Garanti Bankası Eft Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Eft Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar?

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Eft Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar?
10 Ekim 2018
962 okunma
Garanti Bankası Eft Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar?

Garanti bankası eft süreci ve saatleri hakkında bilgi edinmek isteyenlere müşteri hizmetleri 7/24 yardımcı olur. Aynı zamanda en yakın şubelerdeki personeller eft işlemleri hakkında detaylı bilgilendirme sağlar. Farklı bankalar arasında para transferi olarak bilinen eft, mobil şube üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşir. Güvenilir bir seçenek olduğu için hesap bilgileri korunur.

Garanti Bankası Eft Saatleri

Garanti bankası içerisinde eft saatleri 09.00 ve 17.15 olarak belirlenmiştir. Hafta içi işlem yapmak isteyen kullanıcıların belirtilen saatlere dikkat etmeleri faydalarına olacaktır. Garanti bankası eft ücreti 2018 yılında yeniden güncellendiği için işlem yapmadan önce bilgi almak gerekir.


Sabit Ücret İle Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetine önem veren Garanti bankası, eft işlemlerinde de sabit bir ücret belirlemiştir. Günlük alt ve üst limitlere dikkat eden kullanıcılar eft yaptıklarında 5.50 TL ödemek zorundadırlar. İşlem sırasında belirtilen ücret hesaptan alınır. Garanti eft ücreti ödememek gibi bir işlem söz konusu değildir. Havale ve eft ücretleri her yıl güncellendiği gibi Garanti bankası kullanıcılarını mağdur etmemek adına düşük fiyatlar sunar.

Müşteri Hizmetleri Desteği

İlk kez eft yapacak olanlara 444 0 333 numaraları yardımcı olur. Bu sayede işlem süreci, ücretler ve aşamalar hakkında bilgi edinmek son derece kolaydır. Garanti eft limiti günlük en yüksek 250 bin TL olarak belirlenmiştir. Para akışı sağlamadan önce banka müşterilerinin limitlere dikkat etmeleri daha sonrasında problem yaşamamaları açısından önemlidir.

  • Müşteri hizmetleri 7/24 yardımcı olduğu için tüm banka müşterilerine detaylı bir şekilde bilgilendirme sağlanır.
  • Eft işlemi en fazla 5 dakika içerisinde gerçekleşmek ile birlikte son derece pratik ve kolaydır.
  • Hafta içi belirlenen saatler dışında hafta sonu eft yapılamaz.
Benzer İçerik  Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu

Belirtilen kurallara dikkat etmek daha sonrasında sorun yaşamamak açısından yararlıdır.