HSBC Avans Hesap, taksitli nakit avans hesap makinesi - HSBC -

HSBC Avans Hesap, taksitli nakit avans hesap makinesi – HSBC

Anasayfa > HSBC Bank > HSBC Avans Hesap, taksitli nakit avans hesap makinesi – HSBC
05 Kasım 2018
1.712 okunma
HSBC Avans Hesap, taksitli nakit avans hesap makinesi – HSBC

HSBC ÇatPara Avans hesabı, HSBC Bank müşterilerine sunulan bir nakit avans sistemidir. Avans hesabı bulunan banka müşterileri yurt içindeki tüm HSBC ATM’lerinden para çekimi yapabilirler.

Nakit avans işlemleri veya para çekim talepleri HSBC Bank bireysel internet bankacılığı sisteminden de yapılabilir. Telefon bankacılığı ile hizmet veren bankaya 0850 211 0 111 numarasından iletişim sağlanarak, nakit avans başvuru ve işlemleri yapılabilir.

Nakit Avans Hesaplama Sistemi

www.hsbc.com.tr web sitesinden veya www.advantage.com.tr adresinden giriş yaparak, kullanılan HSBS kredi kartlarına göre ve nakit avans limitlerine göre para çekme işlemi yapılabilir.

Bankanın Taksitli ÇatPara programı olarak sunduğu nakit avans işlemlerinde ister tek seferde ödemli isterseniz taksitli nakit avans olarak çekim yapabilirsiniz. Taksitli nakit avans sistemi hsbc çatpara hesaplama makinesi, advantage.com.tr sayfasında sunuluyor.

Çekilmek istenen tutar ve taksit sayısı girilerek, hesaplama online olarak yapılabilir. Toplam taksit ödemesi ve toplam tutar anında sunulmaktadır.

ÇatPara Taksitli Nakit Avans

Hsbc taksitli nakit avans faiz oranı, vergiler hariç % 2,25 olarak güncel oranlarla sunulmaktadır. 12 aya varan taksit seçeneğiyle geri ödemeli nakit avans sunuluyor.

  • Taksitli ÇatPara sisteminde minimum para çekim tutarı 200 TL’dir.

HSBC Bank A.Ş. şubelerinden ve HSBC ATM’lerinden, Bireysel İnternet Bankacılığı’ndan veya telefon bankacılığı hattı 0850 211 0 111’den Taksitli ÇatPara kullanımı sağlanabilir.

HSBC Taksitli ÇatPara sisteminde geri ödeme seçenekleri; 3,4,5,6,9 veya 12 ay vade seçenekleriyle sunuluyor. Bankanın kullanılan kredi kartına bağlı şekilde aktif hesabı olan HSBC müşterileri, taksitli nakit avans çekimlerini; hesaplarına aktarabilir ya da nakit olarak çekebilirler.


HSBC Nakit Avans Özellikleri Nelerdir?

Taksitli ÇatPara kullanımları ücretsiz sunulmaktadır. Uygulamanın kullanılması için herhangi bir ek prosedüre gerek yoktur. Sözleşmeye gerek olmadan kredi kartı kullanan HSBC müşterileri, diledikleri her zaman kullanabilirler.

Benzer İçerik  HSBC İban Sorgulama, IBAN Uygulaması Mevduat Ürünleri Günlük Bankacılık HSBC

Nakit avans ve taksitli nakit avans sisteminde, Şirket ve Ticari Kredi Kartları kullanılmamaktadır. Bireysel kredi kartı sahipleri Taksitli ÇatPara çekim işlemi yapabilirler.

Her müşteri kendi ek kartındaki mevcut Nakit Avans limitleri dahilinde Taksitli ÇatPara kullanabilir. Ayrıca taksitli nakit avans kullanımlarında herhangi bir alışveriş puanı, miles veya nakit puan sistemi kullanılmamaktadır.

Taksitli nakit avans erken kapama işleminde; tarihi geçmiş taksit ödemeleri için uygulanan faiz geri ödenmez. Borcu erken kapama taleplerinde, kredinin ödenecek kısım anaparası, o anki dönem faiziyle hesaplanır ve erkek kapama işlemi yapılır.

HSBC Bank A.Ş. tarafından belirlenmiş olan müşteriler ve belirlenen limitler dahilinde, kredi kartında taksitli avans limiti bulunan müşteriler bu opsiyondan faydalanabilirler.

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası Avans Hesap, Avans Hesap Hesaplama ve Başvuru

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme 2021 | Ziraat Taksitli Nakit Avans Para Çekme

HSBC KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), HSBC Esnaf Kredisi Hesaplama

Türkiye İş Bankası Avans Hesap, Ek Hesap | Türkiye İş Bankası A.Ş.

Akbank Avans Hesap Nasıl Açılır? (Nasıl Ödenir?)