Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Hangi Banka Gelir Belgesiz Kredi Verir - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Hangi Banka Gelir Belgesiz Kredi Verir

Gelir belgesiz kredi veren kurumlar, gelir belgesiz kredi veren yerler, gelir belgesi istemeyen bankalar hangileri öğrenmek için hemen tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Hangi Banka Gelir Belgesiz Kredi Verir
22 Mayıs 2018
1.109 okunma
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Hangi Banka Gelir Belgesiz Kredi Verir

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar üzerinden nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olacak. Ancak bunun için kredi notunuzun yüksek olması ve sicilinizin temiz olması gerekiyor. N Kolay kredi, TEB ve Odeabank gibi bankalar üzerinden gelir belgesine gerek duyulmadan kredi çekilebilir. Bu bankaların sundukları faiz oranlarını karşılaştırdıktan sonra online olarak başvurularınızı oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank

Finansbank üzerinden bireysel kredi çekmek isteyen kişilerin öncelikle kredi.qnbfinansbank.com adresine erişim sağlaması gerekiyor. Web sitesine erişim sağlayan kişiler 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanarak kredi seçeneklerini değerlendirebilir.

 Kredi Başvurusu:  Finansbank internet sitesine erişim sağlayan kişiler ana sayfa üzerinde yer alan ihtiyaç kredisi başvurusu bölümü üzerinden “hemen başvur” butonuna tıkladıktan sonra kredi başvurularını tamamlayabilir. Bunun için öncelikle T.C. Kimlik numarasını, doğum tarihini ve cep telefonu numarasını yazmanız gerekiyor. Daha sonra hemen başvur butonuna tıkladığınızda kredi için başvuruda bulunmuş olacaksınız.

35.000 TL üstü olan kredi başvurularınız adına ise en yakın şubeye gitmeniz gerekiyor.

35.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler aylık olarak 1.049.31 TL taksit ödemesinde bulunacaktır. Toplamda ise 50.367.21 TL geri ödeme yapılması gerekiyor. Faiz oranı %1, 33 olarak belirlenmiştir. Ancak müşterilerin skoruna göre değişiklik gösterebilir.

 SMS Başvurusu:  Kredi için uygun olup olmadığınızı öğrenebilmek adına Finasbank SMS başvuru hizmetinden yararlanılabilir.

Bunun için 5030’ a T.C. Kimlik numaranızı yazarak kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olacaktır.  Kısa bir değerlendirme sürecinden sonra ise banka size olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlar.

 Ön başvuru işlemlerinin ardından olumlu olarak değerlendirildiğinde banka personelleri sizi yönlendirecektir. QNB Finansbank gelir belgesiz kredi alabilmek adına T.C. Kimlik belgesi, ikametgah belgesi ve üzerinize kayıtlı olan elektrik, su ya da doğal gaz faturası ile başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak.

0850 222 0900 Finansbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.  Telefon bankacılığından haftanın tüm günü ve günün her saati 7 / 24 yararlanılması mümkündür.

Burgan Bank

Gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar 2018 yılında da hizmet vermektedir. Bu bankalardan biri de Burgan Bank’tır. Masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanmanız adına ise öncelikle başvuruda bulunmanız gerekiyor. Başvuruda bulunan çalışmayan kişiler de nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kredi desteğinden yararlanabilir.

 Kredi Başvurusu:  Kredi için başvuruda bulunacak olan kişilerin öncelikle tek yapması gereken burgan.com.tr adresine erişim sağlamaları gerekiyor.

 • Ana sayfa üzerinde yer alan kredi başvuru formunu birkaç dakikada doldurduktan sonra dijital kredi butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Başvuru formunda öncelikle ne kadar kredi çekeceğinize dair olan tutarı belirtmeniz gerekiyor. Daha sonra taksit sayısını belirtip T.C. Kimlik numaranızı, e-posta adresinizi ve telefon numaranızı da belirttikten sonra kredi başvurularınızı tamamlamanız yeterli olacaktır.
 • Kırk Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunar. Ancak 18 yaşından küçükler banka üzerinden kredi çekemez.

 Gerekli Olan Evraklar:  Burgan Bank kredi başvurusu adına ihtiyacınız olan tek belge T.C. Kimliğiniz olacak. Kefil ya da teminat dahil olmak üzere gelir belgesine de gerek kalmadan kredi başvuruları Burgan Bank üzerinden yapılabiliyor. Çalışmayana kredi veren bankalar arasında yer alan Burgan Bank başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi sonucunda anlaşmalı olan kurye şirketi size yönlendirecektir. Daha sonra ise kurye şirketi sizinle iletişime geçip belgelerinizi vermek ve imza almak adına gün, tarih belirler.  Kurye geldikten sonra ise kredinizi çekebilirsiniz.

