Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
949 okunma
Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Aski bağlı idareler işçi alımı, Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde devam ediyor. ASKİ, Ankara ilinde yaşayan vatandaşlar adına temiz içme suyunu karşılayan ve atık sularını uzaklaştırmak ile ilgili görevli olan bir kurum. Temiz içme suyu sunan ve doğa için yararlı dönüşümü sağlayan kurum, modern yönetim anlayışını benimser. Faaliyetlerini yürütmek adına personel ve işçi alımı yapar. Belirli dönemlerde gerçekleştirilen Ankara Aski personel alımı adına kişilerin ilanları takip etmesi gerekiyor.

Ankara ASKİ Personel Alımları

Belediye iş ilanları kapsamında genellikle adaylardan 657 sayılı Devle memurları kanunun 48. Maddesine göre; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, 18 yaşından büyük olmaları ve kamu haklarından herhangi bir nedenle mahrum bulunmamaları istenir.

Erkek adaylar adına ise askerliğini yapmış olmaları ve askerlik ile ilgili herhangi bir ilişkilerinin bulunmaması da Aski personel alımı 2018 şartları arasında yer alıyor. Bu şartlara uyum sağlayanlar iş ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilir. Ardından yapılan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması kapsamında olumlu sonuç alanlar eğer herhangi bir suç hükümlülüğü altında bulunmuyor, görevini yapması adına sağlık sorunu yaşamıyor ise Aski personel alımları adına başvuru yapabilir. Aski telefon numarası 3123067272 üzerinden ilgili yetkililer ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.


Aski tarafından yapılan iş ilanları arasında; özel güvenlik görevlisi, operatör, tekniker, teknisyen, kimyager, veznedar gibi pek çok sayıda pozisyon bulunur. Ön lisans mezunu ya da lisans mezunu olanlar deneyimli ya da deneyimsiz olmalarına bakılmaksızın iş başvurusunda bulunabilir.

ASKİ İş Başvurusu Nereye Yapılır?

İş ilanları İŞKUR üzerinden yayınlanır. Buraya başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra

ASKİ faks numarası 3123245301 üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik  Başmakçı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Deski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Asat Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları