Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank

17.10.2018
574

Finansbank ek hesap sayesinde hesabınızda para yokken bile taksitle ya da nakit ile alışveriş yapma imkanına sahip olursunuz. Ek hesap sistemi QNB Finansbank’ın kredili mevduat hesabıdır.  Ek hesaba sahip olmanın en büyük avantajı hesabınızda para bulunmadığı durumlarda bile ek hesabınız sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Başvurusu

Ek hesap nasıl açılır? Finansbank müşterileri tarafından en sık sorulan sorulardan bir tanesidir. Ek hesap açmak düşünüldüğü kadar zor bir işlem değildir. QNB Finansbank ek hesap başvurusunda bulunmak için çağrı merkezini, ATM’leri, cep şubelerini ya da bireysel internet adresini kullanabilirsiniz. Peki ek hesap açmak için hangi bilgiler gereklidir? Ek hesap başvurusunda bulunmak için QNB finans internet şubesinden hesap bölümünü tıklayarak buradan ek hesap aç seçeneğini bulmanız gerekir. İnternet üzerinden ek hesap açmak için adınız soyadınız, TC kimlik numaranız, cep telefonunuz gereklidir. Bu bilgileri girerek ek hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ek hesap açma işleminizin onaylanması halinde şubeye gitmeye gerek kalmadan belgelerinizi onaylatarak hakkınıza tanınmış ek limiti kullanmaya başlayabilirsiniz.


Ek Hesabın Sağladığı Avantajlar

QNB Finansbank’ın sağladığı ek hesap hizmeti sayesinde alışverişlerinizi, doğalgaz, cep telefonu su faturalarını ve benzeri diğer fatura işlemlerinizi ek hesap sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında ödeme şartları yerine getirildiği müddetçe QNB Finansbank’ın size sunduğu ek hesap hizmetinden faydalanabilirsiniz.  Finansbank ek hesap kapatma İşlemleri için 7/24 ulaşabileceğiniz 0 850 222 0 900 numaralı hattı arayarak ek hesap kapatma talebinde bulunabilirsiniz. Ancak ek hesabınızın kapanması için varsa borcunuz ve işleyen taksitlerinizi ödemek durumundasınız. Bu işlemlerin ardından ek hesabınızın kapatılması talebinde bulunabilirsiniz.

Ek Hesap Limiti Nedir Nasıl Belirlenir?

Ek hesap limiti kullanıcıların harcayabilecekleri en üst miktardır. Bu miktar QNB Finansbank tarafından belirlenir. Bu miktarın belirlenme amacı değerli müşterileri ödeyemeyecekleri bir borç miktarından kurtarmaktır. Bunun için ek hesap başvurusunda bulunan kişilerin maaşları dikkate alınır. Finansbank ek hesap limit güncelleme işlemleri için de 0 850 222 0 900 numaralı hattı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. QNB Finansbank ek hesap faiz oranı  %2,0’dır. Hazır  kredi limitinizin taksitli kullanım faizi ise%2,02’dir

Benzer İçerik  QNB Finansbank’ın KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 3 Ay Ödemesiz Kobi Kredisi - QNB Finansbank
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.