Ev Hanımına Kredi Veren 5 Banka, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (BELGESİZ, İMZASIZ!) -

Ev Hanımına Kredi Veren 5 Banka, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (BELGESİZ, İMZASIZ!)

Anasayfa > Banka Haberleri > Ev Hanımına Kredi Veren 5 Banka, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (BELGESİZ, İMZASIZ!)
05 Kasım 2018
956 okunma
Ev Hanımına Kredi Veren 5 Banka, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (BELGESİZ, İMZASIZ!)

Ev hanımına kredi veren bankalar sayesinde çalışmayan ve nakit ihtiyacı olan ev hanımları da artık bu nakit ihtiyaçlarını kısa sürede giderebilecek. Son yıllarda çok daha fazla talep gördüğünü söyleyebileceğimiz banka kredileri, acil nakit ihtiyaçlarınız en iyi çözüm oluyor. Ev hanımları ise banka literatüründe gelir belgesi olmayan tüketici sınıfına girdiği için bu anlamda yapacağınız başvurular da prosedür anlamında gelir belgesi olmayan kategoriye göre değerlendiriliyor diyebiliriz.

İhtiyaç kredisi alabileceğiniz bankaların birbirinden farklı faiz oranları, vade seçenekleri ve koşulları olduğu için önemli olan öncelikle iyi bir araştırma yapmak oluyor. Yapacağınız doğru araştırma ve hesaplama ile siz de zorlanmadan taksit taksit geri ödeyebileceğiniz tutarda kredi  çekebilir ve nakit sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar 2018 senesinde de oldukça fazla. Gerekli şartları tam olarak oluşturduğunuz zaman sorunsuz bir şekilde kredi alabileceğiniz bankaların farklı teklifleri ve fırsatları da olabiliyor. Ayrıca bankaların genelde kendi müşterilerine daha olumlu yaklaştığını da unutmamanız gerekiyor. Yani müşterisi olduğunuz bankadan kredi talebinde bulunursanız, olumlu yanıt alma ihtimaliniz de artıyor diyebiliriz. Ev hanımlarına kredi veren bankalar ise şunlar olarak karşımıza çıkıyor:

  • Enpara: Finansbank’ın bir ürünü olduğunu söyleyebileceğimiz Enpara şubesi olmayan bir bankacılık hizmeti olarak diğer bankalara göre oldukça farklı bir konumda bulunuyor diyebiliriz. İnternet üzerinden gerçekleştirilen hizmet ile kredi başvurularınızı anında değerlendirecek olan bu banka tüm işlemleri de internetten yaptığı için son derece pratik ve hızlı. Enpara sayesinde ev hanımları 5000 TL masrafsız kredi çekebiliyor.
  • CEPTETEB: Dijital bankacılık sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkan CEPTETEB ise tüm bankacılık işlemlerinizi yine internet üzerinden gerçekleştirmenize olanak tanıyan bir sisteme sahip diyebiliriz. 1000 TL’den 15 bin TL’ye kadar geniş bir kredi aralığı olduğunu söyleyebileceğimiz banka içerisinde kısa sürede başvuru yapabiliyorsunuz.
  • İş Bankası: Hızlı ve pratik bir şekilde kredi alabileceğiniz bir diğer banka olan İş Bankası da online olarak başvuru yapabileceğiniz bankalar arasında bulunuyor.
  • Fibabanka: Daha düşük kredi notuna sahip olanlar da kredi verdiği için ev hanımlarının da başvuru için tercih edebileceği bankalar arasında bulunuyor.
  • Aktif Bank ev hanımlarına kredi: N Kolay Kredi hizmeti ile öne çıkan bu banka içerisinde kısa sürede kredi talebinde bulunmak mümkün.
Benzer İçerik  Kuveyt Türk Hesap Açma Başvurusu 2022-2023 | Kuveyt Türk Hesap Açma İçin Talep Edilen Belgeler Nelerdir

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Nelere Dikkat Ediyor

Ev hanımlarına kredi veren bankaların kriterleri bankaya göre değişiklik gösterse de ortak bir paydada buluştuğunu söyleyebiliriz. Öncelikle kredi notuna bakılmadığını söyleyebiliriz. Olumlu kriter olarak değerlendirilmesi için bankalar ev hanımlarında farklı kriterler arıyor ve bunların başında da ek gelir geliyor. Eğer ev hanımı olmanıza rağmen herhangi bir gelir elde ediyorsanız kredi verirken bankalara karşı daha çok güven kazanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Üstelik bunun için binlerce lira gelir göstermeniz de şart değil. Eğer aylık 500’ün üzerinde bir geliriniz varsa ek gelir elde ettiğiniz için bunu belgelerle bankaya bildirmeniz gerekiyor.

İpotek de kullanıcıların çok fazla tercih etmese de kredi çekmek için kullandığı yöntemlerden biri oluyor. Herhangi bir taşınmazınız varsa bunu ipotek ettirerek kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. Emekli aylığı alan ev hanımları da düzenli gelire sahip olduğu için olumlu bir kriter olarak bankalar tarafından kredi çıkma oranı yüksek kişiler oluyor diyebiliriz.

Finansal Varlıklar ve Kefil Kredi Çekmek İçin Önemli mi?

Eğer bankada finansal varlığınız varsa bu da başvuru aşamasında önemli bir artı olarak duruyor. Birikim hesabı ya da yatırım hesapları bankalara güven verdiği için bu tarz hesaplara sahip ev hanımlarına daha kolay kredi çıktığını söyleyebiliriz.

Garanti Bankası ev hanımlarına kredi verirken finansal varlıkları göz önüne alan bankalardan sadece biri. Bunun dışında İş Bankası, Ziraat, Yapı Kredi gibi sayabileceğimiz çok sayıda banka için olumlu bir özelliğinin olduğunu söyleyebiliriz. Bunun haricinde kredi çekmek için kefile başvurmak da tercih edilen seçeneklerden biri oluyor diyebiliriz. Eğer çalışmayan ve aylık bir gelir elde etmeyen bir ev hanımıysanız, kefil kullanarak bankaya kredi talebinde bulunabilir ve istediğiniz tutarı alabilirsiniz.

Benzer İçerik  Bankadan Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi | Kırmızı Kalem yiyenlere hangi banka kredi veriyor?

İlginizi Çekebilir;

Ev Hanımına Kredi Kartı Veren 5 Banka

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Şartları 2021 | Ev Hanımlarına Kredi Veren Banka

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Kredi

Cepte TEB Ev Hanımlarına Kredi 2021 | CEPTETEB’den Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi