Garanti Bankası Koronovirüs Kredi ve Kredi Kartı Erteleme -

Garanti Bankası Koronovirüs Kredi ve Kredi Kartı Erteleme

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Koronovirüs Kredi ve Kredi Kartı Erteleme
08 Mayıs 2020
777 okunma
Garanti Bankası Koronovirüs Kredi ve Kredi Kartı Erteleme

Garanti Bankasının müşterilerine birçok alanda sağladığı hizmet vardır. Bunlardan biri de uygun faizli kredi olanaklarıdır. İhtiyacınıza göre pek çok kredi mevcuttur. Acil ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için ihtiyaç kredisi; Ev sahibi olmak isteyenler için her bütçeye uygun, çeşitli ödeme planlarına sahip konut kredisi; Araç sahibi olmak isteyenler için taşıt kredisi; Esnaflar için ise finansal destek sağlayan esnaf kredisi ve son olarak da müşterilerin tercihlerine göre farklı imkanlar sunan kredi kartları mevcuttur.

Bütün bunlar hakkında detaylı bilgiyi istediğiniz zaman almak için Garanti BBVA web sitesine girebilir; size uygun olan krediyi seçebilir, başvuru için gerekli belgelere ulaşabilir ve seçeceğiniz krediye yönelik hesaplamaları yapabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerinden her tür işleminizi gerçekleştirebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik bunun yanı sıra Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden veya Garanti BBVA Mobil uygulamanızdan kolayca kredilere başvuru yapabilir ve daha önceki başvurularınızı yönetebilirsiniz. Evinizden ya da başka bir yerden, en ufak sorun da Garanti BBVA’nın müşteri hizmetlerinden 7/24 yardım alabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi, Garanti BBVA’nın kısa vadeli nakit ihtiyaçlarının karşılanması için sağladığı tüketici kredisi ya da bireysel kredi olarak da bilinen, düşük faizli ihtiyaç kredisidir. 60 aya varan uygun faiz olanaklarıyla en az 15 bin en fazla ise 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredinizin faiz oranı, kredi tutarınıza göre farklılık gösterir. 15 bin TL’ye uygulanan faiz oranı %1,64 iken 100 bin TL’ye uygulanan faiz oranı %0,99’dur. Kısacası, talep ettiğiniz kredi tutarınız arttıkça uygulanan faiz oranı da düşer. Uygulanan faizler, dönemsel olarak çeşitli değişiklikler gösterebilir.

İhtiyaç Kredisi alma sürecinde, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden kredi tutarı ya da faiz tutarı üzerinden almayı düşündüğünüz ihtiyaç kredisine dair hesaplamalar yaparak toplam geri ödeme tutarı ve faiz oranını hesaplayabilirsiniz. Garanti BBVA’nın ihtiyaç kredisi alırken size sağladığı olanaklardan biri de Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden başvuru işlemlerinin yapılabilmesi ve bu sürecin kolaylıkla takip edilebilmesidir. Böylelikle banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan hemen işleminizi başlatabilirsiniz.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Qr Kod İle Para Gönderme, Garanti Bankası QR Kod ile Para Yatırma / Çekme Anlatım

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti BBVA’nın müşterilerine sağladığı imkanlardan biri de azalan taksit imkanıyla konut kredisidir. Bu sayede müşteriler, imkanlarına göre uygun, düşük faizli konut kredisi alarak istedikleri eve sahip olabilir. Konut kredisindeki çeşitliliği ile Garanti BBVA size uygun bir sürü seçenek sunar. Bunlar:

 • Sabit Faizli Mortgage

Sabit Faizli konut kredisinde taksit miktarları değişmeden, her ay aynı miktarı ödersiniz. Vade miktarı da sizin seçiminize bağlıdır.

 • Özel Ödemeli Mortgage

Özel Ödemeli konut kredisinde hangi aylarda ne kadar ödeme yapacağınızı ya da ara taksit ödemelerinizi siz belirlersiniz. Bu kredi de size sağlanan maksimum vade 240 aydır.

 • Ara Ödemeli Mortgage

Ara Ödemeli konut kredisi ile belirli aylarda daha fazla ödeyerek toplam taksit tutarınızı azaltabilir ve dönem dışı aylık taksit miktarlarınızı düşürebilirsiniz.

 • Azalan Taksitli Mortgage

Başlangıçta daha fazla taksit ödeyip sonraki dönemdeki taksitlerini azaltmak isteyen müşterilere en uygunu Azalan Taksitli konut kredisidir. Bu konut kredisi sayesinde gelecek taksitlerinizin yükünü baştan hafifletebilirsiniz.

 • Artan Taksitli Mortgage

Artan Taksitli konut kredisi, ödemelerine düşük miktarlarla başlamak isteyen müşteriler için uygun konut kredisidir. Müşteriler dilerlerse ödeme miktarını kademeli olarak arttırabilirler.

