Emekli Maaşını Garanti Bankası'na Taşıma 2022-2023, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası -

Emekli Maaşını Garanti Bankası’na Taşıma 2022-2023, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Emekli maaşını garanti bankası’na taşıma, Garanti Bankası emekli maaşı taşıma kampanyası, nüfus cüzdanı ile başvurarak banka değişikliği, gelir belgesiz otomobil, destek ve mortgage kredileri, Garanti bbva’nın emekliye sunduğu avantajlar, Garanti BBVA’nın sağladığı avantaj ve fırsatlardan yararlanmak haberimize bir göz atınız.

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Emekli Maaşını Garanti Bankası’na Taşıma 2022-2023, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası
23 Kasım 2020
1.294 okunma
Emekli Maaşını Garanti Bankası’na Taşıma 2022-2023, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Garanti BBVA emekli maaşını taşıyanlara koşulsuz 1200 liraya varan nakit promosyon avantajı sağlıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzaladığı protokol çerçevesinde emekli maaşlarını emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıma 2022-2023 protokolü kapsamında 3 yıl süreyle garanti BBVA’dan alma taahhüdü veren tüm emeklilere ek ürün koşulu olmadan 1200 liraya varan nakit promosyon imkanı sunuluyor. Garanti BBVA 1500 liraya kadar maaş alan emeklilere 800 lira öderken 1500 ile 2500 lira arasında emekli maaşı alanlara bin lira ile 2500 lira ve üzerinde maaş alanlar için ise 1200 lira nakit promosyon ödemesi yapıyor.

Garanti BBVA’lı olabilmek için şubeye gitmeye gerek yok bankanın ATM’lerinden, mobil uygulamasından ya da internet bankacılığı aracılığı ile taşıyabiliyor. Yeni emekli olacaklar ilk maaş bankası olarak Garanti BBVA’yı tercih ediyor. Bunu banka şubelerinden yapabildiği gibi e-devlet üzerinden ya da sosyal güvenlik kurumuna bağlı müdürlükler aracılığın da gerçekleştiriyor.

Emeklilere Garanti Bankası Tarafından Özel Ayrıcalıklar

Emekliler doldurulan tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinde Garanti BBVA bankasını belirtmeli. Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise çalıştıkları kuruma ilettikleri emeklilik başvuru dilekçesinde Garanti BBVA’yı tercih etmeliler. Halen başka bir bankadan maaşını alan emekliler Garanti BBVA şubelerine yalnızca nüfus cüzdanı ile başvurarak kolaylıkla banka değişikliği yapabiliyor. Şubeye gelmeden e-devlet üzerinden yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla banka değişikliği işlemleri gerçekleştirebiliyor.

Halen Garanti BBVA müşterisi olan ve emekli maaşını farklı bir bankadan ya da PTT’den alan emekliler yeniden bankaya maaş aktarımı gerçekleştirebiliyor. Garanti BBVA ATM’lerinden mobil bankacılık üzerinden internet bankacılığından ya da Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezinden emekli maaşını bankaya aktararak promosyon talebinde bulunabiliyor. Emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıma 2022-2023 işlemini gerçekleştiren emeklilere Garanti Bankası tarafından özel ayrıcalıklar tanınıyor.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Limit Arttırma, Garanti Bonus Card Limit Artırma, Kredi Kartı Limit Artırma

Emeklinin Özel Bankası Garanti BBVA

Emeklilerin özel bankası olan Garanti BBVA emekli promosyonu 1200 lira nakit şeklinde belirlendi, paramatikler de emeklilere özel hazırlanan menü bakiyenin tamamını tek tuşla üstelik kuruşu kuruşuna çekme imkanı sağlıyor. Emekli maaşı çekiminde maaş tutarı kadar yapılan çekimlerde nakit çekim limit aşım ücreti ödenmiyor. Ayrıca emeklilere özel indirimli faiz oranları ile gelir belgesiz otomobil, destek ve mortgage kredilerinden faydalandırılıyor. Promosyon ödemelerinde sosyal güvenlik kurumunun belirlediği koşullar geçerli kabul ediliyor. Promosyon ödemesinden yararlanabilmek için emeklilerin 3 yıl boyunca Garanti BBVA bankasından maaş almayı taahhüt etmesi gerekiyor.

Taahhüt Süresi 3 Yıl

Taahhüt edilen süre promosyon ödemesinin hesaba geçmesi ile başlıyor. Emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıma 2022-2023 kapsamında bankasını değiştiren ve Garanti BBVA bankasından birden fazla maaş ödemesi alan ve her biri için farklı promosyon talebinde bulunan emeklilerin maaş toplamı dikkate alınarak tek promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor.

Emekli bankacılığı promosyon taahhütnamesi imzalanması ile birlikte bankaya yatan ilk maaşın ardından 3 gün içerisinde promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor. Taahhüt süresi olan 3 yıl dolana kadar promosyon ödemesi yapılan maaş için banka değişikliği söz konusu değildir. Ancak taahhüt süresi içerisinde emeklinin vefat etmesi durumunda ya da herhangi bir nedenle Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından aylık ödemesini kesilmesinde promosyon ilişkisi iptal edilir.

