HSBC KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), HSBC Esnaf Kredisi Hesaplama -

HSBC KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), HSBC Esnaf Kredisi Hesaplama

Anasayfa > HSBC Bank > HSBC KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), HSBC Esnaf Kredisi Hesaplama
05 Kasım 2018
1.596 okunma
HSBC KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), HSBC Esnaf Kredisi Hesaplama

HSBC ticari kredi seçeneklerini ve bankanın sunduğu tüm kredi opsiyonlarına www.hsbc.com.tr web sitesinden erişim sağlayabilirsiniz. KOBİ kredileri küçük ve orta ölçekli işletmeler için sunulan nakit kredi türleridir. Ancak HSBC Bank’ın KOBİ kredi seçenekleri bulunmamaktadır.

Bankanın sunduğu ihtiyaç kredileri veya diğer opsiyonları kullanılarak, acil nakit ihtiyaçları karşılanabilir.

HSBC İhtiyaç Kredisi

Hsbc ihtiyaç kredisi hesaplama sistemi, dijital platformda sunuluyor. Kullanılmak istenen kredi miktarı ve vade tercihi girilerek, geri ödeme fiyatları, vade oranları ve toplam geri ödeme tutarını inceleyebilirsiniz.

Banka KOBİ kredisi yerine İhtiyaç Kredisi programını sunuyor. Aylık %2,85 faiz oranı ile verilen ihtiyaç kredisi 20 bin TL’ye kadar sağlanıyor. İki farklı şekilde sunulan HSBC ihtiyaç kredisi için 24 ay vadeli ya da 36 ay vadeli seçenekler değerlendirilebilir.

Sabit taksitli ihtiyaç kredisi olarak sunulan kredi kampanyasında kredi tahsis ücreti 100 TL’dir. 24 ay vade seçeneğinde aylık toplam maliyet oranı %3,57, 36 ay vade seçeneğinde aylık toplam maliyet oranı %3,56 olarak belirtilmektedir.

HSBC 20 Bin TL Kredi

Hsbc kredi verme şartları dahilinde uygunluk sağlayan KOBİ’ler 20 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi programından yararlanabilirler. HSBC ihtiyaç kredisi yıllık toplam maliyet; %42,74 ve %42,87 oranlarıyla sunulmaktadır. %2,85 faiz oranı ile 24 ve 36 ay vadeli olarak sunulan ihtiyaç kredisinde kredili hayat sigorta primi de tahsil edilmektedir.

HSBC Bank’ın sunduğu diğer kredi çeşitleri arasında ise;

  • Taşıt Kredisi
  • Mortgage Kredisi
  • Kredili Mevduat Hesabı

Seçenekleri yer alıyor. Bankanın resmi internet sayfasından giriş yaparak kredi türlerinin tamamını, özelliklerini, kampanya koşullarını ve başvuru şartlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca online şekilde kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Benzer İçerik  HSBC Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Faiz Oranları | Mevduat Ürünleri | Günlük Bankacılık | HSBC

HSBC Kredi Çeşitleri

Hsbc konut kredisi hesaplama, araç kredisi hesaplama ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarının tamamı online olarak verilmektedir. İsteyen müşteriler SMS ile telefon bankacılığını kullanarak, internet bankacılığı veya online platform üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler.

Kullanılmak istenen kredi miktarı, taksit yani vade sayısı seçilerek, toplam geri ödeme tutarı, aylık ödeme seçenekleri, ek ödemelerin tamamını dijital sistem üzerinden sunulabilmektedir. Size en uygun şekilde sunulan krediyi seçerek, internet üzerinden başvuru sağlayabilirsiniz.

HSBC Bank müşterisi olan kişiler nakit ihtiyaç kredisi kullanımlarında paralarını isterlerse ek hesaplarına direkt olarak çekebilirler ya da hem banka şubelerinden hem de ATM’lerden kredilerini nakit olarak alabilirler.

HSBC konut kredisi faiz oranları ve taşıt kredisi faiz oranlarını inceleyerek, vade seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

HSBC İban Sorgulama, IBAN Uygulaması Mevduat Ürünleri Günlük Bankacılık HSBC

HSBC İnternet Bankacılığı, hsbc internet bankacılığı borç sorgulama

HSBC Swift Kodu, HSBC Swift Kodu Sorgulama

Odeabank KOBİ Kredisi (Ticari Kredi ), Odeabank Esnaf Kredisi Hesaplama

HSBC Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Poliçesi | HSBC