Anında Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Anında Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri

Anında kredi veren yerler, anında kredi veren şahıslar ve anında hangi banka kredi verir yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Anasayfa > Banka Haberleri > Anında Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri
26 Mayıs 2018
962 okunma
Anında Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri

Nakit ihtiyacı olan ve acilen kredi çekmek isteyenler anında kredi imkanı veren bankalardan yararlanabilir.  Birtakım bankalar kredi başvuru süreçlerinde kişileri epey uğraştırmakta. Yaptıkları incelemeler bir hayli uzun sürdüğü için kredi başvurularınızın sonuçlanması da zaman alır. Ancak hızlı kredi imkanı sunan bankalardan yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden karşılamanız mümkün olacak.

Kredi notu yüksek olan, bankaya ödemelerini düzenli yapan kişilerin alternatifleri daha çok olacak.  Bankaları sundukları faiz oranları bakımından karşılaştırdıktan sonra en düşük faiz oranlarına sahip banka üzerinden bireysel kredinizi çekebilirsiniz. Başvurular genellikle internet üzerinden yapılmaktadır. Bunun yanı sıra SMS ile başvuruda bulunabileceğiniz bankalar da mevcuttur. Dilerseniz bankanın herhangi bir şubesine giderek ya da müşteri hizmetleri numarası üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aktif Bank

Kredi çekerken sizi zorlamayan hızlı kredi veren bankalar 2023 yılında da hizmetlerine devam ediyor. Bu bankalardan biri de Aktif Bank’ tır. Müşterilerine haftanın yedi günü kesintisiz bir şekilde 0850 724 30 50 numarası üzerinden destek sağlamaktadır. Aklınıza takılan her soruyu müşteri hizmetlerine ileterek detaylı bilgi almanız mümkün olacak. +90 850 724 30 50 numarası ile de yurt dışı müşterilerine destek sağlar. Kredi imkanlarından yararlanmak isteyen kişilerin ise öncelikle başvuruda bulunması gerekiyor.

 Kredi Başvurusu:   Aktif Bank üzerinden kredi çekecek olan kişiler internet bankacılığı olan N Kolay Kredi sayesinde oldukça hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilir. Acil kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank N Kolay kredi internet adresine erişim sağladıktan sonra başvurularınızı gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

 • nkolaykredi.com.tr adresine erişim sağlayan kişiler ana sayfada karşılarına çıkacak olan paranı hemen al butonun üzerinde yer alan bilgileri doldurarak oldukça kolay bir şekilde başvuruda bulunabilir.
 • C. Kimlik numarası, aktif olarak kullanılan cep telefonu numarası ve e-posta adresi gerekli olan bilgiler arasında yer alır.
 • Ayrıca kişilerin çekmek istedikleri limitleri de belirtmeleri gerekiyor. Bunun dışında ise kredi taksit sayısını da belirtmeniz şart.

SMS ile size doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu gerekli olan bölüme yazdıktan sonra çekeceğiniz kredi miktarını ve vade sayısını da belirledikten sonra başvurularınızı anında gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

 Kredi Ne Zaman Çekilebilir:  Banka olumlu olan başvurular sonucunda size Kurye yönlendirir. Kurye geldiğinde gerekli olan evrakları teslim eder ve sizden imza alır. Daha sonra aynı gün içinde kredinizi temin etmeniz mümkün olacak.

 • N Kolay Kart’ı olan kişiler Türkiye’de bulunan tüm ATM’ ler üzerinden çekim işlemlerinde bulunabilir.
 • Bunun dışında ise PTT ile anlaşmalı olduğu için ek ücret ödeme derdi olmadan herhangi bir PTT şubesinden de kredinizi çekebilmeniz mümkündür.
 • İnternet üzerinden de aktifbank.com.tr adresine erişim sağladıktan sonra para transfer ile kredi çekme işlemlerinizi 7 / 24 gerçekleştirebilirsiniz.

 Kredi Faiz Oranları:  Aktif Bank internet şubesi olan N Kolay Kredi tüm müşterilere en az 2.000 TL kredi sunuyor. 30.000 TL’ye kadar kredi imkanından yararlanılabilir.  Kredi çekmek isteyen kişiler banka tarafından sunulan 3 aydan 48 aya kadar uzanan vade seçeneklerinden yararlanabilir. İnternet üzerinden oldukça kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olacak.

