Emekli Maaşını Finansbank'a Taşıma 2022-2023 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları -

Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıma 2022-2023 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Emekli maaşını Finansbank’a taşıma, emekli maaşını taşıma kampanyaları, emeklilere şubeye gelmeden promosyon, QNB Finansbank’a maaş taşıma işlemi, promosyon oranları, promosyondan yararlanabilmek için gerekli şartlar, tüm emeklilere bin 250 liraya varan nakit, en yüksek emekli maaş promosyonu veren banka

Anasayfa > QNB Finansbank > Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıma 2022-2023 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları
23 Kasım 2020
886 okunma
Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıma 2022-2023 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

QNB Finansbank emeklilere şubeye gelmeden 1300 liraya kadar promosyon fırsatı sunuyor. Cep telefonundan verilen dijital onay ile emekli şubeye gelmeden maaşını kolaylıklar QNB Finansbank’a taşıyarak 1300 lira varan promosyon kazanma şansına sahip oluyor. Emekli maaşını Finansbank’a taşıma 2022-2023 işlemi sonrasında ayrıca ayda 2 kez diğer banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme imkanından yararlanıyor.

Bireysel internet bankacılığından ise ücretsiz EFT / Türk Lirası havale ile birlikte şubelerde işlem önceliği gibi birçok farklı avantajdan yararlanma şansına sahip oluyor.  Emekli bankacılığı müşterileri ayrıca bankanın 0 850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank emekli bankacılığı hattından yararlanma imkânına sahip oluyor.

Emeklilere Şubeye Gelmeden Promosyon

Tüm bunların yanı sıra CardFinans emekli kredi kartına sahip olan emekliler ilk yıl yıllık üyelik ücreti ödemiyor. 1 yıl sonrasında CardFinans emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az 1 otomatik fatura ödeme talimatı gerçekleştiriyor. Gerçekleştirilen bu talimatı düzenli ödenmesi halinde kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam ediyor.

Halen QNB Finansbank müşterisi olan emekliler şubeye gelmeden en yakın şubeyi telefonla arayarak emekli maaşını cep telefonundan dijital onay verip taşıyabilir. İnternet şubesi aracılığı ile ya da PTT şubelerinden alınan e-devlet şifresi ile banka değişikliğini gerçekleştirebilir bunun için e-devlet şifresi ile birlikte www.turkiye.gov.tr adresine girerek sosyal güvenlik kurumunun tıklayacak. Burada emekli olduğu kurumu seçerek banka değişikliğini yapabilecek.

QNB Finansbank’a Maaş Taşıma İşlemi

Eğer banka müşterisi değilse Emekli maaşını Finansbank’a taşıma 2022-2023 işlemi için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını gösteren resmi bir kimlik ile birlikte en yakın QNB Finansbank şubesine giderek emekli maaşını beklemeden taşıyabilir. Ayrıca QNB Finansbank müşterilerinde olduğu gibi halen müşterisi olmayanlarda e-devlet üzerinden ya da internet şubesi aracılığı ile banka değişikliği talebinde bulunabilir.

Benzer İçerik  QNB Finansbank IBAN Sorgulama, Finansbank – IBAN Hesaplama

Emekli Sandığı’ndan yeni emekli olacaklar ise çalıştığı kuruma vereceği emeklilik dilekçesinde maaş ve ikramiye ödemelerini almak istedikleri banka tercihini QNB Finansbank olarak etmeleri halinde promosyon ödemesinden yararlanabilir.  Sosyal Güvenlik Kurumu ya da BAĞ-KUR’dan emekli olmaya hazırlanan vatandaşlar ise e-devlet üzerinden ya da Sosyal Güvenlik Kurumu il ya da ilçe müdürlüklerine emeklilik başvurusu yapar.

Burada doldurdukları tahsis talep ve beyan taahhüt belgesinde maaşlarının yatırılmasını istediği banka tercihini QNB Finansbank olarak belirtir. Bunu yapmaları halinde SSK ya da BAĞ-KUR emeklileri de QNB Finansbank’ın sağladığı promosyon ödemelerinden ve avantajlarından rahatlıkla faydalanabilir. Emekli maaşını Finansbank’a taşıma 2022-2023 işlemini gerçekleştiren ve QNB Finansbank’tan alanlar 1300 liraya varan oranlarda promosyon kazanma şansına sahip olur.

Promosyon Oranları

Promosyon ödemesinden emekli maaş tutar aralıkları dikkate alınarak faydalanan vatandaşlar üç ayda bir ödenen emekli maaşları için aylık ortalama maaş tutarına göre promosyon alırlar. Buna göre;

 • Aylık 1499 lira alan emekli 850 TL
 • 1500 lira ile 2499 lira arasında emekli maaşı alanlar 1100 lira
 • 2500 lira üzeri emekli maaşı alanlar ise 1300 lira promosyon ödemesinden yararlanır.

