Ev Hanımına Kredi Kartı Veren 5 Banka -

Ev Hanımına Kredi Kartı Veren 5 Banka

Anasayfa > Banka Haberleri > Ev Hanımına Kredi Kartı Veren 5 Banka
04 Ağustos 2020
1.558 okunma
Ev Hanımına Kredi Kartı Veren 5 Banka

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar, kolay prosedürlerle olanak sunuyor. Üstelik sadece ev hanımlarına değil, çalışmayanlara da kredi kartı vermeleri mümkündür.

Belirli limitler dahilinde verilen kredi kartları, zamana bağlı olarak yapılan harcamalar, düzenli özemeler gibi prosedürlere bağlı olarak arttırılmaktadır. Gelir belgesi olmayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar şu şekildedir;

 • Akbank
 • Garanti Bankası
 • Denizbank
 • QNB Finansbank
 • HSBC
 • ING
 • Ziraat Bankası
 • Şekerbank

Ev hanımlarına kredi kartı limiti, kartın özellikleri ve başvuru opsiyonları ile alakalı 5 bankanın kredi kartlarını sunuyoruz.

Ev Hanımları İçin Ek Kredi Kartı

Kredi kartlarına veya banka kartlarına tanımlanan ek kartlar, farklı bir kredi kartına bağlı olarak çalışmaktadır. Ana kredi kartının sahip olduğu tüm özelliklere sahip olarak tasarlanan ek kredi kartlar, ana kartın limit dahilinde tanımlanan limit ile kullanılabilir.

Ana kart sahibinin belirlediği limite göre kullanılan ek kart, sadece ev hanımları için değil çocuklar için de çıkartılabilir. Asıl karta tanımlanan ek kredi kartları, farklı bir isme veya ticari işlemler için çalışanlara, tanıdıklara çıkartılabilir. Kredi kartı sahipleri banka şubesine başvuru yaparak, ev hanımları için ek kart çıkartabilirler.

Öğrenci Belgesiyle Kredi Kartı

Öğrenciler için kredi kartı veren bankalara başvuru yapılarak, öğrenci belgesi ile kredi kartı alınabilir. Genellikle 1.000 TL’ye kadar limitli verilen kredi kartları, bankaların sunduğu prosedürlere göre yaş sınırı ile sunuluyor. Online sistemlerden ya da banka şubesine giderek kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı

İş Bankası ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasındadır. Güncel kampanyalar ile ev hanımlarına kolay kredi kartı veren 5 banka şu şekildedir;

 • TEB Kredi Kartı

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından ev hanımlarına verilen kredi kartı, özellikle kadınların ilgi alanlarında olan alışverişlerde ekstra puan kazandırıyor. Giyim ve kozmetik harcamalarında bonus kazanılan ve kadınlara özel bir kredi kartı türüdür.

Benzer İçerik  Anında Kredi Veren 6 Banka, Kolay Kredi Veren Bankalar

TEB kadın kredi kartında yapılan her 100 TL ve üzeri giyim ve kozmetik harcamalarında %5 bonus puan kazanılıyor. Aylık 200 TL bonus biriktirme olanağı sunan kredi kartını, TEB şubelerine başvuru yaparak ya da www.teb.com.tr web adresinden başvuru yaparak kolaylıkla alabilirsiniz.

TEB She Card; bonus kredi kartlarının tüm özellikleriyle kullanılabiliyor. Sağlık ve cilt bakım harcamalarında 3 taksit olanağı sunan bir karttır. Üstelik sağlık harcamalarında 3 taksite komisyon ödemesi de alınmıyor.

TEB kadınlara özel kredi kartıyla kazanılan bonus puanlar, seyahat harcamalarında kullanılabiliyor. TEB Seyahat Hattı ile seyahat puanları kullanılabiliyor. Üstelik seyahatler, TEB She Card sayesinde taksitlendirilebiliyor.

 • Şekerbank Kredi Kartı

Şekerbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu yapmak için tüm Şekerbank şubelerinden işlem sağlanabilir. Telefon bankacılığı ya da www.sekerbank.comtr web adresinden Bütçem Benim Bonus Kart başvurusu yapılabilir.


Şekerbank’ın kadınlara özel tasarladığı kredi kartında, aylık planlama sağlanabiliyor. Kadınlar yaptıkları harcamaları kendiler limit belirleyerek sağlayabiliyorlar. Bu kredi kartına ek olarak altın hesabı açılabiliyor. Altın yatırımları ile birikim sağlayan Şekerbank kredi kartı, çalışmayan ev hanımlarına da veriliyor.

Bonus kazandıran ve Dünya’nın her yerinde geçerli olan kart, acil nakit ihtiyaçları için de kullanılabilmektedir. Nakit avans faizi %1.84 olan kredi kartının yıllık kart yenileme ücreti 8 TL olarak belirtilmiştir.

 • Odea Bank Kredi Kartı

Yıllık kart ücreti olmayan Odea kredi kartı için cep telefonlarından başvuru yapılabilir. Yurt içi ve dışı alışverişlerde kullanılabilen kart, acil nakit ihtiyaçları için de nakit avans özelliği sunuyor.

9 ay vadeli olarak acil nakit avans kullanımı sağlanıyor. Ev hanımlarına verilen bu kartı aldıktan sonra, yapılan harcamalar ve düzenli ödemelere göre limit arttırımı yapılabilmektedir.

Benzer İçerik  Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar, Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri

BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444’e SMS gönderilerek Odea Bank ev hanımlarına özel kredi kartı alınabilir. Üstelik bu kartta aidata gerek yok.

 • Ziraat Bankası

Ziraat Bankası’nın ev hanımlarına özel tasarladığı kredi kartını almak için mal varlığı bulunması gereklidir. Ziraat Bankası şubelerinden başvuru yapılarak, kira gelir beyanı yapılarak kredi kartı alınabilir. Ayrıca bu kart için Ziraat Bankası hesabının olması gereklidir.

 • Aktifbank Kredi Kartı

Aktifbank ev hanımlarına, çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar arasında yer alıyor. Düşük limitlerle başvuru yaparak, gelir belgesi ya da kefile gerek olmadan kredi kartı alabilirsiniz. Online sistemler üzerinden, telefon bankacılığından ya da banka şubelerinden başvuru yapabilir, başvuru formunu doldurarak kredi kartı alabilirsiniz.

Ev hanımları için kredi kartları genellikle ilk etapta 500 TL ile 1.000 TL arasında limitli olarak veriliyor. Yapılan düzenli ödemelere ve aktif olarak harcama yapılmasına bağlı olarak kredi kartı limiti, kart sahibinin isteği ve onayı ile arttırılabiliyor.

Çalışmayan ve bordrosu olmayan ev hanımları için kredi kartı veren diğer bankalar arasında ise; Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, HSCB, İNG Bank, Vakıf Bank ve Yapı Kredi seçenekleri yer alıyor. Bankaların resmi web sitelerinden kartlar sekmesine tıklayarak, güncel kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekilebilir;

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Şartları 2021 | Ev Hanımlarına Kredi Veren Banka

Ev Hanımına Kredi Veren 5 Banka, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (BELGESİZ, İMZASIZ!)

Cepte TEB Ev Hanımlarına Kredi 2021 | CEPTETEB’den Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Kredi