Faiz Oranları;

 • Burgan Bank üzerinden 40.000 TL kredi çekmek isteyen kişilerin aylık olarak 1.267. 20 TL ödemesi 48 ay vade seçeneğine göre belirlenmiştir. Toplamda ise 60.825. 82 TL geri ödeme tutarı belirlenmiştir.
 • On Bin TL kredi çekmek isteyen kişiler 12 ay vade seçeneğini tercih ettiklerinde toplamda 11. 249,80 TL geri ödemede bulunmaları gerekir. Taksit tutarı ise 937, 48 TL olarak belirlenmiştir. Aylık faiz oranı  %1, 55’ dir.
Benzer İçerik  Arıcılık Kredisi Nasıl Alınır?, Ziraat Bankası Arıcılık Kredisi

Akbank

Gelir belgesiz kredi çekmek isteyen kişiler Akbank’ı tercih edebilir. Akbank üzerinden bireysel kredi çekebilmek adına öncelikle kişilerin başvuruda bulunmaları gerekiyor. Başvuruda bulunduktan sonra ise kredinizi çekebilirsiniz. Akbank Direkt Kredi sayesinde belgesiz şartsız anında başvuru yapılır.

 Kredi Başvurusu:  Akbank Direkt Kredi için öncelikle web sitesine erişim sağlamanız gerekiyor. Daha sonra T.C. Kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve güvenlik kodunu girerek “hemen başvur” butonuna tıkladıktan sonra başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak.

 • Otuz Bin TL kredi başvurusu Akbank şubelerine gidilmeden oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bunun için 48 aya kadar vade seçeneği ile hizmet eder.
 • Akbank müşterisi olmayan kişiler ise kredi çekebilmek adına T.C. Kimlik numaraları, adresleri ve SGK Hizmet döküm belgeleri ile şubeye gitmeleri gerekiyor.
 • Banka eğer gerekli bir durum görür ise sizden ek belge isteyebilir. Bunun yanı sıra kefil talebinde de bulunma hakkına sahiptir.

 Faiz Oranı:  Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekecek olan kişiler eğer 30.000 TL kredi ihtiyacında ise 48 ay vade ile aylık olarak ödeyeceği tutar 1.019.91 TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı ise %1, 84. Toplamda ödenmesi gereken tutar 49.113. 18 TL’dir. Akbank gelir belgesiz kredi alabilmek adına Akbank müşterisi olmanız ve kredi notunuzun da düşük olmaması gerekiyor.

Odeabank

İhtiyaç kredisinden anında yararlanabilmek Odeabank gelir belgesiz kredi çekebilmek adına öncelikle kredi başvurusunda bulunulması gerekiyor. Başvuruda bulunabilmek adına ise kişiler öncelikle odeabank.com.tr adresine erişim sağlayarak kredi ve başvuru bölümlerine tıklamanız gerekiyor. Odeabank 48 aya kadar vade seçenekleri ile hizmet veren bankalar arasında yer alır.  Dilerseniz mobil üzerinden de başvuruda bulunmanız mümkün olacak.

 Kredi Başvurusu:  SMS ile kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin öncelikle NAKİT yazarak boşluk bırakması ardından T.C. Kimlik numaralarını yazmaları ve daha sonra 8444’ e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

 • Banka başvurunuz adına kısa bir değerlendirme yaptıktan sonra size geri dönüş sağlayacaktır.
 • Böylelikle kredi alabilmek adına uygun olup olmadığınız belirlenmekte. Daha sonra banka temsilcileri sizi yönlendirecektir.
 • PTT şubeleri üzerinden kredinizi anında temin etmeniz mümkün olacak.
 • İnternet üzerinden başvuruda bulunacak olan kişilerin ise Odeabank internet adresine erişim sağladıktan sonra T.C. Kimlik numaraları, temin etmek istedikleri kredi ve taksit tutarını belirttikten sonra başvuruda bulunmaları mümkündür.

 Faiz Oranları:  Banka üzerinden 10.000 TL çekmek isteyen kişiler 48 ay vadeden yararlanarak aylık olarak 324 TL ödeme yapmalıdır. Bunun yanı sıra aylık maliyet oranı %1, 9938 olarak belirlenmiştir.

Kredi taksit ödemelerini Odeabank internet şubesi üzerinden, 444 8 444 iletişim merkezi üzerinden ya da anlaşmalı olduğunuz bir banka hesabınızdan EFT ile gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bunun dışında PTT şubelerinden de ödeme yapılabilir.