 • 20000 TL kredi çekmek isteyen kişiler eğer 48 ay vade seçeneğinden yararlanmak ister ise aylık olarak 579 TL ödeme yapması gerekir. Faiz oranı ise %2, 39 olarak belirlenmiştir.
 • 30000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek isteyen kişilerin her ay 772 TL tutarında ödeme yapması gerekiyor. Ayrıca bu kişilerden 106 TL masraf kesintisi yapılmakta. Toplam ödeme miktarı ise 37.180 TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı %2, 39’dur.
 • 10000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 48 ay vade seçeneği ile toplamda 18.590 TL ödeme yapar. Aylık taksit tutarı 386 TL’dir. Bunun yanı sıra faiz oranı da yine % 2, 39’ dur.

Aktif Bank N Kolay Kredi ile ilgili sorularınızı 0850 724 30 50 numaralı müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri alanında profesyonel temsilcilerden oluşmaktadır. Haftanın her günü ya da günün her saati aklınıza takılan tüm soruları ileterek sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız mümkün olacak.

Enpara

Hızlı bir şekilde kredi çekerek nakit ihtiyaçlarını bir an önce karşılamak isteyenler Enpara internet adresine tıkayarak başvuruda bulunabilir. Enpara anında kredi imkanını 48 aya varan vade seçenekleri ile sunar. Başvurularınız ise en fazla 8 saat içinde sonuçlanır.

 Kredi Başvurusu:  Kredi başvurusunda bulunmak adına öncelikle kişilerin www.qnbfinansabank.enpara.com adresine tıklamaları gerekiyor.  Enpara, Finansbank tarafından kurulan müşterilerine olan hizmetlerini ise dijital kanallar üzerinden gerçekleştiren Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olarak bilinmektedir.

 • Enpara internet adresine tıklayan kişiler hemen başvur butonuna tıkladıktan sonra çekmek istediği kredi limitini ve vade sayısını belirtmelidir.
 • Ardından T.C. Kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu numarasını yazarak oldukça kolay bir şekilde başvurularını tamamlayabilecek.
 • Banka size olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlayacaktır. Daha sonra kredinizi aynı gün içerisinde çekebileceksiniz.

 İletişim:   Enpara çabuk kredi veren bankalar arasında bulunur. Bunun için acil nakit ihtiyacı olan kişiler internet adresine tıklayarak anında sonuçlanan başvurular sonucunda kredilerine kavuşabilir ve ihtiyaçlarını karşılayabilir. Kredi ve işlemler hakkında aklınıza takılan soruları ise 0850 222 3663 numarası üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Müşteri temsilcileri size haftanın her günü hizmet eder.  Bunun yanı sıra cozum@enpara.com adresi üzerinden de banka yetkilileri ile iletişime geçilebilir.


 Kredi ve Faiz Bilgisi:   Örneğin 10.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 12 ay vade seçeneğinden yararlanarak ayda 470.13 TL ödeme yapmalıdır. Belirlenen aylık faiz oranı ise % 1, 59 olarak belirlenmiştir.

 • 5000 TL kredi için 24 ay vade seçeneğinden yararlanmak isteyen kişilerin ise ödemesi gereken aylık tutar 262. 68 TL olarak hesaplanmıştır. Faiz oranı ise % 1, 62’ dir.
 • 36 aya varan vade seçeneğinden yararlanmak isteyen kişiler 10.000 TL kredi için ayda 195,16 TL ödeme yapar. Belirlenen faiz oranı ise %1, 64’ tür.
 • 48 ay vade seçeneğinden yararlanan kişiler 10.000 TL kredi için ayda 162 TL öder. Faiz oranı da % 1, 65 olarak belirlenmiştir.

CEPTETEB

Şubeye gitmeye gerek kalmadan CEPTETEB online kredi başvurunuzu oldukça basit ve bir o kadar hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. 18 yaşından büyük olan tüm müşterilerine en fazla 36 aya kadar vade seçenekleri ile hizmet eder. TEB bankasının internet şubesi CEPTETEB üzerinden belge sunmadan kredi başvurusu yapılabiliyor.

 Kredi Başvurusu:  www. Cepteteb.com.tr adresi üzerinden erişim sağlayarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız mümkün olacak. Daha sonra gerekli olan bilgileri doldurarak işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. T.C. Kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve çekmek istediğiniz kredi miktarı ile vade sayısını belirledikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 Kredi Bilgisi ve Faiz Oranı:  İhtiyaç kredisinden yararlanabilmek adına 10.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 24 ay vade seçeneğini tercih ederek ayda 519 TL taksit ödemesinde bulunur. Belirlenen faiz oranı ise %1, 54’ tür.

