Emekli Maaşını Vakıfbank'a Taşıma 2022-2023 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşıma 2022-2023 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Emekli maaşını vakıfbank’a taşıma, emekli maaşını taşıma kampanyaları, kimler promosyon ödemesinden yararlanabilir, Vakıfbank tarafından verilen promosyon ne kadar, Vakıfbank avantajları nelerdir, promosyon ödemesinden yararlanmak için gerekli olan koşullar, emekli maaşı Vakıfbank’a nasıl taşınır, promosyon ödemesi ne zaman yapılıyor, maaşını Vakıfbank’a taşıyan emeklilerin ayrıcalıkları nelerdir, promosyon ödemesi ne zaman yapılıyor?

Anasayfa > Türkiye Vakıflar Bankası > Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşıma 2022-2023 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları
23 Kasım 2020
764 okunma
Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşıma 2022-2023 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Türkiye Vakıflar Bankası TAO ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında promosyon anlaşması imzalandı. İmzalanan protokole göre SGK ile BAĞ-KUR emeklileri emekli maaşlarını Vakıfbank’a taşımaları halinde ayrıca Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında gelir ve aylık alanlara promosyon ödemeleri devam ediyor. Emekliler ücretsiz olarak faydalandıkları internet bankacılığı sayesinde günün her saati herhangi bir Vakıfbank şubesine internet üzerinden bağlanarak birçok işlemi yapabilir.

Vakıfbank internet bankacılığı kişiselleştirilen menüsü, yalın ve sade tasarımı ve kolay kullanımı ile emeklilerin istediği gibi hazırlandı. Türkiye genelindeki emekliler Vakıfbank ATM’leri 7/24 kullanabilir. Ülke genelinde 4 bini aşan ATM ve 70’ten fazla bankacılık işlem şubesinde sıra beklemeden çok daha hızlı işlem yapması sağlanır. ATM’den para yatırma, çekme,  transfer etme, faturalarını ödeme, yatırım işlemleri gerçekleştirme, vergi ödemesi, kredi başvurusu, kart şifresi alma, SIM kart blokesini kaldırma gibi birçok bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir.

Ayrıca emekliler ATM’lerden para çekme dışında bakiye görüntüleme ve nakit avans işlemlerini de rahatlıkla yapabilir. Vakıfbank mobil bankacılık işlemleri artık emekliler için çok daha kolay. Bankanın internet bankacılığı hizmetini kullanan tüm emekliler mobil bankacılık uygulamasını cep telefonlarına yükleyerek gerekli aktivasyon aşamalarını tamamlayıp kullanabilirler. Banka bunun için yeni güvenlik ürünü olan cep imzaya sahip olma fırsatı sunuyor.

Cep imza kullanmaya başlayan emekliler tek kullanımlık şifre tercihini değiştirebiliyor. İnternet bankacılığı giriş ve tek kullanımlık şifre gerektiren tüm işlemlerde cep imza üzerinden onay vermek yeterli hale geliyor. Ayrıca maaşını Vakıfbank’a taşıyan emekliler mobil temassız ödeme ile kredi kartını cep telefonuna tanımlayabiliyor. Bu sayede alışverişlerini kredi kartı olmadan güvenli, hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirebiliyor. Tüm bunların dışında internet bankacılığı için belirlenen işlem limiti, işlem masrafı ve komisyonları güvenlik ayarları mobil bankacılık için de geçerli.

Benzer İçerik  Vakıfbank Kredi Başvurusu | Vakıfbankası İhtiyaç Kredisi 2022-2023

Kimler Promosyon Ödemesinden Yararlanabilir?

Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma 2022-2023 işlemini gerçekleştiren emekliler maaşını Vakıfbank’a taşımaları şartı ile promosyon ödemesinden yararlanabilirler. Emekliler 3 yıllık süre için maaşını Vakıfbank’tan almayı imzalı olarak taahhüt etmesi durumunda promosyon ödemesinden faydalanır. Halen maaşını Vakıfbank’tan alan emekliler ise aynı şekilde Vakıfbank’ta kalmayı taahhüt ederse yani 3 yıl süre boyunca maaşı Vakıfbank’ta kalırsa promosyon ödemesinden yararlanır.

Vakıfbank Tarafından Verilen Promosyon Ne Kadar?

Sosyal Güvenlik Kurumu dönemini kapsayan promosyon anlaşmasını yenileyen Vakıfbank verdiği promosyon oranını yüzde 66 olarak arttırdı. Buna göre banka tarafından Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma 2022-2023 göre 500 ile 750 lira arasında değişen oranlarda promosyon tutarı belirlendi. Yapılan anlaşmaya göre aylık maaşı 1500 lira olan emekliler toplam net olarak 500 lira, 1500 lira ile 2500 lira arasında emekli maaşı alanlar toplam net 625 lira, 2 bin 500 lira ile üzeri maaş alanlar emekliler ise toplam 750 lira promosyon ödemesi alacak.

Vakıfbank Avantajları Nelerdir?

