Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar -

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

Anasayfa > Banka Haberleri > Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar
05 Kasım 2018
984 okunma
Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

Kefil istemeyen bankalar yine belirli şartlar dahilinde kredilerini sunmakta. Örnek verecek olursak maaş bordrosu bunlar arasında başı çekiyor. Yani gelir belgeleri göz önünde bulundurularak kredilerin belirlenmesi esas alınmakta. Ziraat Bankası, kefilsiz olacak şekilde kredi veren bankalardan bir tanesidir. Beraberinde ise İş Bankası ile VakıfBank geliyor. Yine Garanti Bankası üzerinden de kefil göstermeden kredilere yer verilebilir. Nitekim baştan da belirttiğimiz gibi gelir belgeleri ön plana çıkıyor. Ancak bu şekilde bankalar üzerinden kredi olanakları değerlendirmeniz mümkün olacaktır.

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Sicili kötü olan vatandaşların genel olarak kefil istemeyen ya da gelir belgesi talep etmeyen bankaları tercih ettikleri açıktır. Örnek verecek olursak gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında Aktif Bank başı çekiyor. Belge talep etmeyen banka üzerinden maksimum 35.000 TL’ye kadar krediler sunulmakta. Devamında aynı limitin TEB adına da geçerli olduğunu göreceksiniz. Yine herhangi bir gelir belgesi sunmadan kredi olanaklarını değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Bunların dışında ise;

  • Enpara üzerinden belgesiz olarak 30.000 TL’ye kadar kredi çekilebilir.
  • Odeabank ise 50.000 TL değerinden belgesiz kredilerini sunmakta.
  • Son olarak ING Bank için de limit 50.000 TL olarak gösteriliyor.

Herhangi bir gelir belgesi göstermeden de sunduğumuz bu bankalardan kredi imkanlarını değerlendirmeye alabilirsiniz. Yine de bankaların bir takım şartları mevcut durumdadır. Öncelikle talep edilen belgeler incelemeye alınabilir. Belirli belgeler ışığında evraksız kredi imkanlarından faydalanmanız gerekmekte.

Kefilsiz Kredi Limitleri Nasıl?

Kolay kredi veren bankalar genel olarak kefil ya da gelir belgelerine yer vermez. Bundan kaynaklı olarak kısa sürede kredilerin çıktığı açık durumdadır. Ancak kefilsiz kredi veren bankaların limitleri genel anlamda düşüktür. Çoğunda temel alınan limitin 10 bin TL olduğunu göreceksiniz. Yukarıda belirttiğimiz bankalar bunlar arasında bir hayli dikkat çekmekte. Nitekim gelir belgesiz yüksek limitlerden kredi olanakları sunuluyor. Ancak bunlardan ziyade gözde birkaç bankadan düşük limitli olacak şekilde de krediler verilmekte.

Benzer İçerik  Türkiye’nin Yeni Bir Bankası Olacak! ‘’Destek Yatırım Bankası’’ Açılıyor.

DenizBank ya da Garanti Bankası üzerinden maksimum 10 bin TL’ye kadar kredi çekiliyor. Yine İş Bankası ile ING Bank üzerinden de aynı limitin duyurulması esas alınmıştır. Bankalara herhangi bir kefil sunmadan da kredilerini değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Başvurulara yönelik direk şubelerden harekete geçebilirsiniz. Aksi taktirde diğer yöntemlerden olumsuz yanıt almanız söz konusudur.

Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında oldukça fazladır. Aralarından tercihte bulunmak için vade ile faiz oranlarını değerlendirmeye alabilirsiniz. Bu şekilde avantajlı olacak şekilde kredilere başvurabilirsiniz. Genel olarak ön başvurular için SMS göz önünde bulunduruluyor. Yani bankaların belirlediği SMS numaralarından başvurulara yer verilebilir. Kimlik numarası sayesinde incelemelere geçilir ve kredi onayı gösterilir. Onay alan müşteriler devamında şubeden harekete geçmelidir. Nitekim talep edilen belgeleri sunmanız bekleniyor. Kefil olmasa da belirli belgeler ibraz edilmelidir. Ancak bu şekilde kredilerin ödemesi yapılacaktır. Genel olarak bankaların belirlediği birkaç belge başı çekiyor. İlk önce bunları sıralamak gerekirse;

  • Kimlik belgesi ya da sürücü belgesi mutlaka temin edilmelidir.
  • Başvuru sahibine air olan fatura belgeleri de yine kredilerde ön plana çıkıyor.
  • Gelir belgesinin de limit belirlemek açısından önemli olduğu açıktır.

İlginizi Çekebilir;

10 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

75 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, 75.000 TL Kredi Veren Bankalar 2020

50 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 50 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kefilsiz Senetsiz Kredi Veren Bankalar

20 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Benzer İçerik  Banka Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? | E devletten kredi notu nasıl öğrenilir?