Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2022-2023 -

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2022-2023

Anasayfa > Banka Haberleri > Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2022-2023
05 Kasım 2018
971 okunma
Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2022-2023

Kredi kartı ev hanımlarına verilir mi sorusu kadınlar tarafından sıklıkla dile getirilen ve merak edilen hususlar arasında yer alır. Ev hanımlarının da kredi kartı almaları mümkündür. Son zamanlarda birçok banka ödeme planlaması sebebi ile oldukça sıkı bir güvenlik önlemi kurduğu için bu durum ancak ek kartlar üzerinden gerçekleştirilebilir. Farklı bir hesaba bağlı olan kredi kartı açmanızda herhangi bir sorun söz konusu değildir. Bir gelir sahibi olmayan kişilerin dolayısıyla gelir belgesi de temin edememeleri sebebi ile kredi kartı almaları da aksamaktadır.

Ek Karta Bağlı Kredi Kartı

Ev hanımlarına kredi kartı limiti konusunda çok yüksek bir seviye söz konusu değildir. Kişiler ancak belirli tutarlar üzerinden 1-3 bin lira arasında değişen limitlerden faydalanabilirler. Ek karta bağlı kredi karlarında bu limit kartın asıl sahibinin gelir durumuna göre de değişim gösterebilmektedir.

Hesabın ana sahibi ile beraber bankanızın şubesine giderek gerekli başvurularda bulunabilirsiniz. Bu şekilde ek kartınız kısa bir süre içerisinde kullanıma açılacaktır. Kredi kartının kullanım koşulları aynı şekilde uygulanmaya devam edecektir.

Kredi Puanı Üzerinden Hesaplama

Ev hanımlarına kredi kartı başvurusu sırasında bazı bankalar hali hazırda çalışmayan fakat belirli bir gelir gösterebilen kredi puanı da düşük olmayan kadınlara kredi kartı verebilmektedir. Kredi puanının neye göre belirlendiği sıklıkla merak edilmektedir. Daha önce alınan ve ödemesi düzenli şekilde yapılan krediler sizin puanınızı olumlu yönde etkileyecektir. Bunun tam aksi noktada icraya düşmüş olan ödeme sistemleri de puanınıza direkt olarak olumsuz etkide bulunacaktır. Bu kredi puanı konusunda herhangi bir olumsuzluğun söz konusu olmadığı hanımlarda kredi kartı alınması ile alakalı bazı bankalar herhangi bir sorun çıkarmayacaktır. Kişilerin mevduat hesaplarında meydana gelen hareketler de konu bazında incelenmektedir.

Benzer İçerik  Kredi Kartından Havale / EFT Yapılır mı? | Kredi Kartından Havale Ve EFT Nasıl Yapılır?

Öğrenci Belgesi Üzerinden Kredi Kartı Alın

Ev hanımlarına kredi kartı koşulları incelenirken kişilerin öğrenci belgesi aracılığı ile de kredi kartı alabilecekleri belirtilmelidir. Bir okula kaydınızı yaptırdıktan sonra öğrenci belgeniz ile birlikte şubeye gidebilirsiniz. Bu şekilde limiti düşük olsa da kredi kartınız ek kart olarak değil kendi adınıza şekillendirilecek ve size verilecektir.

Kredi kartının limitinin yükseltilmesi ancak yüksek bir kazanım ve sigorta ile söz konusu olacaktır. Hem öğrenci belgesi üzerinden hem de ek kart olarak verilen kredi kartlarının limitinin tahmin edilenden çok daha düşük olacağını bilmelisiniz. Bu hususta bankalar arasında limitlere göre değişim meydana gelebilmektedir.

İlginizi Çekebilir;


Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Şartları 2021 | Ev Hanımlarına Kredi Veren Banka

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Kredi

Ev Hanımına Kredi Kartı Veren 5 Banka

Cepte TEB Ev Hanımlarına Kredi 2021 | CEPTETEB’den Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi

Ev Hanımına Kredi Veren 5 Banka, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (BELGESİZ, İMZASIZ!)