Akbank İnternet Bankacılığı, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt İnternet Bireysel - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank İnternet Bankacılığı, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt İnternet Bireysel

Akbank internet bankacılığı, Akbank internet şifresi, Akbank internet bankacılığı tel ve Akbank internet bankacılığı mobil detayları makalemizde!

Anasayfa > Akbank > Akbank İnternet Bankacılığı, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt İnternet Bireysel
26 Eylül 2018
2.189 okunma
Akbank İnternet Bankacılığı, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt İnternet Bireysel

Akbank internet şubeleri tüm bankacılık işlemlerinde direkt hizmeti veriyor. Akbank Direkt, internet bankacılık sistemine verilen ad olarak, bireysel ve kurumsal hizmetleri ile banka şubelerinden yapılabilen tüm işlemleri, online ve mobilden de yapılabilir şekilde sunuyor.

İnternete erişimi olan tüm bilgisayara sistemlerinden giriş yapılabilir ya da Akbank Direkt uygulaması indirilerek 7/24 hızlı işlem yapmanın kolaylığı, avantajları yaşanabilir.

Akbank Direkt Avantajları Nelerdir?

Akbank internet bankacılığı indir sekmesi ile IOS ve Google Play uyumlu tüm mobil cihazlardan ücretsiz uygulama sunuluyor. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan tüm transfer ve bankacılık işlemlerinin kolay şekilde yapılmasına olanak sunan bir uygulamadır.

Akbank müşterisi olan kişiler, internet bankacılığı şifresi alarak; hesaplarını yönetebilir, transfer ve ödemelerini yapabilir ve mobil sistem üzerinden hızlı ve pratik şekilde bankacılık ihtiyaçlarını giderebilirler. Akbank Direkt üzerinden;

  • Mevduat oranları, döviz kurları, tatil ve alışveriş kampanyaları direkt olarak değerlendirilebilir.
  • Anlaşmalı markalardan indirimli fırsatlar ve Akbank’tan sunulan etkinliklerden direkt olarak yararlanılabilir.
  • Bankacılık işlemlerinde avantajlı fiyatlarla transfer işlemleri sağlanabilir.
  • E-devlet sistemine direkt giriş ve işlem yapma olanağı

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Akbank direkt şifre al butonundan 7/24 işlem yapılabilir. Akbank Direkt internet sistemine giriş yapılarak;

  • Müşteri numarası
  • C kimlik numarası

Bilgilerinden biri girilerek hemen şifre alınabilir. Direkt şifresini bilmeyen ya da hatırlamayan müşteriler için ‘’Şifre Al’’ sekmesinden yeni şifre seçeneği sunuluyor. Ardından şifre ile giriş yapılarak, tüm bankacılık işlemleri internet üzerinden veya mobil uygulama indirilerek, Akbank Direkt mobil üzerinden işlem sağlanabilir.

Akbank Direkt İle Yapılan İşlemler

Akbank direkt mobil uygulaması tüm akıllı telefonlar ve tablet cihazlardan kullanılabilir. Sanal marketlerden ücretsiz olarak alınabilir ve ücretsiz olarak kullanılır. Akbank Direkt hizmetleri dahilinde; internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı seçenekleri bulunuyor.

Benzer İçerik  Akbank Avans Hesap Nasıl Açılır? (Nasıl Ödenir?)

İnternet bankacılığı işlemleriyle, bireysel ve kurumsal tüm işlemler gerçekleştirilebilir. Döviz transferlerinden fatura ve ödemelere, e-devlet işlemlerinden yatırım araçlarına dek her biri internet ve mobilden kontrol edilebilir ve 7/24 kesintisiz işlem yapılabilir. Şifre için www.akbank.com.tr adresine giriş yaparak, işlem yapılabilir.