İş Bankası

İhtiyaçlarınızı karşılamak adına nakit kredi çekmek istiyorsanız İş Bankası üzerinden kredi çekebilirsiniz.  İş Bankası diğerlerine nazaran kredi için sizi biraz daha uğraştırabilir. Sanılanın aksine İş Bankası gelir belgesiz kredi seçeneğini sunmaz. Ancak uygun faiz oranlarından yararlanılması mümkündür


 Kredi Başvurusu:  Öncelikle internet sitesine erişim sağlanmalıdır. www.isbank.com.tr adresi üzerinden banka web sitesine giriş yapılabilir. Daha sonra anında kredi seçeneğine tıklayıp gerekli olan bilgileri doldurarak kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olacak.

 • SMS ile başvuruda bulunacak olan kişiler ise 4402’ ye NAKİT yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaralarını, kredi tutarını ve aylık gelirlerini belirleyerek başvuruda bulunabilir.
 • Bunun yanı sıra bankamatik üzerinden kartlı işlem menüsü, daha fazla, başvurular kısmından kredi başvurusunda bulunabilirler.
 • Kartsız işlem menüsü üzerinden ise öncelikle başvurular daha sonra kredi adımlarını takip ederek başvuruda bulunabilirler.
 • Atrıca 0850 724 0 724 telefon şubesi üzerinden de kredi başvurularının tamamlanması mümkün olacak.
Benzer İçerik  Geri Ödemesiz Hayvancılık Kredisi Nasıl Alınır?, 2 Yıl Geri Ödemesiz Hayvancılık Kredisi Nasıl Alınır?

 Gerekli Olan Belgeler:  Kredi çekmek için başvuruda bulunan ve başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler; başvuru formunu doldurup, nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisini de hazırlamalıdır. Daha sonra ise sizden gelir durumunuzu gösterir belgesi istenebilir.

 Faiz Oranları:  Bankadan yaklaşık olarak 40.000 TL kredi çekmek isteyen kişilerin 48 ay vade seçeneği ile ayda 1.229. 87 TL ödeme yapması gerekir.  Faiz oranı ise %1,43 olarak belirlenmiştir.

TEB

TEB gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak adına öncelikle başvuruda bulunmanız gerekir. T.C. Kimlik belgeniz ile başvurunuzu tamamlamanız mümkün olacak. 10.000 TL’ye kadar sunulan gelir belgesiz kredi desteği adına % 0,91 faiz oranı sunar Düşük faizlere sahip olan ihtiyaç kredisinden 36 aya kadar süren vade seçeneği ile yararlanılması mümkün olur.

 Faiz Oranı:  10.000 TL gelir belgesiz kredi alan kişiler 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanılabilir.  Aylık olarak taksit seçeneği 337, 44 TL olarak belirlenmiştir. Kamu çalışanlarına özel olarak 48 ay vade seçeneklerinden de yararlanılabilir.

 Kredi Başvurusu:  Gelir belgesiz kredi başvuruları için TEB tarafından istenilen belgeler ise şu şekildedir;

 • Kimlik bilgilerinizi gösteren nüfus cüzdanı ya da pasaport. Ehliyet de kabul edilebilir.
 • İkametgah ya da yerleşim belgesi de adres bilgilerinizi göstermektedir. Bu belgelerde TEB gelir belgesiz kredi başvurusu için gereklidir.
 • Son üç aya ait olan elektrik, su ya da doğal faturası da gerekli olan belgeler arasında bulunur

Tüm belgeleri hazırlayan kişiler internet üzerinden başvuruda bulunabilir. Bunun dışında ise TEB şubelerine giderek bizzat başvuruda bulunulması da mümkündür. İnternet üzerinden giriş yapıldığında kredi başvuru formunun dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız şarttır.  Müşteri temsilcileriniz ile görüşerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

0850 200 0666 numarası üzerinden banka personelleri ile görüşe sağlanabilir. Gelir belgesiz kredi başta olmak üzere diğer krediler için de sorularınızı yöneltebilirsiniz.  Müşteri hizmetleri her gün ve her saat hizmet verir.

Garanti Bankası

Garanti bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler öncelikle 18 yaşından büyük olmalıdır. Bunun için internet adresi üzerinden başvuruda bulunulabilir. Garanti Bankası gelir belgesiz kredi imkanı sunar.

 Kredi Başvurusu:  İnternet üzerinden kredi başvurusu yapılabilir. Bunun için öncelikle garanti.com.tr adresine erişim sağlanmalıdır. Daha sonra kredi başvurularınızı oluşturmak adına T.C. Kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor. Sizden istenilen bilgileri doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 • Bireysel bölümüne erişim sağlayan kişiler, krediler ve son olarak ihtiyaç kredisi başlığı altında bulunan formu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilir.
 • Formu doldururken ise talep edeceğiniz kredi tutarının makul olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Kredinizin onaylanması adına oldukça önemlidir.
 • Ayrıca 444 0 333 numarasından da kredi başvurusunda bulunulabilir. Bunun için KREDİLER menüsüne erişim sağlanmalıdır. Yeni kredi başvurusuna bağlandıktan sonra ise müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayarak kredi başvuru talebinizi iletebilirsiniz.
 • SMS ile başvuruda bulunmak adına 3390 numarasına T.C. Kimlik numaranızı kısa mesaj atarak sms ile kredi başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
Benzer İçerik  1100 Puana Kadar Kredi Veren Bankalar, Az Riskli Olanlara Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası kısa bir değerlendirme yaptıktan sonra ise size olumlu ya da olumsuz olmak üzere geri dönüş sağlayacaktır. Başvurularının olumlu değerlendirilmesi sonucunda gerekli olan belgeler ile Garanti şubelerinden birine gitmelisiniz. Daha sonra kredinizi çekebilirsiniz.

