu sayede 500.000 TL’ye kadar ipotekli ihtiyaç kredisinden yararlanmanız mümkün olacak.

Faiz Oranları:  40.000 TL nakit kredi almak isteyen kişiler 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlandığında aylık olarak 1.245.35 TL ödeme yapacaktır. Toplam ödenmesi gereken kredi tutarı ise 59.776.81 TL’dir.

 • Burgan Bank tarafından sunulan faiz oranı %1.48’ dir.
 • 10.000 TL krediyi 12 ay taksit ile almak isteyenler aylık 932,64 TL ödeme yapar.
Benzer İçerik  Besicilik Kredisi Nasıl Alınır?, 2 Yıl Geri Ödemesiz Hayvancılık Kredisi Nasıl Alınır? (7 SENE VADE)

ICBC Turkey

Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar arasında ICBC Turkey de yer almaktadır. En az 2 en fazla ise 48 aya kadar vade seçeneği ile hizmet eder. İnternet adresine erişim sağladıktan sonra ise kredi çekme işlemleriniz için başvuruda bulunmanız mümkün olacak.  Kredi başvurusunda bulunmak adına öncelikle Icbc.com.tr adresine erişim sağlanmalıdır. Daha sonra ise ihtiyaç kredisi bölümüne tıklamanız gerekiyor. Hemen başvur butonuna tıkladığınızda gerekli olan bilgileri doldurarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. SMS ya da çağrı merkezi üzerinden kredi başvurusu yapılamamaktadır. Bu nedenle sadece internet adresi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • 30.000 TL ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler 12 ay vade seçeneği ile toplamda 34.082 TL ödeme yapması gerekiyor. Aylık taksit tutarı ise 2.827 TL’dir. Bunun yanı sıra faiz oranı 1.62 olarak belirlenmiştir.
 • 15.000 TL krediyi 12 ay vade ile çekecek olanların toplamda 17.041 TL ödeme yapması gerekir. Aylık olarak 1.414 TL ödeme yapılır. Bunun dışında ise faiz oranı %1.62 ‘dir.
 • 48 ay vade ile 30.000 TL kredi alacak olanlar toplamda 45.102 TL ödeme yapar. Aylık taksit tutarı 936 TL’dir.

İnternet adresi üzerinde yer alan hesaplama sisteminden yararlanarak vade ve kredi seçeneğinizi belirlediğinizde ödemeniz gereken aylık tutar olmak üzere toplam tutar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kredi notum 0 (sıfır) nasıl kredi çekebilirim diye düşünen kişiler bankaya teminat göstererek ya da kredi kullanımı adına kefil göstererek kredi talebinde bulunabilir. Gelirleri yüksek olan kişilerin bunu belgelemeleri oldukça önemlidir.

Düşük gelire sahip olanların ise düşük tutarı kredi talebinde bulunması gerekmektedir.  Kefil olacak kişilerin ise kredi notlarının yüksek olması gerekiyor.  Bunun için sigortası yatırılan kişilerin kefil olması şart.  Bankada imzalanması gerekecek olan eş muvafakat namesinin de kefil olacak kişinin eşi tarafından imzalanması şart. Bankalar bunun yanı sıra ekstra şartlar da koşabilir. Teminat gösterilmesi adına ise taşınmaz konutunun mesken olarak tapuda kayıtlı olması gerekir.

Deniz Bank

İhtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak adına Denizbank.com adresine tıklamanız gerekiyor. Daha sonra T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Nakit ihtiyaçlarınız adına banka %1,19 faiz oranı ile hizmet sunar. 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkün olacak.

10.000 TL kredi çekecek olan kişiler 48 ay vade seçeneğinden yararlanarak aylık 339,79 TL ödeme yapar. Aylık faiz oranı ise 1,84 olarak belirtilir. 12 ay vade de ise faiz oranı 1,19’ dur.