 • Evi Gösterene Mortgage

Sahip olduğunuz konutu göstererek uygun faiz oranlı ve yüksek limitli konut kredisi alabilirsiniz. Maksimum vade 36 ay olup sabit faizli olarak kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti BBVA taşıt kredisi, araba sahibi olmak isteyen müşteriler için avantajlı faiz oranları sunar. Taşıt kredisine başvurmak için 18 yaşını doldurmuş bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gereklidir. Taşıt kredisi 0 km ve ikinci el araçlarda geçerli olup aracın markasına, modeline ve model yılına göre değişiklik göstermektedir. Aracın özelliklerine (marka/model/model yılı) göre kredi vadesi en fazla 108 ay olacak şekildedir. Kendinize uygun düşük faizli taşıt kredisi seçebilir, ödeme planınızı bütçenize ve aylık gelirinize göre ayarlayarak sabit faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz. Garanti BBVA sizlere taşıt kredisine başvurmak için 4 farklı imkân sunmaktadır. Bunlar:

Benzer İçerik  Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı, İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru | Garanti Bankası

 • 444 OTOM (444 6866)
 • Garanti BBVA Şubesi
 • Garanti BBVA anlaşmalı otomobil bayileri
 • Garanti BBVA İnternet Bankacılığından erişebileceğiniz başvuru formu

Başvurduktan sonra ön değerlendirme yapılır ve eğer ön değerlendirmeyi geçerseniz, devam eden süreç için gerekli belgeler ile birlikte şubelere gitmeniz gerekmektedir. Taşıt kredisiyle ilgili Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden detaylı bilgi alabilir, kredi tutarı ya da taksit tutarına göre taksit tutarını, toplam ödeyeceğiniz tutar ve de faiz oranını öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi

Esnaf Destek Paketi, Garanti Bankasının sağladığı düşük faizli esnaf kredisidir. Esnafların her türlü finansman ihtiyacını karşılayabilmesi için 24 aya varan vade imkanları mevcuttur. Bununla beraber pek çok hizmet avantajına da sahibi olur ve kullandığınız pek çok diğer ürün için de faiz indirimi alırsınız. Bunlar:

 • Avans Hesap

Avans hesap, çeşitli ödemeleriniz yapabileceğiniz ve hatta nakit avans çekebileceğiniz kredili mevduat hesabıdır.

 • POS

POS ile birlikte nakit kışınızı takip edebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. POS’un Esnaf Destek Paketi’ne özel indirimli çalışma komisyonlarından yararlanabilir, Üye İşyeri olmanız durumunda ise taksitli satış yaparak müşterilerinizin birikmiş Bonus’larını harcatabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Üstelik esnaflar için hazırlanan POS ON ürününden %0 komisyonla yararlanabilirsiniz.

 • Çek Karnesi

Esnaf Destek Paketi’nin sağladığı avantajlardan biri de düzenli yapılan ödemeler için şirket ya da şahsınız adına alabileceğiniz çek karnesidir. Çek karnenizi TL ya da döviz cinsinden alabilirsiniz.

 • Şirket Kredi Kartı- Bonus Business

Şirket Kredi Kartı’nız ile şirketiniz adına harcama yapabilir ve şirket çalışanlarınızın yapacağı tüm harcamaları kontrol altında tutabilirsiniz. Kartınızı Bonus Business tercih etmeniz durumunda, yapacağınız alışverişlerde Bonus kullanabilirsiniz.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Western Union Komisyon Oranları, Garanti Bankası Para Transferi Western Union

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası size birçok kredi kartı seçeneği sunar. Her bir kredi kartı size özel fırsatlar ve imkanlar sunar. Bu kredi kartları arasından ihtiyacınıza ve harcama alışkanlıklarınıza uygun olan kredi kartını ve limitini seçebilir, dilediğinizde taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Bonus ailesi kredi kartlarını seçebilir ve daha çok bonus kazanma ve harcama şansını elde edebilirsiniz. Bonus ailesi kartlarından taraftar kredi kartı sayesinde harcama yaparken bile tuttuğunuz takıma destek olabilirsiniz. Üstelik öğrencileri de unutmayan Bonus Genç Kart sayesinde 18-25 yaş arası gençler kart ücreti ödemeden kart sahibi olabilir. Garanti BBVA’nın kredi kartı çeşitliliği bu kadarla da bitmiyor. American Express seçerek sadece American Express kart sahiplerinin yararlanabildiği kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Eğer gezmeyi seviyor ve sürekli seyahat ediyorsanız Shop&Fly ve Miles&Smiles kredi kartları ile harcamalarınızdan kazandığınız millerle çeşitli seyahat masraflarını karşılayabilir ve de birikmiş millerinizi kullanarak biletinizi alabilirisiniz.

Bütün bu süreç boyunca Garanti BBVA’nın size sunduğu imkanlardan yararlanabilir; Kredi Kartı Rehberi sayesinde kredi kartın kullanımına dair daha çok bilgi edinebilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı başvurunuzu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil ve şubelerimiz aracılığıyla yapabilirsiniz.

İlginizi Çekilebilir;

Emekli Maaşını Garanti Bankası’na Taşıma 2021, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Ziraat Bankası Kredi Erteleme 2021 | Ziraat Bankası Kredi Erteleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank

TÜİK Açıkladı Mart Ayında Konut Satışları Artmış

Türkiye İş Bankası Kredileri