QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank -

QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank

Anasayfa > QNB Finansbank > QNB Finansbank Avans Hesap, Ek Hesap > Krediler > QNB Finansbank
17 Ekim 2018
1.220 okunma

Finansbank ek hesap sayesinde hesabınızda para yokken bile taksitle ya da nakit ile alışveriş yapma imkanına sahip olursunuz. Ek hesap sistemi QNB Finansbank’ın kredili mevduat hesabıdır.  Ek hesaba sahip olmanın en büyük avantajı hesabınızda para bulunmadığı durumlarda bile ek hesabınız sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Başvurusu

Ek hesap nasıl açılır? Finansbank müşterileri tarafından en sık sorulan sorulardan bir tanesidir. Ek hesap açmak düşünüldüğü kadar zor bir işlem değildir. QNB Finansbank ek hesap başvurusunda bulunmak için çağrı merkezini, ATM’leri, cep şubelerini ya da bireysel internet adresini kullanabilirsiniz. Peki ek hesap açmak için hangi bilgiler gereklidir? Ek hesap başvurusunda bulunmak için QNB finans internet şubesinden hesap bölümünü tıklayarak buradan ek hesap aç seçeneğini bulmanız gerekir. İnternet üzerinden ek hesap açmak için adınız soyadınız, TC kimlik numaranız, cep telefonunuz gereklidir. Bu bilgileri girerek ek hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ek hesap açma işleminizin onaylanması halinde şubeye gitmeye gerek kalmadan belgelerinizi onaylatarak hakkınıza tanınmış ek limiti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ek Hesabın Sağladığı Avantajlar

QNB Finansbank’ın sağladığı ek hesap hizmeti sayesinde alışverişlerinizi, doğalgaz, cep telefonu su faturalarını ve benzeri diğer fatura işlemlerinizi ek hesap sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında ödeme şartları yerine getirildiği müddetçe QNB Finansbank’ın size sunduğu ek hesap hizmetinden faydalanabilirsiniz.  Finansbank ek hesap kapatma İşlemleri için 7/24 ulaşabileceğiniz 0 850 222 0 900 numaralı hattı arayarak ek hesap kapatma talebinde bulunabilirsiniz. Ancak ek hesabınızın kapanması için varsa borcunuz ve işleyen taksitlerinizi ödemek durumundasınız. Bu işlemlerin ardından ek hesabınızın kapatılması talebinde bulunabilirsiniz.


Benzer İçerik  QNB Finansbank Telefon Numarası Değiştirme, QNB Finansbank Tel No Yenileme

Ek Hesap Limiti Nedir Nasıl Belirlenir?

Ek hesap limiti kullanıcıların harcayabilecekleri en üst miktardır. Bu miktar QNB Finansbank tarafından belirlenir. Bu miktarın belirlenme amacı değerli müşterileri ödeyemeyecekleri bir borç miktarından kurtarmaktır. Bunun için ek hesap başvurusunda bulunan kişilerin maaşları dikkate alınır. Finansbank ek hesap limit güncelleme işlemleri için de 0 850 222 0 900 numaralı hattı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. QNB Finansbank ek hesap faiz oranı  %2,0’dır. Hazır  kredi limitinizin taksitli kullanım faizi ise%2,02’dir

İlginizi Çekebilir;

QNB Finansbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, QNB Finansbank Mevduat Hesabı

Finansbank Kredi Başvurusu | QNB Finanasbank İhtiyaç Kredisi 2020

QNB Finansbank Günlük Para Çekme Limiti 2020, Finansbank Atm Günlük Para Çekme Limiti

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Sigorta ve Bireysel Emeklilik Hizmetleri – QNB Finansbank

QNB Finansbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Müşteri Hizmeti | QNB FİNANSBANK HGS Alınabilir Mi?