Mobilden Anında Kredi Veren 5 Banka, 5 Dakikada Anında Kredi Veren Bankalar -

Mobilden Anında Kredi Veren 5 Banka, 5 Dakikada Anında Kredi Veren Bankalar

Anasayfa > Banka Haberleri > Mobilden Anında Kredi Veren 5 Banka, 5 Dakikada Anında Kredi Veren Bankalar
05 Kasım 2018
1.005 okunma
Mobilden Anında Kredi Veren 5 Banka, 5 Dakikada Anında Kredi Veren Bankalar

Mobilden kredi veren bankalar hakkında kendiniz için en uygun kurumu bulmanız için öncelikle mobil kredinin ne olduğunu bilmeniz gerekir. Mobil kredi bankaların şubesine gitmeye gerek kalmadan, mobil üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde alabileceğiniz krediyi ifade etmektedir. Bankaların sunduğu kredi teklifleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olduğunu söyleyebileceğimiz mobil krediye internet üzerinden ya da sadece bir SMS atarak da başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede anında nakit ihtiyacınızı çok kısa sürede karşılamış olursunuz.

Mobil Kredi Almak İçin Uygulanması Gereken Adımlar Nelerdir?

Gelir belgesiz kredi veren bankalar bu kredileri mobil üzerinden de müşterilerine sunmaktadır. Mobil kredi başvuru yapmak için öncelikle müşterisi olduğunuz bankanın telefon uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekir. Artık günümüzde her bankanın hem İos hem de Android gibi farklı işletim sistemleri için oluşturulmuş yazılımları vardır. Bu uygulamaları indirerek mobil şifreniz ve kullanıcı adınızla hesabınıza girebilirsiniz. Mobil şifreleri bankalardan ya da cep telefonunda müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.

Uygulamaya girdiğiniz zaman kredi talebinizi cep telefonunuzdan sadece birkaç adımda yapabildiğinizi göreceksiniz. Eğer müşterisi olmadığınız bir bankaya başvuru yapacaksanız SMS yöntemini de kullanabilirsiniz. Bankalar anında kredi için TC kimlik numaranız ve istediğiniz kredi tutarı için belirlediği numaraya SMS atmanızı isteyecektir. SMS incelendikten sonra sadece birkaç dakika içerisinde size krediyle ilgili bilgi mesajı gelir.

Mobilden başvuru yaparken ne kadar nakite ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Çünkü tutara göre bankanın sunacağı faiz oranında da değişiklik olacaktır. Ayrıca kredi talep ederken kendi gelirinizi de göz önüne almayı unutmamalısınız. Karşılayamayacağınız tutarda bir kredi talebinde bulunursanız bu hem banka tarafından reddedilecek hem de kredi notunuz düşmüş olacaktır.

Mobil Kredinin Avantajları ve Faiz Oranları Nasıldır?

Sicilim bozuk hangi banka kredi verir ve mobilden nasıl kredi alırım gibi sorularınız için detaylı olarak bankaları incelemelisiniz. Mobilden ihtiyaç kredisi avantajlı bir sistem olduğu için artık pek çok banka müşterisi mobilden krediye başvuru yapmaktadır. Şubeye gitmenize gerek olmadan, yorulmadan, beklemeden anında nakit ihtiyacınızı giderecek olan bu kredi türü güvenilir olduğu için de tercih edilmektedir. Telefondan kredi almaya güvenen pek çok müşteri küçük tutardaki ihtiyaçları için bankaya gitmeye artık gereksinim duymaz.

Benzer İçerik  Emekli Olmak İçin Kredi Veren Bankalar, ssk emekli olmak için kredi veren bankalar

Mobilden kredinin faiz oranları da bankaya göre değişkenlik gösterecektir. Genelde 48 aya kadar çıkan vade taksitleri kimi bankalarda daha az da olabilir. Örnek vermek gerekirse Yapı Kredi Bankası 48 ay vadeli kredilerinin faiz oranını % 1,13 olarak belirlemiştir. Akbank 20 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verirken en yüksek mobilden kredi veren bankaların başında Deniz Bank gelir. Ayrıca mobilden kredi taleplerini günün 24 saati yapabiliyor olmanız da büyük bir avantajdır diyebiliriz.

Düşük Kredi Notuna Anında Kredi Veren Bankalar Nelerdir?

  • Enpara kredisi: QNB Finansbank ürünü olduğunu anlatabileceğimiz Enpara kolay kredi veren kurumlarda başı çekiyor. Kefil olmadan belgesiz bir şekilde 30 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor olmanız büyük bir avantaj.
  • N kolay kredi: Aktif Bank hizmeti olan bu kredi türü için belge ve kefile gerek olmadan en fazla 35 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz.
  • CEPTETEB kredisi: TEB’e ait bir kredi olan bu CEPTETEB kredisinde imzaya ve gelir belgesine ihtiyaç yoktur. En fazla 35 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.
  • ING Bank: ING Bank’ta diğer bankalar gibi kefilsiz kredi verir fakat evrak talep etme ihtimali vardır. Çünkü en yüksek kredi limiti 50 bin TL olarak belirlenmiştir.
  • Fibabanka: Kefil olmadan kredi alabileceğiniz Fibabanka müşterinin kredi notuna göre verebileceği maksimum kredi oranını kendi hazırlayacaktır.
  • Odeobank: Odeobank kredi talebi için belge talep edebilir. Bunun nedeni en yüksek kredi limitinin 50 bin TL gibi yüksek bir rakam olmasıdır.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında yukarıda saydığımız bu bankalar yine de çok riskli grubuna dahil olan müşterilere kredi vermekten çekinebilir. Bunun için ev teminatı göstermek, kefil bulmak ya da maaş bordrosu göstermek gibi adımlar atmak zorunda kalabilirsiniz. Üstelik bu evrakları çok küçük olduğunu düşündüğünüz miktarlar için bile banka sizden talep edebilir.

Benzer İçerik  Cepten Kredi Kartı Başvurusu, Telefondan Mobilden Kredi Kartı Başvurusu Yapma

İlginizi Çekebilir;

Odeabank Avans Hesap, Odeabank Oksijen Hesap

Garanti Bankası Qr İle Para Çekme Limiti, KOBİ Paramatik – Günlük İşlem Limitleri | Garanti Bankası

Akbank İnternet Bankacılığı, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt İnternet Bireysel

72 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 72 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Pandemi Sonrası Süreci Çok İyi Yönetmeliyiz