Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
874 okunma
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için Balıkesir’in tüm ilçelerine uygun şekilde sayımın ve işçi ihtiyaçlarının karşılanacağı ilanlar veriliyor. İlanların değerlendirilmesi, başvuruda bulunulması için resmi adreslerin kullanılması gereklidir. Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020 yılı içerisindeki her bir duyurusunda, vatandaşlarının yapacakları başvurular için şartlarına da yer veriyor. İşçi olmak amacıyla belediyeye başvuracak olan vatandaşlar tarafında hangi vasıfların arandığı, yaşlarının hangi aralıkta olması gerektiği gibi bilgiler de açıklanıyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Şartları

Personel olmak ve sözleşmeli bir şekilde Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başlamak isteyen vatandaşlar tarafından özellikle şartlara uyulması gerekiyor. Yaş ve vasıf durumu son derece önemli olduğu için, formunuza bu bilgileri de eksiksiz bir şekilde yazmanız gereklidir. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından personellerin hangi pozisyon için alınacağının duyurusu resmi adresten yapılarak, işçiler alınıp hizmet verilmeye devam ediliyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Balıkesir’de Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan duyuruları değerlendirerek, resmi adresler üzerinden formunuzu belediyeye iletebilirsiniz. Ayrıca faks numarası olan 266 243 67 09 aracılığıyla başvurularınızı gerçekleştirmeniz de mümkündür. Yıl içerisinde her türlü başvuruların yapılması ve tüm faaliyetlerin hangi pozisyonda yapılacağını değerlendirme imkanınız bulunuyor.


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş başvuru formu doldur bölümünden başvurularınızı resmi hesaplarla ve site aracılığıyla yapabilirsiniz. Balıkesir’de ihtiyaç duyulan alanlarla ilgili bilgi edinilmesi mümkün olduğu gibi, www.balikesir.bel.tr adresi aracılığıyla belediyeye işçi olmak için başvurmanız da mümkündür. Belediyenin park ve bahçeler de dahil olmak üzere tüm alanlarındaki personel ihtiyaçlarının karşılanması için düzenli olarak duyurular yapılmaya devam ediliyor. Elektronik posta yoluyla iletişime geçmek isteyen vatandaşlar tarafından belediye@balikesir.bel.tr adresine mail gönderilmesi yeterli olacaktır.

Benzer İçerik  Ankara Keçiören Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Balıkesir Erdek Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir İvrindi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Manyas Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Kepsut Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Sındırgı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları