Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Garanti Bankasında Altın Fiyatları, Garanti Altın Hesabı | Garanti Bankası

Garanti Bankasında Altın Fiyatları, Garanti Altın Hesabı | Garanti Bankası

Garanti bankası altın yatırımı yapmak isteyenler adına avantajlı seçeneklerden bir tanesidir. Birikimlerini güvenilir bir platformda saklamak isteyenler Garanti şubeleri ya da müşteri hizmetlerinden destek alabilirler. Altın hesabı açanlar, uzun vadede yatırımlarını hızlı bir şekilde arttırma imkanı bulurlar. Üstelik açılan hesap cep şube ya da online bankacılık üzerinden kolay bir şekilde takip edilir.

Garanti Altın Hesabı

Garanti altın hesabı, birikimlerini değerlendirmek ve çoğaltmak isteyenler açısından avantajlıdır.  Şubelere gidilerek bilgi edinmek mümkündür. Altın hesapları sayesinde birikimlerin çalınma ya da kaybolma riski de ortadan kalkar. Garanti bankası altın hesabı kullananlar hem birikimlerini koruma hem de değerlendirme imkanı elde ederler.

Güvenle Yatırım İmkanı

Güvenle yatırım fırsatı sunan Garanti bankasında, her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu noktada altınlarını değerlendirmek isteyenlerin şubelere giderek müşteri temsilcilerinden destek almaları gerekir. Garanti altın günleri olduğunda yatırım yapanlar, beklemeden tüm altınlarını değerlendirme imkanı elde ederler. Altın hesabına sahip olanların günlük takip yapmaları önemlidir.


Vadeli Ve Vadesiz Hesap Seçenekleri

Garanti bankası içerisinde altın hesabı açtırmak isteyenler için vadeli ve vadesiz seçenekler vardır. Vadeli altın hesabında %2.75’e kadar faiz seçenekleri vardır. Yatırımların 100 gram ve üzeri olması durumunda elde edilecek kazançta artış gösterir. Altın hesabı vadeli, en az 12 aylık süreyle değerlendirildiğinde daha çok birikim yapılmasına zemin hazırlar.

  • Vadesiz altın hesabında ise müşterilerin tüm birikimleri güvenle korunur.
  • Hesabı kontrol etmek isteyenlerin mobil şube kullanmaları faydalarına olacaktır.
  • Vadesiz altın hesabında birikimler gram üzerinden hesaplanır.

Vadesiz hesapta faiz işletilmediği gibi maksimum işlem limiti ise 3000 TL olarak belirlenmiştir. 444 0 333 numaraları altın hesabı oluşturmak isteyen kullanıcılara günün her saatinde destek verir.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Eft Saatleri, Garanti Bankası EFT Ne Zaman Karşı Hesaba Geçer En Son EFT Saati
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.