Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar, İş Kuran Bayanlara Faizsiz Kredi 2020 Müjdesi

05.11.2018
422
Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar, İş Kuran Bayanlara Faizsiz Kredi 2020 Müjdesi

Kadın girişimci kredi desteği ile birçok banka, kadınların ekonomik hayata girmeleri için kredi fırsatları sunmaktadırlar. Ev hanımlarının iş hayatına girerek istihdam sağlanması için girişimci kadınlara hibe teşvik ve faizsiz kredi fırsatları sunulmaktadır.

Kadın girişimcilere devlet desteği 2020 yılında da sürdürülmekte olup Kosgeb tarafından bazı şartlara tabi tutulmaktadır. 70 saatlik bir girişimcilik kursu verilmekte olup kursun sonunda girişimcilik sertifikası verilmektedir. Ayrıca iş yeri açma projesi oluşturarak Kosgeb Yetkililerine sunulması gerekmektedir. Eğer yetkililer tarafından onaylanırsa ücretsiz iş yeri açma kredisine sahip olabilirsiniz.

Kadın Girişimcilere Banka Kredisi

Kadınların iş yaşamına girmeleri ve ekonomik özgürlüğe kavuşabilmeleri adına bankalar kadınlara destek olmak ve onların iş yaşamına girmelerini teşvik etmek adına faizsiz ya da düşük faizli kredi fırsatları sunmaktadırlar. Kadın girişimcilerin başarıl olmalarının ardından bankalar kadınlara özel olarak kredi imkanları da tanımışlardır. Evde el işi ya da örgü örerek bir şeyler üreten kadınlar için de kendi iş yerlerini açabilmeleri adına faizsiz kredi fırsatı sunulmaktadır.

Bankaların verdiği uygun faiz ve geri ödeme seçenekleri ile ev hanımları kendi işlerini kuruyorlar ve kendi işinin patronu haline geliyorlar. Siz de hayallerinizi gerçekleştirmek için hemen banka kredisine başvurun ve hayalinizdeki iş yerine sahip olun.


Hangi Bankalar Kadın Girişimcilere Kredi Veriyor?

Kadın girişimcilere kredi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Vakıfbank Kadın Girişimcilere Özel Kredi Destek Paketi
 • Finansbank Kadın Girişimci Destek Paketi
 • Garanti Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi
 • TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Kadın Girişimci Kredi Destek Paketi
 • Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi
 • Denizbank Kadın Girişimcilere Özel Kredi Paketi
 • Yapı Kredi Bankası Kadın Girişimcilere Kredi Destek Programı
 • Halkbank ve KOSGEB İşbirliği ile Kadın Girişimcilere Destek Kredisi
 • İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi
 • Şekerbank Kadın Esnafa ve İşletmecilere Özel Destek Paketi
 • Burganbank Kadın Girişimcilere Destek Kredileri
 • ABank Kadın Girişimci Kredisi
Benzer İçerik  Hayvan Destek Kredisi, Büyükbaş Hayvancılık Hibe Desteği

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi

Ziraat bankası kadın girişimci kredisi ile kadın girişimciler hazine destekli kredi garanti fonu kapsamında düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca alınan kredilerin vadesini 60 aya kadar uzatma fırsatını da kadın girişimciler için sağlamaktadır. Teminat mektubu, dış ticaret işlemler gibi konularda da ziraat bankası kadın girişimciler için önemli ayrıcalıklar sunmaktadır.

Ziraat bankası şubelerine giderek yararlanmak istediğiniz kredi başvurusunda bulununuz. Daha sonrasında sizden istenecek belgeler ve teminatlar doğrultusunda kredinizi alabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.