Yüzde 0.99 Faiz Oranı İle Özel İhtiyaç Kredisi

Emekli aylığını farklı bir kuruma taşıması durumunda ya da taahhüt süresi dolmadan promosyon tarifini sonlandırmak istemesi halinde bankaya yazılı bildirim yapmak zorunda. Ama banka yazılı bildirim yapmaksızın emekliden kalan taahhüt dikkate alınarak kıstelyevm usulüne göre ödenen promosyon tutarını iade olarak geri alabilir. Emeklinin kuruşu kuruşuna çekim yapabilmesi için para kart işlemi ile işlemlerini gerçekleştirmesi lazım Garanti BBVA ATM’lerinden para çekme menüsünde bulunan bakiyenin tamamı seçilmeli.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Whatsapp Numarası, Haklı Müşteri Hattı | Garanti Bankası

Ancak bu uygulama Garanti BBVA ATM’sinde yeterli miktarda madeni parası olması halinde gerçekleşir. ATM’de yeterli madeni para bulunmaması halinde ödeme gerçekleştirilmez. Emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıma 2022-2023 işlemini tamamlayan tüm emeklilere ödediği promosyonda %166 oranında artış gerçekleştiren Garanti BBVA maaşını taşıyan emeklilere yüzde 0.99 faiz oranı ile özel ihtiyaç kredisi fırsatı da sunuyor.

Ülkede En Yaygın ATM Ağına Sahip

Emekliler için banka değişikliği ve promosyon başvuru işlemlerini kolaylaştıran Garanti BBVA yalnız nüfus cüzdanı ile şubeye gelinmesi halinde maaş taşıma işlemini tamamlanıyor. Maaşını bankaya taşıyan emekliler pek çok fırsat ve avantaj ile karşılanıyor. 4 bini aşan şube sayısı ve ülkede en yaygın ATM ağlarından birine sahip olan Garanti BBVA Paramatiklerinden emekliler özel olarak yararlanıyor.

Emekliler için özel olarak hazırlanan ATM’lerin ekranında tek tuşla bakiyelerini kuruşu kuruşuna alabildikleri hizmet için hesap işletim ücreti de alınmıyor. Ayrıca emekliler vadeli mevduata özel fiyatlama uygulamasından yararlanarak indirimli faiz oranları ile birlikte üç ayda bir ödeme seçeneği ile avantajlı kredi imkânına sahip oluyor.

Emeklinin İlk Maaş Bankası Garanti BBVA

Emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıma 2022-2023 çerçevesinde emekli ilk maaşını e – devlet üzerinden kendisi taşıyabildiği gibi Garanti BBVA taşımak için ayrıca uğraşmak durumunda kalmıyor. Emeklinin ilk maaş bankası olarak da seçtiği Garanti BBVA direkt e-devlet üzerinden ya da Sosyal Güvenlik Kurumu il ve ilçe müdürlüklerinden taşıma işlemini mümkün kılıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ile emekli maaşı promosyon ödemesi için protokol imzalayan bankalar arasında yer alan Garanti BBVA emeklinin ilk maaş bankası olmaya devam ediyor. Daha önce emekli olan ya da yeni emekli olacakların ilk tercihi olan Garanti BBVA sunduğu 1200 liraya varan promosyon ödemesinin dışında fırsatları ve avantajları ile en fazla maaş taşınan bankalar arasında yerini almaya devam ediyor.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Swift Ücretleri,Garanti Bankası Döviz Transferi (Swift)

Garanti BBVA’nın Emekliye Sunduğu Avantajlar

3 yıl süreyle emekli maaşını Garanti BBVA’ dan almayı taahhüt eden emekliler maaş oranlarına göre belirlenen promosyon ödemelerini almaya devam ediyor. Maaşını taşıyan emeklilere banka tarafından sunulan avantajlar içerisinde;

  • 1500 liraya kadar maaş alan emeklilere 800 lira
  • 1500 ile 2500 lira arasında maaş alan emeklilere 1000 lira
  • 2500 lira ve üstünde maaş alan emeklilere ise 1200 lira nakit promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor
  • Maaşını taşıyan emeklilere yüzde 0.99 faiz oranı ile özel ihtiyaç kredisi sunuluyor

Promosyon ödemesinde ek ürün şartı yer almıyor. Garanti BBVA’nın sağladığı avantaj ve fırsatlardan yararlanmak isteyen emeklilerin yapması gereken tek şey maaşını bankaya taşımak.

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası Koronovirüs Kredi ve Kredi Kartı Erteleme

Emekli Maaşını Ziraat Bankasına Taşıma 2021

Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıma 2021 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Faizsiz Kredi Sağlayan Yerler

Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşıma 2021 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları