Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Bireysel Kredi Başvurusu

05.11.2018
650
Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Bireysel Kredi Başvurusu

En Uygun Kredi Veren Banka Hangisi diye düşünüyorsanız en uygun ihtiyaç kredisi hesaplama aracı yardımıyla size en uygun kredi imkanını sağlayan bankayı bulabilirsiniz. Almak istediğiniz kredi miktarını ve kaç ay taksitle ödemek istediğinizi bu araca yazarak size en uygun düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankayı bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat bankası tüketici kredisi adı altında düşük faizli ihtiyaç kredisi sağlıyor. 1000 tl ile 100000 tl arasında alabileceğiniz bu krediyi en fazla 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı  %2,35’ tir. Ziraat bankası kredi hesaplama için internet üzerinden hesap makinesi yardımı ile almak istediğiniz kredi miktarını ve kaç ay vade ile ödemek istediğinizi girerek aylık ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler şunlardır:

  • Bankaya ait başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı, pasaport ve ya sürücü belgesi fotokopisi
  • Kişinin gelir durumunu gösteren belge
  • Banka şubesinden istenecek belgeler

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank en uygun ihtiyaç kredisini halkla buluşturuyor. 10 bin liralık ihtiyaç kredisini eğer 50.29 tl olan tahsis ücretini öderseniz %2,99 faiz oranıyla aylık ödemelerinizi yapabilirsiniz. Eğer tahsis ücretini ödemezseniz %3,04 faiz oranıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Halkbank Kredi Başvurusu yapmak için en yakın banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Şubede Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu doldurmanız istenecektir. Eğer Halkbank müşterisi iseniz Halkbank Kredi Başvurusu Cepten başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra banka şubesine giderek gerekli belgeleri teslim etmeniz istenecektir. Daha sonra krediniz hesabınıza aktarılacaktır.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019 yılında önceki yıllara göre artış göstermiştir. 2019 yılında ihtiyaç kredisi faiz oranları bankalara göre değişiklik göstermektedir. En düşük faiz oranı %2,5 iken bu oran %3,39’ a kadar çıkabilmektedir. En uygun kredi veren banka hangisi sorusu zaman zaman değişiklik gösterse de İş Bankasının sağladığı %2,50 ve 2,60 oranındaki faiz oranıyla en iyi ihtiyaç kredisini bizlere sunmaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları kredi notunuza göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer kredi notunuz yüksekse daha düşük faizli kredi çekebilirsiniz.

Benzer İçerik  İş Kurmak için Kredi Veren Bankalar, İş & İşyeri Kurma ve Açma Kredisi Veren Bankalar
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM