Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Garanti Bankası Qr İle Para Çekme Limiti, KOBİ Paramatik – Günlük İşlem Limitleri | Garanti Bankası

Garanti Bankası Qr İle Para Çekme Limiti, KOBİ Paramatik – Günlük İşlem Limitleri | Garanti Bankası

Garanti bankası Qr kod ile para çekme aşamasında tüm müşterilerine kesintisiz olarak yardımcıdır. Son dönemde popüler hale gelen dijital bankacılık hizmetleri arasında gösterilen Qr kod, güvenli olduğu için kullanıcı bilgileri korunur. Daha fazla bilgi almak isteyenlere en yakın Garanti şubeleri, online site ve mobil uygulama yardımcı olur.

Günlük Limit Aşımı Yapmamaya Dikkat

Gün içerisinde Qr kod ile para çekmek isteyenlerin limitlere dikkat etmeleri gerekir. Garanti Qr para çekme limiti günlük 3000 TL olarak belirlenmiştir. Limitte değişiklik yapmak isteyenlerin 444 0 333 iletişim servisini aramaları faydalarına olacaktır. Günün her saatinde, 7/24 yardımcı olan müşteri hizmetleri, merak edilen tüm soruları yanıtlar.


Qr Kod İle Mobilden Para Aktarımı

Kartsız para çekme garanti bankası ile son derece kolaydır. Atm’lerden Qr kod kullanarak çekim işlemi yapmak mümkündür. Bu noktada yalnızca telefona gelen şifrenin doğru bir şekilde aktarılması gerekir. Aynı şekilde atm’ler dışında mobil şubeden de havale yapmak son derece kolaydır. Cep şubeye giriş yapabilmek adına kullanıcı bilgileri ve şifre aktarılmalıdır.

Anında Para Çekme Ya Da Yatırma İşlemi

Qr kod kullanılarak anında para yatırma ya da çekme işlemi yapılabilir. Garanti cep bu noktada tüm müşterilere yardımcı olur. 7/24 cep şubeye giriş yapma fırsatı olduğu için para akışı sırasında herhangi bir problem yaşanmaz.

  • Qr kod ile para çekme limitleri her yıl güncellenir.
  • Düzenli olarak işlem yapanlar şubeler ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla limitlerini arttırma fırsatına sahiplerdir.
  • Qr kod çekim limitine dikkat etmek, hesap ile ilgili sorun yaşanmaması adına dikkat edilecek unsurlar arasındadır.

Cep şube ya da atm’ler sayesinde kod kullanarak çekim işlemi anında tamamlanır.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Cumartesi Açık Mı?, Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.