Sosyal Güvenlik Kurumu ile banka arasındaki anlaşma gereği ilave avantajlar içerisinde maaş hesaplarından işletim ücreti ile kredi kartlarından aidat bedeli alınmayacak. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma 2022-2023 kapsamında 3 yıl geçerli olan anlaşmaya göre maaşını Vakıfbank’tan alanlar 2023 yılına kadar anlaşma dahilinde yer alan tüm avantajlardan yararlanma şansına sahip olacak. Ayrıca 3 yıl süreyle bankadan alacak emekliler maaş hesaplarını kullanarak internet bankacılığı ya da Vakıfbank mobil aracılığı ile tüm havale ve EFT işlemlerini bir ay içinde bir maaş tutarını aşmayacak oranda ücretsiz ödemeden yapabilecek. Bunun dışında Sosyal Güvenlik Kurumu ile yapılan anlaşmanın yenilenmesi ile birlikte emekliler Vakıfbank avantajlarından yararlanırken ATM’lerden de ücretsiz para çekme imkanından faydalanacak. Günlük 2000 liraya kadar ücretsiz para çekim imkanı sağlayan Vakıfbank ayrıca maaş hesabına bağlı olan HGS etiketini ücretsiz olarak temin edecek.

Benzer İçerik  VakıfBank EFT Saatleri 2022-2023 | Vakıfbank Eft Limitleri Saatleri

Promosyon Ödemesinden Yararlanmak İçin Gerekli Olan Koşullar

Vakıfbank tarafından promosyon ödemeleri, 3 yıl süreyle emekli maaşını bankadan alacaklarını taahhüt edilmesi şartı ile yapılır. Emekli 3 yıl süre içerisinde gelir ve aylığında meydana gelen yıllık artıştan dolayı ilave promosyon ödemesi alamaz. Emekli maaşını 3 yıl boyunca Vakıfbank’tan alan emekliler çağrı merkezinden öncelikli bağlanma hizmeti desteği alır.

Emekli Maaşı Vakıfbank’a Nasıl Taşınır?

Emekliler kendilerine en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvuru yapar. Banka tarafından sunulan taahhütname, sözleşme ve formları doldurarak imzalamaları halinde emekli maaşları Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma 2022-2023 işlemi gereği 3 yıl süreyle Vakıfbank’tan alınmaya başlar. Ayrıca emekliler Vakıfbank şubesine müracaat ederek yurtiçi ATM cihazları ile Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması aracılığı ile de promosyon ödemesini alabilir.

Maaşını Vakıfbank’a Taşıyan Emeklilerin Ayrıcalıkları Nelerdir?

Emekli aylığını Vakıfbank şubelerinden taşıyan tüm emeklilere;

  • Tüm Vakıfbank ATM’lerinden günlük 2000 liraya kadar ücretsiz para çekim imkanı
  • Maaş hesaplarını kullanarak internet bankacılığından ücretsiz yararlanma
  • Mobil bankacılık kanallarından tanımlanan düzenli EFT ve havale talimatları ücretsiz yapma
  • Maaş tutarı kadar havale ve EFT işlemlerinde masraf ödememe
  • HGS etiketini ücretsiz olarak alma
  • Kredi kartı aidatı ödememek ( mevcut banka kartları önceki yıla ait kart aidatları ile MilPlas kredi kartı ve buna bağlı ek kartlar hariç)
  • Vakıfbank Çağrı merkezinde öncelikli bağlanma hizmeti
  • Vakıfbank çağrı merkezinde müşteri temsilcisine tek tuşla bağlanma olanağı gibi çeşitli avantajlar sunuluyor.

Promosyon Ödemesi Ne Zaman Yapılıyor?

Sosyal Güvenlik Kurumu ve BAĞ-KUR emeklileri devletten aldıkları emekli maaşlarını istediği bankaya ya da PTT şubesine taşıyabiliyor. Emekli maaşlarını Vakıfbank’a taşıyan emeklilere banka birçok avantaj sağlıyor. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıması karşılığında özel kredi faiz oranlarından faydalanabiliyor ve promosyon ücretini alabiliyor.

Benzer İçerik  Corona Virüs Desteği Kredisi Veren Bankalar Hangisi? 5000- 7500 ya da 10bin TL Kredi Al, Taksitler Çok Uygun!

Kendisine en yakın Vakıfbank şubesine giderek kimlik belgesi ile birlikte müşteri temsilcisinden emekli maaşını Vakıfbank’a kolaylıkla taşıyabiliyor. İmzaladığı maaş taşıma sözleşmesini takip eden bir sonraki ayda maaşı ile beraber promosyon ödemesi Vakıfbank tarafından yapılıyor. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma 2022-2023 yılı ile birlikte 3 yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor.

Maaş 3 Yıl İçinde Başka Bankaya Taşınabilir Mi?

Emekli maaşını 3 yıl süreyle Vakıfbank’tan almayı taahhüt eden emekli bu süre içerisinde maaşını farklı bir bankaya taşıyamaz. Taşıması durumunda aldığı promosyon ödemesini geri ödemesi talep edilir. Emekliler, maaşlarını Vakıfbank’a taşıması halinde banka tarafından sunulan birçok avantaj ve kampanyadan yararlanma şansına sahip olur.

İlginizi Çekebilir;

Emekli Maaşını Ziraat Bankasına Taşıma 2021

Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıma 2021 | Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Emekli Maaşını Garanti Bankası’na Taşıma 2021, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Emekli Maaşını Akbank’a Taşıma 2021 | Akbank Maaş Promosyonları

Devlet Desteği Hayvancılık, Devlet Destekli Büyükbaş Küçükbaş Hayvancılık Teşvikleri Nelerdir