 Faiz Oranları:  Garanti Bankası tarafından sunulan 48 ay vade seçeneğinden yararlanarak 25.000 TL kredi çekecek olan kişilerin aylık ödemeleri gereken taksit tutarı  825 TL’ dir.  Faiz oranı % 1, 72 olarak belirlenmiştir.

50.000 TL kredi çekecek olan kişiler eğer 48 ay vade seçeneğini tercih eder ise aylık olarak 1.611. 57 TL ödeme yapmalıdır.  Faiz oranı ise % 1, 62’ dir.

75.000 TL kredi çekmek isteyenler 48 ay vade ile aylık olarak 2.340.86 TL ödeme yapmalıdır. Bunun yanı sıra belirlenen faiz oranı % 1, 492’ dur.

ICBC TURKEY

Kredi çekmek için ICBC tercih eden kişiler Icbc.com.tr adresi üzerinden oldukça kolay bir şekilde ICBC gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilir. Bunun için iste üzerinde yer alan bilgilerin doldurulması gerekiyor. ICBC en fazla 48 aya en az 2 aya kadar vade seçenekleri ile hizmet etmektedir.  Kredi miktarını ve taksit sayısını belirledikten sonra ödeme planını da hazırlayarak oldukça kolay bir şekilde başvuruda bulunulabilir.

 Kredi Başvurusu:  Nakit ihtiyacı olan kişiler başvuruda bulunmak adına internet adresine erişim sağladıktan sonra T.C. Kimlik numarasını girmeli. Ardından doğum tarihlerini de doğru bir şekilde girmeleri gerekir. 18 yaşından küçük kişiler kredi için başvuruda bulunamaz. Kişisel bilgilerin ardından kredi çekmek için belirlediğiniz tutarı ve vade sayısını belirleyerek hemen başvur butonuna tıklamanız halinde kredi başvurularınız tamamlanacaktır.

ICBC Turkey başvurularınızı değerlendirdikten sonra size geri dönüş sağlar. Gelir belgesiz kredi alabilmek adına makul miktarlarda kredi talebinde bulunulması gerekiyor.

 Faiz Oranları:   Örneğin 25.000 TL kredi çekmek isterseniz 48 ay vade seçeneği ile ayda 797. 89 TL ödeme yapmanız gerekir.  Faiz oranı ise % 1, 58 olarak belirlenmiştir.

15.000 TL kredi alacak olan kişilerin ise 48 ay vade seçeneği ile ödemesi gereken taksit tutarı 478.74 TL’dir. Faiz oranı da %1, 58 olarak belirlenmiştir.

N Kolay Kredi

Aktif Bank N Kolay Kredi gelir belgesiz kredi almak adına öncelikle başvuruda bulunulmalı. En az 3 aydan 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile hizmet eder. Kişiler en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi çekme imkanına sahiptir.

 Kredi Başvurusu:  N Kolay Kredi için başvuruda bulunmak adına öncelikle nkolaykredi.com. tr adresine erişim sağlanması gerekiyor.

 • Daha sonra kredi başvuru formunun dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir.
 • Başvurusu onaylanan kişilere banka kurye yönlendirmektedir.
 • Kurye gerekli olan belgeleri teslim eder ve imzanızı alır.

Aynı gün içerisinde N Kolay Kredi üzerinden alınan krediler çekilebilir. PTT şubelerinden ya da ATM’ lerden çekim işlemlerinde bulunulması mümkün. Bunun dışında ise internet şubesi üzerinden de para transferleri gerçekleştirilebilir. En az 2.000 TL kredi imkanını neredeyse başvuran tüm müşterilerine sunmaktadır.

En Para

Belirli taksitler halinde geri ödenen Enpara gelir belgesiz kredi desteğini en az 1.000 TL, en fazla ise 50.000 TL olarak sunar. Bir aydan 48 aya kadar vade seçeneği ile hizmet eder. Enpara.com üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Enpara müşterisi olmayan kişiler ise qnb.finansbank.enpara.com adresi üzerinden kredi için başvuruda bulunabilir. En geç 8 saat içerisinde kredi başvurularınız değerlendirilir.