Promosyondan Yararlanabilmek İçin Gerekli Şartlar

Emekli maaşı promosyon ödemelerinden yararlanabilmek için banka tarafından gerekli şartlar şu şekilde belirlenmiştir;


 • Promosyon ödemesinden yararlanabilmek için şubelere başvuruda bulunmak gerekir
 • 3 yıl süreyle emekli maaşını bankadan alacağına dair emekli maaş taahhütnamesi imzalanır
 • Promosyon ödemesinden yararlanabilmek için herhangi bir ürün şartı bulunmaz
 • Bankadan birden fazla emekli maaşı alanlar için ödenecek promosyon maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır
 • 3 yıllık taahhüt süresi promosyon ödemesini hesaba yatırıldığı tarihten itibaren geçerli sayılır
 • 3 yıllık süreç içerisinde gelir ya da aylık artması durumunda ilave promosyon ödemesi yapılmaz
 • 18 yaşın altında emekli maaşı alanlar anne ya da babasının velayeti ile müracaat edebilirler
 • Anne ya da baba velayeti altında bulunanlar kendi gelir ya da aylık tutarı ile birlikte anne ya da babasının gelir ve aylık tutarı toplamı esas alınarak promosyon ödemesinden yararlandırılır
 • Emekli maaşını Finansbank’a taşıma 2022-2023 kampanyanın başladığı tarih olan öncesi promosyon iadesini yapmış ve maaşını başka bir bankaya taşımış tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir
 • Halen emekli maaşını QNB Finansbank’tan alan emekliler maaş süresini doldurmuş ve yenileme talebini bu tarih sonrasında yapmış müşterilerde yeni kampanyaya dahil olabilir
 • Kendi maaşları ile birlikte tanıdıklarını da QNB Finansbank’a yönlendiren emekliler, yönlendirdikleri emekli maaşına 125 lira oranında komisyon alabilir.
Benzer İçerik  QNB Finansbank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Sigorta ve Bireysel Emeklilik Hizmetleri - QNB Finansbank

Tüm Emeklilere Bin 250 Liraya Varan Nakit

Emekli maaşını üç yıl süreyle QNB Finansbank şubelerinden alan tüm emeklilere bin 250 liraya varan nakit kazanma şansı sunuluyor. Ayrıca kendileriyle birlikte tanıdıkları bir başka emekliyi de bankaya yönlendirmesi halinde her yönlendirilmiş emekli maaşına 125 lira olmak üzere toplam 1250 lira nakit kazanma şansı elde ediyor. Her iki kampanya sayesinde emekli toplamda 2500 liraya varan oranda nakit kazanma şansına sahip olabiliyor.

QNB Finansbank müşterisi olan emekliler tüm Türkiye’deki banka şubelerinde öncelikli hizmet alabiliyor. Bunun dışında emekli, yurt içinde bulunan bankaların tamamından ile ATM’lerinden ayda iki kez ücretsiz para çekme hakkından yararlanabilir. Ayrıca bireysel internet bankacılığı kullanarak yapılan işlemlerden EFT ve havale işlemi için ayrıca ücret ödemek zorunda kalmıyor. Tüm bunlara ilave olarak CardFinans emekli kredi kartına sahip olan emekliler ise ilk yıl yıllık üyelik ücreti ödemiyor.

En Yüksek Emekli Maaş Promosyonu Veren Banka

Eczane ve market gibi alışveriş merkezlerinde QNB Finansbank POS’larından yapılan 50 lira ve üzeri alışverişlerde %5 oranında aylık ise toplamda 15 lira indirim ayrıcalığından yararlanabiliyor. Türkiye’de emekli maaşını taşıyan ya da en az 3 yıl bankadan almaya söz veren emeklilere sağlanan 1300 lira emekli promosyonu ile Türkiye genelinde en yüksek emekli maaş promosyonu veren banka QNB Finansbank oldu.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında yapılan anlaşmaya göre emekli maaşını Finansbank’a taşıma 2022-2023 yapanlara 3 yıl süreyle bankada kalma şartı ile promosyon ödemeleri devam ediyor. Emekli 3 yıl boyunca yalnız bir kez alabileceği promosyon için bankaya giderek sözleşme imzalamalı. 3 yıl içerisinde bir kereye mahsus alınan promosyon için emekliler halen en yüksek promosyon ücretini ödeyen bankayı araştırmayı sürdürüyor. Ve bankalar arasındaki promosyon yarışı da tüm hızıyla devam ediyor.

Benzer İçerik  QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti

İlginizi Çekebilir;

Emekli Maaşını Ziraat Bankasına Taşıma 2021

Emekli Maaşını Garanti Bankası’na Taşıma 2021, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşıma 2021 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Emekli Maaşını Akbank’a Taşıma 2021 | Akbank Maaş Promosyonları

Emekli Maaşına Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Banka Var Mı?