CEPTETEB sizden kefil ya da teminat talebinde bulunmaz. Bu nedenle kredilerinizi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. En fazla 1.000 TL kredi çekme talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi sunar.

Odeabank

Nakit ihtiyacı olan kişiler bu ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Odeabank acil kredi hizmetinden yararlanabilir. Bunun için öncelikle kredi başvurularının gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler internet üzerinden online olarak oldukça kolay bir şekilde başvuru yapabilir. Banka kısa bir değerlendirme ve inceleme yaptıktan sonra ise olumlu ya da olumsuz muhakkak geri dönüş sağlayacaktır.

 Kredi Başvurusu:  www.odeabank.com.tr adresi üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz. Adrese erişim sağlayan kişiler T.C. Kimlik numarası başta olmak üzere çekmek istedikleri nakit miktarını ve vade sayısını da doldurmalıdır.  Aktif bir şekilde doldurduğunuz e-posta adresi ve telefon numarası da gerekli olan belgeler arasında yer alır. Tüm bilgileri dolduran kişiler başvurularını tamamlayabilir.

 • Başvuru yapabileceğiniz bir başka kanal ise SMS sistemidir. NAKİT yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı da yazarak 8444’ e göndermeniz durumunda başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Banka başvurunuz adına kısa bir değerlendirme yaptıktan sonra size geri dönüş sağlayacak.
 • Onaylanan başvurular sonucunda ise kredinizi PTT şubelerinde de temin etmeniz mümkündür.

 Faiz Oranları:  Kredi çekmek için 10.000 TL talep eden kişiler 48 aya varan vade seçeneğinden yararlanarak aylık olarak 324 TL ödeme yapmalıdır. Faiz oranı ise %1, 9938’ dir.

 Kredi Taksit Ödemeleri:  Kredinize ait olan taksit ödemelerinizi herhangi bir banka hesabınız üzerinden EFT ile yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra PTT şubeleri üzerinden de ödeme kabul edilir.

Ayrıca 444 8 444 numaralı müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de ödeme işlemleri hakkında detaylı bilgi alınabilir. Ayrıca aklınıza takılan tüm soruları müşteri danışmanlarınıza günün her saati ve haftanın tüm günlerinde iletebilirsiniz.

ING Bank

Kredi çekmek adına ING Bank’ı tercih eden kişiler ING Bank hızlı kredi imkanından 48 aya kadar vade seçeneği ile yararlanabilir. Başvurular internet sitesi üzerinden ya da şubeye gidilerek yapılmaktadır.

 Kredi Başvurusu:  Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler öncelikle www.ingbank.com.tr adresine tıklamalıdır. Bu adrese tıkladıktan sonra ise kredi başvurusu kısmına gelerek başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

 • Başvuru formunda; T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu numarası yer alır. Ayrıca ekranın yan kısmında bulunan doğrulama kodunu da doğru bir şekilde ilgili alana yazmalısınız.
 • Daha sonra devam butonuna tıklayarak gerekli olan bilgileri doldurmanız gerekiyor. Ardından almak istediğiniz kredi miktarını ve taksit sayısını da belirttikten sonra kredi başvurularınızı tamamlamış olacaksınız.

ING Bank hızlı ihtiyaç kredisi sayesinde beklemek zorunda değilsiniz. Kredi başvurularınız oldukça kısa bir süre içinde tamamlanır. ING kişiye özel faiz oranları uygulamaktadır. En az 3 en fazla ise 48 aya kadar vade seçeneği ile hizmet eder. 0850 222 0 600 müşteri hizmetleri numarası üzerinden banka personelleri ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

QNB Finansbank

Dilerseniz QNB Finansbank anında bireysel kredi hizmetlerinden yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Bunun için kredi.qnbfinansbank.com adresine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. T.C Kimlik numaranız, doğum tarihinizi ve cep telefonu numaranızı yazarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

T.C Kimlik numaranızı 5030 ’a göndererek de SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz. 35.000 TL üstü kredi ihtiyaçlarınız için ise en yakın QNB Finansbank şubesine gitmeniz gerekiyor.


Benzer İçerik  Türkiye’nin Yeni Bir Bankası Olacak! ‘’Destek Yatırım Bankası’’ Açılıyor.