72 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 72 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

72 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 72 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

72 ay vadeli ihtiyaç kredisi kredi veren bankalar, 2019 72 ay kredi veren banka listesi, hangi ay 72 ay vale ile kredi verir tüm detaylar makalemizde!

Anasayfa > Banka Haberleri > 72 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 72 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
27 Eylül 2018
1.047 okunma
72 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 72 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

72 aylık geri ödemeli kredi sağlayan bankalar farklı miktarlarda verdikleri parayı, belirtilen süre içinde tahsil ederler. Aylık ödeme tutarı ise bankaya göre değişiklik göstermektedir. 72 ay kredi hesaplama gibi bir işlemi, gerek banka üzerinden gerekse de internetteki bazı web sayfalarından kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu şekilde ne kadar bir geri ödeme olduğunu görebilir ve buna göre bir plan oluşturabilirsiniz.

ING Bank

72 ay vadeli kredinin, konut kredisi alanında verildiğini görmekteyiz. Buna göre ING Bank aracılığı ile mevcut konut kredisi alabilir. Eğer 100 bin TL gibi bir çekim söz konusu ise bunun aylık olarak ödeme miktarı 2.855 TL olacaktır. Bankanın son faiz oranı ise yüzde 2.30 bandına yükselmiştir.

Denizbank

Denizbank 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi fırsatı söz konusu değildir. Banka üzerinden 60 ay vadeli olarak konut kredisi alınabilmektedir. Mevcut kredinin faiz oranı ise aylık 2.90 şeklindedir.

Türkiye İş Bankası

Kredi çekmek için İş Bankası tercihi yapılabilir. Bankanın vermiş olduğu 72 aylık kredi, konut alanında aktif bir şekilde kullanılabilir. Bunun dışında yer alan ihtiyaç kredisinde böyle bir opsiyon söz konusu değildir. Mevcut kredinin faiz oranı ise yüzde 2.10 olmuştur.

Halkbank

Türkiye’nin en eski bankalarından birisi olan Halkbank, konut kredisi vermektedir. Tam 72 aylık bir vade süresi söz konusudur. Bu tip bir avantajı kullanmak isteyenler, banka şubeleri aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Buna ek olarak bankanın faiz oranları, son güncelleme ile yüzde 2.09 olmuştur.


Vakıfbank

72 ay yapılandırma Vakıfbank ile sunulan bir hizmettir. Yapılandırma, borçları kapsamaktadır. Daha önce Vakıfbank ile çalışmış ancak borçlarını ödeyememiş olan kimseler, bu fırsattan faydalanarak ödeme yapabilirler. Başvurular bizzat banka üzerinden gerçekleştirilmektedir. Müşteri temsilcisi ile görüşmek ve daha sonra aylık olarak ödenecek tutarı kararlaştırmak gerekmektedir. Vakıfbank ile 72 aylık bir konut kredisi almak isteyen kişiler, 2.09 faiz oranı üzerinden bunu yapabilirler.

Benzer İçerik  Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Kredi

Ziraat Bankası

Bir devlet bankası olarak faaliyetlerini sürdüren Ziraat Bankası, piyasada en çok işlem yapılan finans kurumları arasında bulunur. Her kredi türünde olduğu gibi konut kredisinde de bir takım kampanyalara sahiptir. Konut ürün paketi promosyonunda yüzde 1.98 gibi piyasanın en düşük faiz oranı söz konusudur. Mevcut oran üzerinden kredi çekim işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmak mümkündür.

Akbank

Akbank 72 ay yapılandırma, bankaya borcu olan kişilere sunulmuş olan bir hizmettir. Yapılandırma, en fazla 72 olarak belirlenmiştir. Bu süre zarfında, bankaya borcu olan kişiler, mevcut kampanyadan faydalanabilirler. Başvurular ise online olarak yapılmaz. Bizzat banka şubesine gitmek gerekmektedir. Bir ödeme planı çıkarılmalıdır. Müşteri temsilcileri bu konuda her türlü kolaylığı sağlayacaklardır. Böylelikle yapılandırma ile daha küçük taksitler eşliğinde borcun geri ödenmesi mümkün olacaktır.