Türkiye İş Bankası Avans Hesap, Ek Hesap | Türkiye İş Bankası A.Ş. - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Türkiye İş Bankası Avans Hesap, Ek Hesap | Türkiye İş Bankası A.Ş.

Anasayfa > Türkiye İş Bankası > Türkiye İş Bankası Avans Hesap, Ek Hesap | Türkiye İş Bankası A.Ş.
09 Ekim 2018
1.916 okunma
Türkiye İş Bankası Avans Hesap, Ek Hesap | Türkiye İş Bankası A.Ş.

İş Bankası nakit avans ihtiyaçları için ek hesap uygulaması sunuyor. Acil nakde ihtiyacı olan İş Bankası müşterilerine özel sunulan bankacılık sisteminde 3 farklı formül sunuluyor. ;ster nakit ister taksitli olarak kullanabileceğiniz avans seçeneklerini isterseniz de taksitli nakit olarak alabilirsiniz.

Vade seçenekleri ve farklı faiz oranları ile sunulan avans opsiyonunu, mobil bankacılık uygulamasından, İş Bank internet şubelerinden öğrenebilir ya da ATM’lerden inceleyerek anında nakit çekimi yapabilirsiniz.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Sistemi

İş bankası ek hesap taksitlendirme sisteminde 12 aya varan vade seçeneği sunuluyor. Üstelik Maximum kart sahipleri için başvuru yapmalarına gerek yok. Anında kullanabilir, en yakın ATM’lerden nakit avanslarını taksitli seçenekle hemen alıp, kullanabilirler.

Taksitli nakit avans kullanımı; internet şubesinden, banka şubelerinden, Maximum Mobil uygulamasından, İşCep ve telefon bankacılığı sisteminden anında kullanılabilir. İş Bankası 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığı sisteminden nakit avans opsiyonu için hizmet veriyor.


İş Bankası Nakit Avans Özellikleri

Türkiye İş Bankası nakit avans hesaplama formülündeki tüm detaylar ilgili ürünün detaylarında sunuluyor. Nakit avans kullanımlarında; aylık KKDF ve BSMV hariç %1,84 faiz oranı geçerlidir. Taksitli kullanımlarda minimum 5 taksit maksimum 12 taksit opsiyonu sunuluyor.

Herhangi bir işlem ücreti kesilmeden taksitli nakit avans kullanılabilir. Taksitli nakit avansın kullanıldığı gün geçerli olan hesap özetinin, ilk taksit ödemesi ve sonraki taksitler için 30 günlük süre belirlenir.

Hem bireysel hem de ticari kredi kartlarından nakit avans kullanımları için limit bilgileri, bankamatiklerden öğrenilebilir. Ayrıca tüm kartlar il bankamatiklerden nakit avans ve taksitli nakit avans kullanımı sağlanır.

İş Bankası Nakit Hesap Nasıl Kullanılır?

İş bankası ek hesap borcu ödeme nasıl yapılır konusunda banka, bankamatiklerden hizmet sunuyor. Hesap ekstresi kullanılan kredi kartı ya da kart ürününün hesap özeti ile sunulur. Vadeli veya vadesiz banka hesaplarından, kredi kartlarından, havale ya da eft veya nakit olarak banka şubelerinden ödeme yapılabilir.

Benzer İçerik  Türkiye İş Bankası Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Faiz Oranları

Nakit avans ve taksitli nakit avans çekimlerinden maksimum limit 15 bin TL olarak belirlenmiştir.