Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Sinanpaşa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
256
Sinanpaşa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Sinanpaşa İlçe Belediyesi işçi alımı yapıyor, 2018 yılının sonuna kadar da alımlar devam ediyor. Öncelikle gerekli belgelerin hazırlanması, sonrasında da gerekli yerlere başvuru sağlanması gerekiyor. Başvuru sırasında eksik bilgi vermemek, başvuru formunu tam olarak doldurmak işi alabilmeniz için çok önemlidir.

İş Başvurusunda İstenen Belgeler

Belediye ve taşeron firmalara işçi başvurusu yapacak olan kişilerin gerekli olan şartları sağladığından emin olması gerekiyor. İşçi alımı başvuru şartları aşağıda sıralanmıştır:

  • Başvuru yapan kişinin TC vatandaşı olması gerekiyor. Yabancı uyruklu vatandaşlar başvuru yapamaz.
  • Başvuru yapan kişinin adli sicilinde yüz kızartıcı bir suçu olmamalıdır.
  • 18-41 yaş aralığında olması çok önemlidir. 41 yaşından gün almamış olmalıdır.
  • Terör ile ilgili herhangi bir bağının olmaması da çok önemlidir.

İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Belediye için iş başvurusu yapabileceğiniz 3 farklı kanal bulunuyor. Bunlardan ilki belediyenin internet sitesidir. İnternet sitesi üzerinden iş ilanlarını değerlendirebilir, online bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. İkinci seçeneğiniz İŞ-Kur olacaktır. Sinanpaşa Belediyesi, İş-Kur ile ortak bir çalışma yürüttüğü için belediyenin iş ilanları İş-Kur üzerinden vatandaşlara iletilmektedir. Personel alımı iş başvurusu yapacaksanız o zaman belediyeye gidebilir, belediyeye bizzat başvuru yapabilirsiniz.

Sinanpaşa İlçe Belediyesi İletişim

Belediyeye ulaşabilmek için gerekli olan iletişim bilgileri tamdır. 3876 kişilik nüfusu ile Afyonkarahisar’ın en küçük ilçelerinden biri olan Sinanpaşa Belediyesi’nin internet adresi www.sinanpasa.bel.tr olarak sunulmaktadır. Telefon numarası 2723117748 olarak yayınlanmaktadır. Aynı zamanda faks numarası 2723117138 olarak verilmektedir. Belediyenin mail adresi yoktur. Bu nedenle herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ya da bir görüş bildirmek istediğinizde telefon ile bağlanabilir, belediyeye dilekçe yazabilirsiniz. Sinanpaşa İlçe Belediyesi personel alımı sayesinde işsizlik oranının düşmesi için hizmet veriyor.

Benzer İçerik  Adıyaman Pınarbaşı Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.